26 червня 2019 ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ
Відомості про район
Нормативно-правова база
Влада і громадськість
Регуляторна політика
Прес-центр
 • Відеоінформація
 • ЗМІ про нас
 • Виступи керівництва
 • Каталог послуг
  Реформи в Україні
 • Запобігання проявам корупції
 • Державний реєстр виборців
 • Відділ статистики інформує
 • Соціальний захист населення
 • Управління юстиції
 • Районний центр зайнятості
 • Оголошення
 • Земельні питання
 • Вивчення громадської думки
 • Адміністративні послуги
 • Публічна інформація
 • Децентралізація влади
 • Містобудування та архітектура
  Економічний розвиток
 • Маневиччина туристична
 • Бюро правової допомоги
 • Допомога армії
 • Вибори ОТГ
 • Вакансії державної служби
 • Відділ ДРАЦС
 • Очищення влади
 • Громадське обговорення
 • Безвіз
 • ЄВРОАТЛАНТИЧНА ІНТЕГРАЦІЯ
 • Енергоефективність
 • Електронне звернення
 • Рік англійської мови
 • Програма "Власний дім"
 • Фонд соціального страхування
 • Протидія домашньому насильству
 • АРХІВ НОВИН

  « Червень 2019 »
  Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
            1 2
  3 4 5 6 7 8 9
  10 11 12 13 14 15 16
  17 18 19 20 21 22 23
  24 25 26 27 28 29 30

         Одним з пріоритетних напрямків державної політики є захист прав дітей, саме тому Міністерством юстиції, Урядом та партнерами була ініційована інформаційна кампанія «Відповідальне батьківство». Основним завданням якої є  сприяння відповідальному ставленню батьків до своїх обов’язків по вихованню і належному утриманню дітей.

         Відповідно до статті 121 Сімейного кодексу України, права та обов'язки матері, батька і дитини ґрунтуються на походженні дитини від них, засвідченому органом державної реєстрації актів цивільного стану в порядку, встановленому законодавством.

  Четвер, 22 листопада 2018 13:30

  Права дитини

         На сьогоднішній день значна кількість людей, які бажають перевести своє майно у власність іншої особи замислюються над питанням “ А що ж краще - дарувати нерухоме майно,  заповідати чи оформити договір довічного утримання?”. Щоб розвіяти всі сумніви та підкреслити переваги того чи іншого процесу оформлення необхідних паперів, пропонуємо ознайомитись з цікавою інформацією.

  Для більш доступного розуміння суті договорів, про які буде йти мова, хотілося б спочатку дати їх визначення.

  Безоплатну первинну правову допомогу - вид державної гарантії, що полягає в інформуванні особи про її права і свободи, порядок їх реалізації, відновлення у випадку їх порушення та порядок оскарження рішень, дій чи бездіяльності органів державної влади, органів місцевого самоврядування, посадових і службових осіб.

  Безоплатну вторинну правову допомогу - вид державної гарантії, що полягає у створенні рівних можливостей для доступу осіб до правосуддя.

  Безоплатна вторинна правова допомога включає такі види правових послуг:

  1) захист;

  2) здійснення представництва інтересів осіб, що мають право на безоплатну вторинну правову допомогу, в судах, інших державних органах, органах місцевого самоврядування, перед іншими особами;

  3) складення документів процесуального характеру.

  Суб'єкти права на безоплатну вторинну правову допомогу:

  1) особи, які перебувають під юрисдикцією України, якщо їхній середньомісячний дохід не перевищує двох розмірів прожиткового мінімуму, розрахованого та затвердженого відповідно до закону для осіб, які належать до основних соціальних і демографічних груп населення, а також інваліди, які отримують пенсію або допомогу, що призначається замість пенсії, у розмірі, що не перевищує двох прожиткових мінімумів для непрацездатних осіб;

   2) діти, у тому числі діти-сироти, діти, позбавлені батьківського піклування, діти, які перебувають у складних життєвих обставинах, діти, які постраждали внаслідок воєнних дій чи збройного конфлікту;

  2-1) внутрішньо переміщені ;

  2-2) громадяни України, які звернулися із заявою про взяття їх на облік як внутрішньо переміщених осіб;

  3) особи, до яких застосовано адміністративне затримання;

  4) особи, до яких застосовано адміністративний арешт;

  5) особи, які відповідно до положень кримінального процесуального законодавства вважаються затриманими;

  6) особи, стосовно яких обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою;

  7) особи, у кримінальних провадженнях стосовно яких відповідно до положень Кримінального процесуального кодексу України захисник залучається слідчим, прокурором, слідчим суддею чи судом для здійснення захисту за призначенням або проведення окремої процесуальної дії, а також особи, засуджені до покарання у вигляді позбавлення волі, тримання в дисциплінарному батальйоні військовослужбовців або обмеження волі;

  8) особи, на яких поширюється дія Закону України "Про біженців та осіб, які потребують додаткового або тимчасового захисту;

  9) ветерани війни та особи, на яких поширюється дія Закону України "Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту", особи, які мають особливі заслуги та особливі трудові заслуги перед Батьківщиною, особи, які належать до числа жертв нацистських переслідувань;

  9-1) особи, які перебувають під юрисдикцією України і звернулися для отримання статусу особи, на яку поширюється дія Закону України "Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту;

  10) особи, щодо яких суд розглядає справу про обмеження цивільної дієздатності фізичної особи, визнання фізичної особи недієздатною та поновлення цивільної дієздатності фізичної особи;

  11) особи, щодо яких суд розглядає справу про надання психіатричної допомоги в примусовому порядку;

  12) особи, реабілітовані відповідно до законодавства України;

  13) особи, які постраждали від домашнього насильства або насильства за ознакою статі.

  Начальник відділу «Маневицьке бюро правової допомоги»                                     Н.Зоря

  6 лютого 2018 року набрав чинності Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо посилення захисту права дитини на належне утримання шляхом вдосконалення порядку примусового стягнення заборгованості зі сплати аліментів» (Закон від 7 грудня 2017 року, №2234-VIII). Закон передбачає нові засоби примусового виконання рішень до боржника, який не сплачує аліменти більше ніж шість місяців.

  Несплата аліментів, що призвела до виникнення заборгованості понад шість місяців з дня пред’явлення виконавчого документа до примусового виконання, тягне за собою накладення адміністративного стягнення у вигляді виконання суспільно корисних робіт на строк від 120 до 240 годин.

  Понеділок, 05 лютого 2018 12:08

  Безоплатна правова допомога

        Розширено доступ до безоплатної вторинної правової допомоги для осіб, які постраждали від домашнього насильства або насильства за ознакою статі 7 січня набув чинності Закон України № 2229-VIII "Про запобігання та протидію домашньому насильству". 

  У четвер 31  серпня о 11:00 год.  відбулася презентація річниці діяльності відділу Маневицьке бюро правової допомоги Луцького місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги, на якій були висвітлені здобутки бюро стосовно підвищення правової освіти жителів району та надання допомоги правового характеру громадянам, що звертаються до відділу.

   

         Захід відбувся на базі  Маневицького районного центру зайнятості до якого долучилися директор Луцького місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги  Ольга Кудрицька та директор Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Волинській області Ростислав Руденко.

         Також були присутні запрошені представники Маневицької райдержадміністрації, Маневицької районної та селищної ради,  керівники районних відділів  ДВС та ДРАЦСу,  представники громадських організацій району, директор Маневицької ЦРБ, представники ЗМІ  а також громадяни, які вже мали змогу скористатися послугами бюро.

         1171 – саме стільки зареєстровано звернень до бюро правової допомоги впродовж року. Із них 220 клієнтів безоплатно змогли отримати можливість представництва своїх інтересів у судах. У 43 це представництво здійснювали адвокати, які надають безоплатну вторинну правову допомогу. У 177 випадках – інтереси громадян у суді або перед іншими органами представляли штатні юристи бюро. Кожен візит до центру – це безумовна юридична консультація із хвилюючого питання та орієнтування щодо можливих подальших дій клієнта у юридичній площині. Цю консультацію надають безпосередньо працівники бюро, яких сьогодні по Маневицькому районі  працює 2.

          Також бюро правової допомоги здійснює активне правопросвітництво з метою посилення правової спроможності територіальної громади району. На практиці це означає, що фахівці бюро здійснюють виїзди у найвіддаленіші громади, планують та беруть участь в реалізації правоосвітніх заходів для молоді, професійних та соціальних груп, консультують у рамках роботи дистанційних та мобільних пунктів доступу до безоплатної правової допомоги.

  Звернутися до бюро правової допомоги можна за адресою:

  смт Маневичі, вул.Комарова,32 а також  за тел.: (03376) 4-04-66.

  Сторінка 1 із 2
  Розробка: Відділ інформаційних технологій
  апарату Волинської облдержадміністрації
  Інформаційне наповнення:
  Маневицька районна державна адміністрація
  Усі права на матеріали, розміщені на цьому сайті, належать Маневицькій райдержадміністрації.
  Адреса: 44600, смт. Маневичі, вул. Незалежності, 30; Тел. 21471 , факс: 21787; E-mail: post@manаdm.gov.ua
  © 2014 manadmin.gov.ua