17 листопада 2019 ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ
Відомості про район
Нормативно-правова база
Влада і громадськість
Регуляторна політика
Прес-центр
 • Відеоінформація
 • ЗМІ про нас
 • Виступи керівництва
 • Каталог послуг
  Реформи в Україні
 • Запобігання проявам корупції
 • Державний реєстр виборців
 • Відділ статистики інформує
 • Соціальний захист населення
 • Управління юстиції
 • Районний центр зайнятості
 • Оголошення
 • Земельні питання
 • Вивчення громадської думки
 • Адміністративні послуги
 • Публічна інформація
 • Децентралізація влади
 • Містобудування та архітектура
  Економічний розвиток
 • Маневиччина туристична
 • Бюро правової допомоги
 • Допомога армії
 • Вибори ОТГ
 • Вакансії державної служби
 • Відділ ДРАЦС
 • Очищення влади
 • Громадське обговорення
 • Безвіз
 • ЄВРОАТЛАНТИЧНА ІНТЕГРАЦІЯ
 • Енергоефективність
 • Електронне звернення
 • Рік англійської мови
 • Програма "Власний дім"
 • Фонд соціального страхування
 • Протидія домашньому насильству
 • АРХІВ НОВИН

  « Листопад 2019 »
  Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
          1 2 3
  4 5 6 7 8 9 10
  11 12 13 14 15 16 17
  18 19 20 21 22 23 24
  25 26 27 28 29 30  
  Понеділок, 22 червня 2015 08:24

  Структурні підрозділи: керівники, телефони, основні завдання

   

  1. Апарат районної державної адміністрації - Коробчук Олександр Оверкович - керівник апарату - т/ф. (03376) 2-14-71, Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. 

  Відділ роботи з персоналом – Бас Аліна Іванівна - начальник відділу - т. (03376)2-14-71
  Основні завдання відділу: реалізація державної політики з питань управління персоналом у районній державній адміністрації; забезпечення здійснення головою райдержадміністрації своїх повноважень з питань управління персоналом.

  Загальний відділ – Хомич Вікторія Василівна - начальник відділу - т. (03376)2-14-71

  Основні завдання відділу: Основними завданнями відділу є здійснення єдиного порядку документування і роботи з документами райдержадміністрації відповідно до Інструкції з діловодства в районній державній адміністрації на основі використання сучасної обчислювальної техніки, автоматизованої технології роботи з документами та скорочення кількості документів, забезпечення чіткої організації контролю за строками проходження і виконання документів, надання методичної допомоги з цих питань управлінням, іншим структурним підрозділам райдержадміністрації та відділам її апарату. 

  Відділ ведення Державного реєстру виборців – Мацан Вадим Петрович - завідувач сектору - т./факс (03376)21141, e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. 
  Основні завдання відділу: 1) ведення Реєстру, до якого вносяться відомості про громадян України, що мають право голосу і проживають або перебувають на території села, селища, які входять до складу Маневицького району; 2) складення та уточнення списків виборців на виборчих дільницях.

  Юридичний відділ – Москалець Володимир Володимирович - начальник відділу - т.(03376) 21352 
  Основні завдання відділу: Основними завданнями юридичного відділу апарату райдержадміністрації є організація правової роботи, спрямована на правильне застосування, неухильне додержання та запобігання невиконанню вимог актів законодавства, інших нормативних документів керівниками та працівниками під час виконання покладених на них завдань та функціональних обов’язків, здійснення пропаганди чинного законодавства. 

  Сектор організаційної роботи - Клець Алла Петрівна - завідувач сектору - т. (03376) 2-14-71

  Основні завдання відділу: організаційне забезпечення діяльності голови райдержадміністрації, його заступників; формування планів роботи райдержадміністрації

  Сектор контролю - Савчук Тетяна Вячеславівна - завідувач сектору 

  Основні завдання відділу: здійснення контролю за виконанням структурними підрозділами райдержадміністрації актів та доручень Президента України, Кабінету Міністрів України, актів міністерств, інших центральних органів виконавчої влади, розпоряджень і доручень голів обласної та районної державних адміністрацій та за станом роботи з реагування на запити і звернення народних депутатів України, депутатів місцевих рад, а також аналізу причин порушення строків виконання документів і внесення пропозицій щодо їх усунення.

  Відділ фінансово-господарського забезпечення – Лисюк Людмила Степанівна - начальник відділу - т.(03376) 2-14-71
  Основні завдання відділу: Основними завданнями відділу є організація бухгалтерського обліку, господарсько-фінансової діяльності та контролю за дотриманням правил його ведення, здійснення методологічного керівництва бухгалтерським обліком і звітністю. 

  Сектор з питань цивільного захисту, мобілізаційної та оборонної роботи – Рудись Федір Сергійович - завідувач сектору - т. (03376)21562 
  Основні завдання відділу: Забезпечення створення і сталого функціонування місцевих ланох територіальних підсистем єдиної державної системи запобігання і реагування на надзвичайні ситуації техногенного і природного характеру в Україні. 

  Реалізація державної політики у сфері цивільної оборони, захисту населення і території від надзвичайних ситуацій, запобігання цим ситуаціям та реагування на них, ліквідації їх наслідків та наслідків Чорнобильської катастрофи на території району. 

  Розроблення і реалізація заходів щодо підвищення готовності сил цивільної оборони, захисту населення, реабілітації територій, що зазнали забруднення внаслідок Чорнобильської катастрофи. 

  Коородинація діяльності місцевих органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування, підприємств, установ та організацій усіх форм власності з питань реабілітації радіоактивно забруднених територій від надзвичайних ситуацій та їх наслідків, управління підпорядкованими силами цивільної оборони. 

  Визначення основних напрямів роботи у сфері соціального захисту населення, реабілітації територій, забруднених внаслідок Чорнобильської катастрофи, цивільної оборони, захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій та їх наслідків. 

  Основними завданнями відділу є планування та здійснення заходів, спрямованих на своєчасне проведення мобілізації, переведення місцевих органів державної виконавчої влади і об’єктів народного господарства району на режим роботи в умовах особливого періоду, а також сталого їх функціонування в цих умовах. 

  Відділ з питань внутрішньої та інформаційної політики – Шевчук Наталія Олександрівна - заступник керівника апарату - начальник відділу - т.(03376) 2-14-71, zmiЦя електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. 
  Основні завдання відділу: аналіз і прогнозування суспільно-політичних процесів у регіоні, проведення консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації державної політики, сприяння органам виконавчої влади у забезпеченні взаємодії з політичними партіями та громадськими організаціями, сприяння реалізації конституційного права громадян на свободу слова та безперешкодній діяльності засобів масової інформації, здійснення заходів щодо розвитку інформаційного простору та інформаційної інфраструктури району, реалізація державної політики у сфері міжнаціональних відносин, сприяння консолідації та розвитку української нації, забезпечення прав національних меншин, права громадян на свободу світогляду та віросповідання, сприяння гармонізації міжнаціональних відносин, збереження і розвитку етнічної самобутності національних меншин, а також задоволення національно-культурних потреб українців, які проживають за межами України, зміцненню їх зв'язків з Україною, сприяння гармонізації міжконфесійних стосунків.

  Посилення взаємодії органів влади з політичними партіями, громадськими організаціями та формуваннями, підготовка необхідних матеріалів щодо використання потенціалу громадських організацій у вирішенні соціально-економічних проблем району, інформаційне забезпечення внутрішньої політики в районі, сприяння діяльності засобів масової інформації (преса, радіо, телебачення), надання їм інформаційної та методологічної допомоги у висвітленні питань діяльності органів державної влади. 

  Головний спеціаліст сектору інформаційних технологій – Черняк Сергій Іванович -  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. 
  Основні завдання: Забезпечення проведення в районі державної політики у сфері інформатизації, визначення пріоритетних напрямів розвитку процесів інформатизації. Організація в установленому порядку збору, прийому-передачі та первинної обробки інформації у електронному форматі, необхідної для забезпечення діяльності апарату районної державної адміністрації. Підготовка нормативно-правових документів райдержадміністрації для регулювання процесів інформатизації в районі. 

  Відділ з питань надання адміністративних послуг - Скороход Наталія Михайлівна - начальник відділу - т. (03376) 21273, e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.">

  Основні завдання:  надання адміністративних послуг через адміністратора шляхом його взаємодії із суб’єктами надання адміністративних послуг;  прийом від суб'єкта звернення заяви та необхідних документів для надання адміністративної послуги, їх реєстрація та подання документів (їх копій) відповідним суб’єктам надання адміністративних послуг;  видача суб’єктам звернень результату надання адміністративних послуг (адміністративний акт, рішення про відмову в задоволенні заяви суб’єкта звернення), оформлені суб’єктами надання адміністративних послуг.

                                                                                                                                                                  

  2. Управління регіонального розвитку – Турик Олександр Анатолійович - начальник управління - т.(03376) 21651, Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. 
  Основні завдання управління: участь у формуванні та забезпеченні реалізації державної політики, спрямованої на розвиток агропромислового комплексу та гарантування продовольчої безпеки держави; забезпечення реалізації державної промислової політики та політики з питань розвитку інфраструктури; забезпечення реалізації державної політики у галузі містобудування та архітектури; у сфері будівництва.

  3. Управління соціального захисту населення – Козак Руслан Володимирович - начальник управління - т.(03376) 21733, e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
  Основні завдання управління: Реалізація державної політики у сфері соціально трудових відносин, у тому числі оплати, охорони та умов праці, зайнятості, збереження і розвитку трудового потенціалу, а також захисту соціально незахищених громадян, соціального страхування, соціального обслуговування населення на території району. 

  Удосконалення форм і засад соціального партнерства, організація співробітництва місцевих органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування з профспілковими органами та організаціями роботодавців. 

  Призначення та виплата встановлених законодавством державних допомог, адресної соціальної допомоги, цільової грошової допомоги, призначення та перерахування субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг малозабезпечених громадян та сімей з дітьми, здійснення компенсаційних заходів соціального захисту населення. 

  Здійснення разом з відповідними місцевими органами виконавчої влади і органами місцевого самоврядування, громадськими організаціями комплексних програм поліпшення обслуговування інвалідів, одиноких непрацездатних громадян, а також громадян похилого віку та всебічний розвиток надомних форм їх обслуговування. 

  Забезпечення працевлаштування інвалідів, спряння здобуттю ними освіти і кваліфікації на рівні, що відповідає їхнім здібностям і можливостям. 

  4. Управління фінансів – Синюк Василь Федорович - начальник управління - т.(03376) 21185, e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
  Основні завдання управління: Сприяння реалізації державної бюджетної політики на території району. Підготовка пропозицій щодо концентрації фінансових ресурсів на пріоритетних напрямах розвитку економіки району, фінансового забезпечення державних гарантій по соціальному захисту населення. 

  Складання та подання на розгляд районній державній адміністрації проекту районного бюджету, а після затвердження районною радою разом з головними розпорядниками бюджетних коштів - забезпечення його виконання. 

  Подання місцевим органам виконавчої влади, податковим і контролюючим органам пропозицій щодо вжиття заходів, які б сприяли виконанню доходної частини бюджету. 

  Внесення пропозицій щодо удосконалення фінансових взаємовідносин держави з підприємствами, установами, організаціями усіх форм власності, міжбюджетних взаємовідносин, методів фінансового і бюджетного планування та фінансування витрат. 

  Здійснення попереднього контролю за дотриманням бюджетними установами та організаціями чинного законодавства при складанні бюджету та проведенні фінансування. 

  Надання методичної допомоги виконкомам селищних, сільських рад в організації формування, затвердження та виконання відповідних бюджетів. 

  5. Сектор у справах молоді та спорту – Клімчук Руслан Васильович - завідувач сектору - т.(03376) 2-14-71 
  Основні завдання сектору: Формування та реалізація державної політики у сфері поліпшення становища молоді, забезпечення здорового способу життя, всебічного розвитку молоді, їх виховання на засадах гуманізму. Координація діяльності місцевих органів виконавчої влади щодо забезпечення прав та інтересів молоді; Виконання Цільової і Комплексної програми “Фізичне виховання – здоров’я нації” 

  6. Відділ освіти –  Фурманчук Володимир Васильович - головний спеціаліст відділу - т/ф. (03376)21288, e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
  Основні завдання відділу: Здійснення керівництва роботою навчальних закладів району, контроль за дотриманням навчальними акладами державних вимог щодо змісту, рівня і обсягу освітніх послуг відповідно до рівня і профілю навчання, інспектування навчальних закладів, що належать до сфери управління місцевих органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування. 

  Проведення атестації навчальних закладів району щодо реалізації освітньої діяльності та відповідності освітніх послуг державним стандартам освіти. Забезпечення оперативного контролю за збереженням існуючої мережі загальноосвітніх навчальних закладів, введенням в дію їх нових приміщень, комплектуванням меблями, обладнанням, навчально-методичними посібниками, підручниками. 

  Прогноз потреби району у педагогічних працівниках і спеціалістах, укладення договорів з педагогічними навчальними закладами на їх підготовку, проведення аналізу стану підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації педагогічних і керівних кадрів навчальних закладів, участь у розробленні програм розвитку педагогічної освіти. 

  Організація роботи щодо підвищення кваліфікації педагогічних працівників, проведення атестації педагогічних і керівних кадрів навчальних закладів у межах своєї компетенції, сприяння наданню педагогічним працівникам пільг, передбачених законодавством, вжиття заходів по соціального захисту учасників навчально-виховного процесу. 

  Внесення пропозицій щодо обсягів бюджетного фінансування загальноосвітніх навчальних закладів та установ освіти, аналіз їх використання. 

  Впровадження навчальних планів і програм, рекомендованих Міносвіти України, затвердження навчальних планів загальноосвітніх навчальних закладів, внесення пропозицій щодо застосування експериментальних планів і програм. 

  Організація навчання обдарованих дітей та внесення пропозицій до районної державної адміністрації, відповідних органів місцевого самоврядування про відкриття профільних класів, шкіл нового типу (гімназій, колегіумів, ліцеїв, шкіл-комплексів, спеціалізованих шкіл, тощо), їх матеріальну підтримку, проведення в установленому порядку олімпіад та інших змаганнь серед учнів, створення міжшкільних навчально-виробничих комбінатів, центрів дитячої та юнацької творчості, допризовної підготовки. 

  Координація роботи навчальних закладів щодо запобігання бездоглядності та правопорушенням серед неповнолітніх, створення в районі розгалуженої служби соціально-педагогічного патронажу, сприяння діяльності дитячих та молодіжних організацій, творчих об’єднань, товариств. 

  Організація харчування дітей у навчальних закладах за рахунок бюджету та залучених коштів. 

  7. Відділ культури та туризму – Міщук Сергій Олександрович - головний спеціаліст відділу - т. (03376)21988, e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. 
  Основні завдання відділу: Реалізація державної політики в галузі культури, управління закладами, підприємствами, організаціями культури, які функціонують на території району; 

  Розробка пректів цільових програм та прогнозів розвитку мережі державних закладів культури, комплексне вирішення проблем галузі в районі; 

  Сприяння відродженню і розвитку культури українського народу, національних меншин, які проживають в районі; 

  Організація матеріально-фінансового забезпечення закладів, підприємств і організацій культури, які функціонують в районі. 

  8. Служба у справах дітей – Карпюк Людмила Мойсеївна - начальник служби - т.(03376) 21693 
  Основні завдання служби: Реалізація державної політики стосовно неповнолітніх з питань соціального та правового захисту, профілактики правопорушень серед них, у тому числі надання неповнолітнім інформаційної, правової, психолого-педагогічної, медичної та інших форм допомоги. 

  Розроблення і здійчнення самостійно або разом з відповідними місцевими органами державної виконавчої влади та органами місцевого самоврядування, підприємствами, установами та організаціями незалежно від форм власності, громадськими організаціями заходів щодо забезпечення прав, свобод і законних інтересів неповнолітніх, запобігання вчинених ними правопорушень та здійснення контролю за виконанням цих заходів. 

  9. Архівний відділ – Гринюк Оксана Петрівна - начальник відділу - т.(03376) 21032 
  Основні завдання відділу: Реалізація державної політики в галузі архівної справи, здійснення управління архівною справою на території району. 

  Координація діяльності державних органів, підприємств, установ та організацій з питань архівної справи і діловодства. Забезпечення поповнення Національного Архівного Фонду докуменами місцевого походження, їх державної реєстрації, обліку, зберігання та використання.

  10. Відділ інвестицій та міжнародного співробітництва - Савчук Надія Іванівна - начальник відділу - т. (03376) 21471, e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

  Основними завданнями відділу є забезпечення реалізації на території району:    

  1) державної політики у сфері інвестиційної діяльності;

  2) єдиної державної зовнішньоекономічної політики;

  3) державної політики у сфері зовнішніх зносин;

  4) державної політики, спрямованої на інтеграцію України в європейський політичний, економічний, правовий простір з метою набуття членства в Європейському Союзі;

  5) сприяння виконанню зобов’язань за міжнародними договорами України;

  6) заходів, спрямованих на розвиток транскордонного і міжрегіонального співробітництва;

  7) сприяння розвитку міжнародного співробітництва у соціальній та гуманітарній сферах.

   

  11. Сектор містобудування та архітектури - Яцина Мар’яна Василівна - завідувач сектору.

  Основним завданням сектору містобудування та архітектури райдержадміністрації є забезпечення реалізації державної політики у галузі містобудування та архітектури.

  Сектор здійснює моніторинг щодо:

  - реалізації положень схеми планування території району з урахуванням схеми планування території області;

  - стану розроблення, оновлення містобудівної документації на місцевому рівні (схема планування території району, генеральні плани населених пунктів, плани зонування територій, детальні плани територій);

  -  забудови та іншого використання територій;

  - аналізує діяльність виконавчих органів сільських, селищних рад з питань делегованих повноважень, передбачених підпунктом «б» частини першої статті 31 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»;

  - готує пропозиції щодо встановлення режиму забудови територій, визначених для містобудівних потреб, за межами населених пунктів району;

  -готує містобудівні умови та обмеження забудови земельної ділянки;

  - готує будівельний паспорт забудови земельної ділянки;

  - надає пропозиції органам місцевого самоврядування щодо розроблення комплексних схем розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності на території населених пунктів району.

   

  12. Районний центр соціальних служб для сім"ї, дітей та молоді  - Лісовецька Лариса Миколаївна - директор - т. (03376) 40666

  Основні завдання центру:

  1. Інформаційні послуги:

  Надання інформації про види соціальних виплат (якщо сім’я або особа має на них право відповідно до чинного законодавства).

  Надання контактів служб, установ,закладів, до яких необхідно звернутися по відповідну допомогу та про умови отримання соціальних послуг. 

  2. Психологічні послуги:

  Психологічна діагностика, спрямована на виявлення соціально-психологічних характеристик особистості.

  Надання консультацій з питань психологічного здоров’я та поліпшення взаємин з навколишнім середовищем.

  Обговорення проблем та надання порад з розв’язання соціальних та психологічних проблем.

  Сприяння в запобіганні виникненню непорозумінь та конфліктів між членами сім’ї.

  Психологічна корекція та реабілітація.

  3. Соціально-педагогічні послуги:

  Виявлення та сприяння розвитку різнобічних інтересів членів родини.

  Просвітницька робота щодо всебічного гармонійного розвитку дитини; особливостей розвитку сім’ї та сімейних стосунків.

  Навчання батьків ефективним методам виховання, мобілізації власних ресурсів сім’ї для вирішення проблем надалі.

  Допомога батькам у розв’язанні конфліктних ситуацій сімейного виховання.

  Педагогічне консультування з питань розв’язання педагогічних проблем сім’ї та її членів.

  Влаштування дитини в клуб, секцію, гурток.

  4. Соціально-медичні послуги:

  Посередництво в здійсненні профілактичних, лікувально-оздоровчих заходів.

  Консультації з питань збереження і зміцнення здоров’я; формування ідеології здорового способу життя й подолання шкідливих звичок.

  Формування сексуальної культури і навичок захищених статевих відносин.

  Профілактика туберкульозу, венеричних захворювань, ВІЛ/СНІДу.

  5. Юридичні послуги:

  Надання консультацій з питань чинного законодавства, гарантій та пільг.

  Здійснення захисту прав та інтересів сім’ї чи особи.

  Захист прав дитини.

  6. Соціально-економічні послуги:

  Допомога в залученні додаткових ресурсів для задоволення матеріальних інтересів і потреб сімей чи осіб, які перебувають у складних життєвих обставинах, що реалізуються у формі сприяння у наданні натуральної допомоги (забезпечення одягом та взуттям тощо).

  Допомога в оздоровленні, сприяння в отриманні державних соціальних допомог, у наданні грошової допомоги, а також допомоги у вигляді грошових компенсацій.

  Інформування з питань працевлаштування та сприяння цьому, навчання.

  Посередництво в наданні гуманітарної допомоги тощо.

  Переглядів 9325 Останнє редагування Середа, 11 вересня 2019 14:25
  Розробка: Відділ інформаційних технологій
  апарату Волинської облдержадміністрації
  Інформаційне наповнення:
  Маневицька районна державна адміністрація
  Усі права на матеріали, розміщені на цьому сайті, належать Маневицькій райдержадміністрації.
  Адреса: 44600, смт. Маневичі, вул. Незалежності, 30; Тел. 21471 , факс: 21787; E-mail: post@manаdm.gov.ua
  © 2014 manadmin.gov.ua