27 лютого 2021 ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ
Відомості про район
Нормативно-правова база
Влада і громадськість
Регуляторна політика
Прес-центр
 • Відеоінформація
 • ЗМІ про нас
 • Виступи керівництва
 • Каталог послуг
  Реформи в Україні
 • Запобігання проявам корупції
 • Державний реєстр виборців
 • Відділ статистики інформує
 • Соціальний захист населення
 • Управління юстиції
 • Районна філія ВОЦЗ
 • Оголошення
 • Земельні питання
 • Вивчення громадської думки
 • Адміністративні послуги
 • Публічна інформація
 • Децентралізація влади
 • Містобудування та архітектура
  Економічний розвиток
 • Маневиччина туристична
 • Бюро правової допомоги
 • Допомога армії
 • Вибори ОТГ
 • Вакансії державної служби
 • Відділ ДРАЦС
 • Очищення влади
 • Громадське обговорення
 • Безвіз
 • ЄВРОАТЛАНТИЧНА ІНТЕГРАЦІЯ
 • Енергоефективність
 • Електронне звернення
 • Рік англійської мови
 • Програма "Власний дім"
 • Фонд соціального страхування
 • Протидія домашньому насильству
 • Проєктна діяльність
 • АРХІВ НОВИН

  « Лютий 2021 »
  Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
  1 2 3 4 5 6 7
  8 9 10 11 12 13 14
  15 16 17 18 19 20 21
  22 23 24 25 26 27 28
  Середа, 17 січня 2018 11:27

  Звіт про роботу апарату РДА

   

  Довідка про роботу  архівного відділу райдержадміністрації за 2019 рік

                                                         

  ДОВІДКА

  про виконання органами місцевого самоврядування делегованих повноважень органів виконавчої влади за 2018 рік

   

             

  Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні» передбачено делегування повноважень органів виконавчої влади шляхом надання окремих галузевих повноважень органам місцевого самоврядування в порядку, передбаченому чинним законодавством. Постановою Кабінету Міністрів України від 09.03.1999 р. №339 «Про затвердження Порядку контролю за здійсненням органами місцевого самоврядування делегованих повноважень органів виконавчої влади» встановлено, що контроль за здійсненням органами місцевого самоврядування делегованих повноважень органів виконавчої влади покладається  на  відповідні  місцеві  держадміністрації. Контроль   здійснюється   шляхом   аналізу  актів  органів місцевого    самоврядування,    надання     органами     місцевого самоврядування  інформації  про  виконання делегованих повноважень органів  виконавчої   влади,   проведення   перевірок   діяльності виконавчих органів сільських, селищних рад.

            Розпорядженням  голови райдержадміністрації від 21.03.2017 року №147  «Про здійснення контролю за діяльністю управлінь, відділів районної державної адміністрації та виконанням делегованих повноважень виконавчими  комітетами селищних, сільських рад».

            Відповідно до статей 16, 35  Законів України «Про місцеві державні адміністрації», на  виконання пункту 1  Порядку контролю за здійсненням  органами місцевого самоврядування делегованих  повноважень органів виконавчої влади, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 9 березня 1999 року №339 (зі змінами), відповідно до плану роботи  районної державної адміністрації на 2018 рік, уточнених квартальних планів  були здійснені перевірки з питань виконання делегованих повноважень  виконавчими комітетами Черевахівської, Троянівської, Куклинської, Цмінівської, Красновільської, Куликовичівської, Новорудської, Костюхнівської, Великоведмезької, Гораймівської, Чорнижівської, Великоосницької сільських рад, що становить 54 % від кількості рад району.

            Результати проведених перевірок Куклинської, Цмінівської, Новорудської, Великоведмезької, Костюхнівської, Гораймівської, Чорнижівської , Красновільської, Куликовичівської, Великоосницької сільських рад розглянуто на засіданнях колегії райдержадміністрації, прийняті рішення колегії та видані відповідні розпорядження голови райдержадміністрації.

            Однак, довідку про результати перевірки здійснення виконавчими комітетами сільських рад делегованих повноважень органів виконавчої влади розглянуто лише на засіданні виконавчого комітету Куклинської, Великоведмезької, Гораймівської, Чорнижівської, Красновільської, Куликовичівської сільських рад. Крім того, на засіданні виконкому Чорнижівської сільської ради у грудні 2018 року заслухано звіт сільського голови по виконанню делегованих повноважень по виконанню Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» (рішення від 20.12.2018 року №49).

            Встановлено, що протягом звітного періоду виконавчими комітетами органів місцевого самоврядування всього по району прийнято 1448 рішень. Найбільшу кількість питань у звітному періоді розглянуто виконкомами Колківської (156), Маневицької  (149) селищних рад, Прилісненської (128),   Оконської (112), Костюхнівської (81) та Куликовичівської (71) сільських рад.

            В більшості прийнятих рішень контроль ставиться на голову селищної чи сільської ради -  271. На секретаря  - 111  рішень. Рішень поставлених на контроль на членів виконкому по району – 95 (додаток 1). На засіданнях виконкому розглядаються питання про хід виконання раніше прийнятих рішень у таких сільських радах: Копиллівська, Великоведмезька, Новорудська, Лісівська, Комарівська, Куклинська, Куликовичівська, Старочорторийська, Троянівська, Чорнижівська.

            Робота виконавчих комітетів сільських, селищних рад здійснюється на основі квартальних планів роботи. Однак аналіз щодо виконання планів роботи виконкомів здійснюється лише окремими виконавчими комітетами, зокрема, Великоосницької (однак сама інформація з аналізом відсутня, а є тільки рішення); Будківської, Великоведмезької, Куклинської, Лісівської сільських рад.

            На особливому контролі у виконкомах сільських та селищних рад району є стан роботи із зверненнями громадян. Щоквартально проводиться аналіз роботи із зверненнями громадян, які надходять до  сільських та селищних рад району.

    У зв’язку з проведенням чергових виборів Президента України 31 березня 2019 року  на засіданнях виконавчих комітетів сільських та селищних рад у грудні 2018 року прийняті рішення про відведення місць для розміщення матеріалів передвиборчої агітації під час виборів Президента України 31 березня 2019 року.

   В основному, рішення виконкомів приймаються у відповідності до чинного законодавства, містять інформацію про обставини, які є підставою для їх прийняття. Проте деякі рішення приймаються без посилання на норми чинного законодавства. Проаналізувавши оформлення протоколів та рішень виконкомів сільських рад, встановлено, що не завжди грамотно здійснюється виклад, є помилки  як в стилістичному, так і в  орфографічному оформленні документації.

  Недостатня увага приділяється розгляду та вирішенню питань  житлово-комунального господарства, торгівлі, здійсненню контролю за додержанням земельного та природоохоронного законодавства, використанням і охороною земель, природних ресурсів загальнодержавного та місцевого значення, виконанню делегованих повноважень у сфері соціального захисту населення.

  Потребує серйозної активізації робота по визначенню територій  для розміщення відходів відповідно до чинного законодавства. Не завжди приділяється належна увага виконанню повноважень в галузі охорони громадського порядку, охорони прав та свобод громадян тощо.  

            Як показав проведений аналіз протоколів виконавчих комітетів, на виконання  доручень голови райдержадміністрації (протокол від 26.04.2018 року №21, від 01.06.2018 року №1458/13/2-18) лише виконавчими комітетами Черевахівської, Комарівської сільської ради затверджено план заходів щодо профілактики спалаху кору на території сільської ради (рішення від 20.06.2018 року №27).

            На виконання доручення голови райдержадміністрації (протокол від 08.11.2018 року №48), в якому,  зокрема,  зазначалося «розглянути на засіданнях виконавчих комітетів питання імунізації населення із залученням фахівців управління охорони здоров’я, освіти райдержадміністрації, а також Маневицького міжрайонного відділу Державної установи "Волинський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров’я України"», лише виконавчими комітетами окремих рад розглянуто дане питання та прийнято відповідні рішення, а саме:

  - Гораймівської (рішення від 22.11.2018 №39);

  - Комарівської (рішення від 15.11.2018 №44);

  - Костюхнівської (рішення від 15.11.2018 №68);

  -  Красновільської (рішення від 22.11.2018 №30);

  - Троянівської (рішення від 12.11.2018 №37);

  - Чорнижівської (рішення від 15.11.2018 №45);

  - Куклинської (рішення від 15.11.2018 №41).

            Проведені перевірки показали, що виконкомами  проводиться робота по виконанню делегованих повноважень щодо забезпечення законності, проведення мобілізаційної підготовки та мобілізації, ведення військово-облікової роботи та бронювання військовозобов’язаних громадян, про що прийняті відповідні рішення виконкомів, зокрема Гораймівської (рішення від 20.12.2018 №42), Довжицької (рішення від 27.12.2018 №38), Троянівської (рішення від 12.11.2018 №40), Старочорторийської (рішення від 29.11.2018 №54) сільськими радами.

  Під час надання консультативно-методичної допомоги роз'яснено посадовим особам органів місцевого самоврядування про дотримання основних вимог ведення діловодства, про стан дотримання законодавства при прийнятті розпорядчих документів виконкомами сільських, селищних рад, застосування чинного законодавства при наданні щорічних відпусток, веденні особових справ та трудових книжок.

            Результати  перевірок виконкомів сільських, селищних рад про виконання ними делегованих повноважень  за  2018 рік (ст.ст.27-38 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні») свідчать, що  відповідно до чинного законодавства  в зазначеному порядку найбільша увага приділяється  питанням: у галузі житлово-комунального господарства, побутового, торгівельного обслуговування (115), у сфері соціального захисту населення (97), у галузі будівництва (46). Значна увага приділялась повноваженням щодо забезпечення законності, правопорядку, охорони прав, свобод і законних інтересів громадян (96), у галузі бюджету, фінансів і цін (75), у галузі оборонної роботи (47), у сфері освіти, охорони здоров’я, культури, фізкультури і спорту (57), у сфері регулювання земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища (6).

            На засіданнях виконавчих комітетів сільських та селищних рад району затверджено плани заходів з відзначення державних свят, зокрема Дня пам’яті та примирення, 73-ї річниці перемоги над нацизмом, Дня Конституції України, заходи, пов`язані з 32-ми роковинами Чорнобильської катастрофи та Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС.

            Відповідно до пункту 1  Порядку контролю за здійсненням  органами місцевого самоврядування делегованих  повноважень органів виконавчої влади, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 9 березня 1999 року №339 (зі змінами)  «контроль  за здійсненням органами місцевого самоврядування делегованих повноважень органів виконавчої влади (далі - контроль) покладається  на  відповідні  місцеві  держадміністрації». Згідно пункту 2 Порядку «контроль   здійснюється   шляхом   аналізу  актів  органів місцевого    самоврядування,    надання     органами     місцевого
  самоврядування  інформації  про  виконання делегованих повноважень
  органів  виконавчої   влади,   проведення   перевірок   діяльності
  виконавчих органів сільських, селищних, міських рад».
  У пункті 6 Порядку зазначено, що «копії актів органів місцевого самоврядування, прийнятих з питань   здійснення  делегованих  повноважень  органів виконавчої влади, протягом 10 днів з дня їх прийняття надсилаються до органу, що  здійснює  контроль». 

           Про це неодноразово доводилося до відома сільських та селищних рад  у телефонному режимі та на семінарах, що проводилися у 2017- 2018 роках.

            Проаналізувавши надходження копій проколів засідань виконавчих комітетів сільських та селищних рад, прийнятих  з   питань   здійснення   делегованих повноважень  органів  виконавчої  влади, за 2018 рік, встановлено, що копії протоколів виконавчого комітету Маневицької селищної (голова  О.Гаврилюк), Колківської (голова О.Палінкевич) (крім протоколу за січень-травень 2018 року), Прилісненської (голова І.Терещенко), Великоосницької (голова С.Ковбасюк) (крім протоколів за січень-червень 2018 року),  Цмінівської (голова Н.Оксенюк) (крім протоколу за січень 2018 року) сільських рад  станом на 09.01.2019 року  до райдержадміністрації не передавалися.

         

  Додаток 1

   

  Завідувач сектору

  організаційної роботи   

  апарату  райдержадміністрації                                                                     А.Клець

  ***

   

  Інформація про стан виконавської дисципліни в структурних

  підрозділах райдержадміністрації, виконавчих комітетах

  селищних, сільських рад у 2017 році

  Дотримання виконавської дисципліни, організація виконання документів та здійснення контролю за ними є одним з важливих завдань в районній державній адміністрації і носить системний, цілеспрямований характер та здійснюється відповідно до вимог чинного законодавства, а також, згідно з нормативними документами центральних органів влади, розпоряджень і доручень голів обласної та районної державних адміністрацій. Ефективність здійснення контролю забезпечується, насамперед, чіткою та злагодженою роботою кожного окремого управління, відділу, сектору та їх взаємодією між собою, селищними та сільськими радами.

  За 2017 рік в райдержадміністрації зареєстровано 2933 вхідних документів (для порівняння: за відповідний період 2016 року – 2908) та 3267 вихідних, за 2016 рік – 3512 документів.

  За вказаний період надійшло 790 контрольних документів (за 2016 рік – 723), зокрема,  1 указ Президента України, 5 доручень Кабінету Міністрів України, 47 розпоряджень, 34 доручення голови обласної державної адміністрації.  З усіх контрольних документів, що надійшли за 2017 рік виконано 648, ще перебуває на контролі – 142. Документів минулих років – 56.

  Серед контрольних документів в районній державній адміністрації переважають різні питання – 267 (34%), з питань житлово-комунального господарства – 190 (24%), державної політики в галузях культури, освіти і роботи з молоддю – 93 (12%), затвердження, виконання бюджету та соціально-економічного розвитку – 89 (11%), техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій - 54 (7%), внутрішньої політики, відзначення державних свят, знаменних дат – 48 (6%), землі – 35 (4%), праці, соціальної політики та погашення заборгованості – 14 (2%).

  За звітний період з основної діяльності видано 571 розпорядження (за відповідний період минулого року – 582), 7 доручень голови районної державної адміністрації, 44 окремих доручень голови районної державної адміністрації, (за звітний період 2016 року – 6 доручень голови районної державної адміністрації, 36 окремих доручень голови районної державної адміністрації).

  На контрольні розпорядження голови, першого заступника, заступника голови районної державної адміністрації заведені 42 контрольні справи та 3 – на рішення колегії райдержадміністрації.  

            За звітний період в районній державній адміністрації сформовано 36 контрольних папок та заведені листи контролю на виконання указів Президента України.

  Протягом   2017 року питання стану виконавської дисципліни в структурних підрозділах райдержадміністрації, виконавчих комітетах селищних, сільських рад заслуховувалось на колегії районної державної адміністрації  28 лютого 2017 року. За результатами колегії підготовлено розпорядження голови районної державної адміністрації від 3 березня 2017 року №108. Розпорядження було надіслане для виконання керівникам відділів та секторів апарату, структурних підрозділів райдержадміністрації, виконавчих комітетів сільських, селищних рад. На нараді при голові районної державної адміністрації стан виконавської дисципліни  розглянуто 7 липня та 23 жовтня 2017 року.

  Згідно з планами роботи районної державної адміністрації вивчено стан справ  та  надано практичну і методичну допомогу щодо стану виконавської дисципліни Великоосницькій, Годомичівській, Гораймівській, Довжицькій, Красновільській, Куликовичівській, Лісівській, Оконській, Рудниківській, Старочорторийській, Троянівській, Черевахівській, Четвертнянській, Чорнижівській сільським радам, управлінню соціального захисту населення райдержадміністрації, територіальному центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Маневицької районної державної адміністрації у ході яких об’єктивно оцінено рівень виконавської дисципліни, виявлено проблемні моменти та надано методично-практичну допомогу щодо удосконалення системи внутрішнього контролю, поліпшення організації роботи з розпорядчими документами й підвищення рівня виконавської дисципліни. За результатами підготовлено та надіслано відповідні довідки.

            Відповідальним виконавцям завчасно та систематично надаються щотижневі й щомісячні усні нагадування-попередження про закінчення строків виконання завдань, визначених документами.

  З метою своєчасного і ефективного  виконання  поставлених завдань вживаються організаційно-практичні заходи, а саме:

  - здійснюється  щотижневий випереджувальний контроль у вигляді доведення  до виконавців нагадувань про документи органів влади вищого рівня з термінами виконання протягом наступних 5 днів;

  - щоденно проводиться оперативна робота з виконавцями щодо вивчення стану виконання контрольних документів з метою попередження порушень невчасного виконання документів;

  - надається практична і методична допомога в організації і веденні контролю за виконанням документів секретарям виконавчих комітетів селищних, сільських рад та працівникам, відповідальним за ведення діловодства в управліннях, відділах, структурних підрозділах райдержадміністрації.

  Враховуючи вищевикладене та з метою посилення контролю, підвищення персональної відповідальності за своєчасне і якісне виконання завдань, визначених актами Президента України, актами і дорученнями Кабінету Міністрів України, розпорядженнями і дорученнями голів обласної, районної державних адміністрацій, реагування на запити й звернення народних депутатів України, депутатів місцевих рад просимо доручити керівникам відділів, секторів апарату, структурних підрозділів районної державної адміністрації, вжити додаткових заходів щодо покращення організації роботи з контролю за виконанням документів, а також не допускати проявів формалізму, неякісного, неповного виконання контрольних документів та приділяти належну увагу налагодженню ефективної діяльності очолюваних ними структур.

  Сектор контролю

  апарату районної державної

  адміністрації

   ***

  Аналіз протоколів засідань виконавчих комітетів

  сільських та селищних рад району за І квартал 2018 року

            Відповідно до пункту 1  Порядку контролю за здійсненням  органами місцевого самоврядування делегованих  повноважень органів виконавчої влади, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 9 березня 1999 року №339 (зі змінами) «контроль  за здійсненням органами місцевого самоврядування делегованих повноважень органів виконавчої влади (далі - контроль) покладається  на  відповідні  місцеві  держадміністрації».

            Райдержадміністрацією постійно аналізуються протоколи засідань виконавчих комітетів сільських та селищних рад району за відповідний період та стан надходження копій протоколів до райдержадміністрації.

           У  І кварталі 2018 року  відбулися чергові  засідання виконавчих комітетів сільських та селищних рад району, в результаті яких було прийнято відповідні рішення. Виконкоми проводять свою роботу відповідно до Регламентів роботи сільських та селищних рад. На засіданнях виконавчих комітетів  протягом зазначеного періоду були розглянуті важливі для громад питання, а саме:  про стан охорони громадського порядку, про стан виконання бюджету,  про стан медичного обслуговування, про підсумки виконання Програми соціально-економічного та культурного розвитку сільських рад; про стан дотримання на території сільських рад Закону України «Про звернення громадян», про стан торгівельного обслуговування; встановлення за погодженням з власниками зручного для населення режиму роботи розташованих на відповідній території підприємств, установ та організацій сфери обслуговування незалежно від форм власності;  організація роботи щодо запобігання бездоглядності неповнолітніх; про стан пожежної безпеки тощо.

            У засіданнях виконавчих комітетів  брали участь керівники установ та організацій, що знаходяться на території відповідних рад.

            Найбільш актуальні для громад питання  розглянуто на засіданнях виконкомів  Оконської,  Копиллівськой, Довжицької, Костюхнівської, Черевахівської сільських рад.

            На особливому контролі у виконкомах сільських та селищних рад району залишається стан роботи із зверненнями громадян. Щоквартально проводиться аналіз роботи із зверненнями громадян, які надходять до  сільських та селищних рад району. Підсумки роботи із зверненнями громадян за І  квартал 2018 року  розглянуто на засіданнях виконавчих комітетів у квітні, про що прийняті відповідні рішення.

            На контролі виконавчих комітетів перебуває питання  забезпечення законності, правопорядку, охорони прав, свобод і законних інтересів громадян. В окремих сільських радах прийнято рішення «Про стан додержання правопорядку, попередження та боротьби зі злочинністю». Велика увага приділяється належному благоустрою та впорядкуванню населених пунктів та затверджуються плани заходів щодо забезпечення належного санітарного стану та  впорядкування населених пунктів та  прилеглих територій.

           У пункті 6 Порядку контролю за здійсненням  органами місцевого самоврядування делегованих  повноважень органів виконавчої влади зазначено, що «копії актів органів місцевого самоврядування, прийнятих з питань   здійснення  делегованих  повноважень  органів виконавчої влади, протягом 10 днів з дня їх прийняття надсилаються до органу, що  здійснює  контроль».  Однак матеріали засідань виконкому (протоколи, рішення виконавчого комітету)  до сектору організаційної роботи апарату райдержадміністрації окремими сільськими та селищними радами подаються невчасно. Зокрема, протоколи засідань Маневицької селищної ради (за 2017 рік, І квартал 2018 року), Прилісненської сільської ради (ОТГ) (за 2017-І квартал 2018 року), Колківської селищної ради (ОТГ) (І квартал 2018 року), Куликовичівської (І квартал 2018 року), Красновільської (І квартал 2018 року), Цмінівської (І квартал 2018 року), Великоосницької  (І квартал 2018 року) сільських рад для аналізу до сектору організаційної роботи апарату райдержадміністрації станом на 27 квітня 2018 року не надходили, хоча про це неодноразово було доведено до відома сільських та селищних рад  у телефонному режимі та семінарах, що проводилися райдержадміністрацією у 2018 році.

           

  Завідувач сектору організаційної роботи

  апарату райдержадміністрації                                                          А.Клець

   

   

  ДОВІДКА

  про виконання органами місцевого самоврядування делегованих повноважень органів виконавчої влади за перше півріччя 2018 року

            Відповідно до статей 16, 35  Законів України «Про місцеві державні адміністрації», на  виконання пункту 1  Порядку контролю за здійсненням  органами місцевого самоврядування делегованих  повноважень органів виконавчої влади, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 9 березня 1999 року №339 (зі змінами), відповідно до плану роботи  районної державної адміністрації на 2018 рік, уточнених квартальних планів  були здійснені перевірки з питань виконання делегованих повноважень  виконавчими комітетами Черевахівської, Троянівської, Куклинської, Цмінівської, Красновільської, Куликовичівської, Новорудської, Костюхнівської, Великоведмезької сільських рад, що становить 40 % від кількості рад району.

            Результати проведених перевірок Куклинської, Цмінівської, Новорудської сільських рад розглянуто на засіданнях колегії райдержадміністрації, прийняті рішення колегії та видані відповідні розпорядження голови райдержадміністрації. На розгляд чергового засідання колегії райдержадміністрації винесені питання про роботу виконавчих  комітетів  та  Великоведмезького, Костюхнівського сільських голів  щодо  здійснення делегованих повноважень органів виконавчої влади відповідно до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», стан дотримання  вимог Закону України «Про звернення громадян» у сільських радах.

            Результати  перевірок виконкомів сільських, селищних рад про виконання ними делегованих повноважень  за перше півріччя 2018 року (ст.ст.27-38 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні») свідчать, що  відповідно до чинного законодавства  в зазначеному порядку найбільша увага приділяється  питанням: у галузі житлово-комунального господарства, побутового, торгівельного обслуговування (65), у сфері соціального захисту населення (80), у галузі будівництва (27). Значна увага приділялась повноваженням щодо забезпечення законності, правопорядку, охорони прав, свобод і законних інтересів громадян (60), у галузі бюджету, фінансів і цін (39), у сфері регулювання земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища (2), у галузі оборонної роботи (20), у сфері освіти, охорони здоров’я, культури, фізкультури і спорту (12).

            Встановлено, що протягом звітного періоду виконавчими комітетами органів місцевого самоврядування всього по району прийнято 723 рішення. Найбільшу кількість питань у звітному періоді розглянуто виконкомами Колківської (80), Маневицької  (69) селищних рад, Оконської (72), Прилісненської (71)  та Костюхнівської (43) сільських рад.

            В більшості прийнятих рішень контроль ставиться на голову селищної чи сільської ради -  149. На секретаря  - 67  рішень. Рішень поставлених на контроль на членів виконкому по району – 75 (додаток 1). На засіданнях виконкому розглядаються питання про хід виконання раніше прийнятих рішень у таких сільських радах: Великоведмезька, Лісівська, Комарівська, Куклинська, Куликовичівська, Старочорторийська.

            На особливому контролі у виконкомах сільських та селищних рад району є стан роботи із зверненнями громадян. Щоквартально проводиться аналіз роботи із зверненнями громадян, які надходять до  сільських та селищних рад району.

            На засіданнях виконавчих комітетів сільських та селищних рад району затверджено плани заходів з відзначення державних свят, зокрема Дня пам’яті та примирення, 73-ї річниці перемоги над нацизмом, Дня Конституції України, заходи, пов`язані з 32-ми роковинами Чорнобильської катастрофи та Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС.

            На виконання  доручень голови райдержадміністрації (протокол від 26.04.2018 року №21, від 01.06.2018 року №1458/13/2-18) виконавчим комітетом Черевахівської сільської ради затверджено план заходів щодо профілактики спалаху кору на території сільської ради (рішення від 20.06.2018 року №27).

            Зокрема, проаналізувавши протоколи засідань виконавчого комітету Оконської сільської ради відмічено, що переважна частина прийнятих у звітному періоді рішень стосується присвоєння адресного номера – 26 рішень, про надання матеріальної допомоги жителям сільської ради – 20.  На засіданні виконкому у січні 2018 року прийнято 2 рішення щодо присвоєння назви вулицям у новопроектуючому кварталі житлової забудови села Оконськ (протокол №1 від 09.01.2018).

            Відповідно до пункту 1  Порядку контролю за здійсненням  органами місцевого самоврядування делегованих  повноважень органів виконавчої влади, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 9 березня 1999 року №339 (зі змінами)  «контроль  за здійсненням органами місцевого самоврядування делегованих повноважень органів виконавчої влади (далі - контроль) покладається  на  відповідні  місцеві  держадміністрації». Згідно пункту 2 Порядку «контроль   здійснюється   шляхом   аналізу  актів  органів місцевого    самоврядування,    надання     органами     місцевого
  самоврядування  інформації  про  виконання делегованих повноважень
  органів  виконавчої   влади,   проведення   перевірок   діяльності
  виконавчих органів сільських, селищних, міських рад».
  У пункті 6 Порядку зазначено, що «копії актів органів місцевого самоврядування, прийнятих з питань   здійснення  делегованих  повноважень  органів виконавчої влади, протягом 10 днів з дня їх прийняття надсилаються до органу, що  здійснює  контроль». 

           Про це неодноразово доводилося до відома сільських та селищних рад  у телефонному режимі та на семінарах, що проводилися у 2017 році - першому півріччі 2018 року.

            Проаналізувавши надходження копій проколів засідань виконавчих комітетів сільських та селищних рад, прийнятих  з   питань   здійснення   делегованих повноважень  органів  виконавчої  влади, за перше півріччя 2018 року, встановлено, що копії протоколів виконавчого комітету Маневицької селищної (голова  О.Гаврилюк), Прилісненської (голова І.Терещенко), Великоосницької (голова С.Ковбасюк), Красновільської (голова Ф.Світач)(крім протоколу за січень 2018 року)  та Цмінівської (голова Н.Оксенюк) (крім протоколу за січень 2018 року) сільських рад  станом на 7.09.2018 року  до райдержадміністрації не передавалися.

         

  Завідувач сектору

  організаційної роботи   

  апарату  райдержадміністрації                                                                     А.Клець

   

  З В І Т

  про роботу апарату районної державної адміністрації

   

    за 2017 рік завантажити
  Переглядів 3403 Останнє редагування Субота, 28 грудня 2019 10:40
  Розробка: Відділ інформаційних технологій
  апарату Волинської облдержадміністрації
  Інформаційне наповнення:
  Маневицька районна державна адміністрація
  Усі права на матеріали, розміщені на цьому сайті, належать Маневицькій райдержадміністрації.
  Адреса: 44600, смт. Маневичі, вул. Незалежності, 30; Тел. 21471 , факс: 21787; E-mail: post@manаdm.gov.ua
  © 2014 manadmin.gov.ua