Версія для друку
Середа, 01 лютого 2017 10:40

Надання послуг з психологічної реабілітації учасникам АТО

Постановою Кабінету Міністрів України від 31.03.2015 No 221, (із змінами, внесеними згідно з Постановою Кабінету Міністрів України від 23.08.2016 No 539) затверджено  Порядок використання коштів,передбачених у державному бюджеті для здійснення заходів щодо психологічної реабілітації учасників антитерористичної операції

         Для отримання послуг з психологічної реабілітації учасник АТО або його законний представник звертається до управління соціального захисту населення за місцем реєстрації та заповнює заяву.

         До заяви додаються:- копія посвідчення учасника бойових дій або інваліда війни;

-копія документа, що підтверджує безпосереднє залучення до виконання завдань антитерористичної операції в районах її проведення.

         Під час подання копій, особа надає їх оригінали для огляду. Управління соціального захисту населення: реєструє зазначені вище документи; видає отримувачу направлення на психологічну реабілітацію до реабілітаційної установи. Після отримання від управління соціального захисту населення направлення на реабілітацію (із зазначенням початку та закінчення терміну реабілітації), отримувач прибуває до реабілітаційної установи у строк, указаний у направленні. Термін перебування у реабілітаційній установі становить 14 днів. Отримувач приймається до реабілітаційної установи на підставі направлення на психологічну реабілітацію.

         Державною службою України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції визначено перелік реабілітаційні установ, які будуть надавати послуги до 31 березня 2017 року.

ДочП «Південь-Курорт-Сервіс» санаторію «Орізонт», вул. Гагаріна, 1-а, смт Сергіївка, м. Білгород-Дністровський, Одеська обл.

ТОВ «Хирів-Рент-Інвест», вул. Добромильська,5, оф.1, м. Хирів, Львівська обл.

ТОВ «Міжрегіональний реабілітаційний центр», вул. Миколи Лебедєва, 14а, м. Київ

ТОВ «Укрреабілітація», вул. Якуба Колоса, 21, оф. 23, м. Київ

ТОВ санаторій «Карпатські зорі» Центр реабілітації та оздоровлення, вул. Курортна, 3, с. Модричі, Дрогобицький р-н, Львівська обл.

ТОВ «Дитячий оздоровчий заклад санаторного типу «Подільський Артек», вул. Лісова,1, с. Заозерне, Тульчинський р-н, Вінницька обл.

ДочП «Клінічний санаторій «Курорт Березівські мінеральні води» ЗАТ лікувально-оздоровчих закладів профспілок України «Укрпрофоздоровниця», с. Березівське, Дергачівській р-н, Харківська обл.

ТОВ «Санаторій «Курорт Орлівщини» ЗАТ «Укрпрофоздоровниця» , с. Орлівщина, Новомосковський р-н, Дніпропетровська обл.

Товариство з обмеженою відповідальністю "Коло друзів" вул. Смоленська, 31-33, м. Київ

. Міжгосподарський санаторій «Токарі» вул. Санаторна, 96, с. Токарі, м. Лебедин,Сумська обл., 42206

Комунальний заклад «Рівненський обласний госпіталь ветеранів війни» Рівненської обласної ради вул. Деражненська, 39, Рівненський р-н, Рівненська обл.,

Товариство з обмеженою відповідальністю «Інститут прикладної кріології» вул. Терехівська, 4, м. Харків, 61093

Громадська організація «Історії життя» вул. Луцького,28, м Львів, 79039

Державне підприємство “Лікувально-реабілітаційний центр для учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС ім. В. Т. Гуца”, Київська область,Києво-Святошинський район,с. Капітанівка, вул. Радянська 4

ПП“Курорти Приазов’я” санаторій “Нафтохімік України”, м. Бердянськ, вул. Макарова, 71

За детальною інформацією щодо направлення на психологічну реабілітацію необхідно звертатись до управління соціального захисту населення Маневицької РДА за адресою: вул. 100 річчя Маневич, 53, смт Маневичі або за тел. 22 148.

Переглядів 1808