16 August 2018 OFFICIAL WEB-SITE

Кабінетом Міністрів України прийнята постанова від 11 липня 2018 року № 551 « Деякі питання видачі посвідчень особам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, та іншим категоріям громадян», якою затверджено ПОРЯДОК видачі посвідчень особам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, та іншим категоріям громадян.

З текстом постанови можна ознайомитися на сайті Кабінету Міністрів України за посиланням: https://www.kmu.gov.ua/.../deyaki-pitannya-vidachi-posvidchen-osobam-yaki-postraz.

25 липня 2018 року набрала чинності постанова Кабінету Міністрів України № 551 «Деякі питання видачі посвідчень особам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, та іншим категоріям громадян». Цією постановою затверджено Порядок видачі посвідчень та нові зразки бланків посвідчень для постраждалих громадян, у яких передбачено розмежування за категоріями «Учасник ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС» та «Потерпілий від Чорнобильської катастрофи».

Список колективних договорів, змін та доповнень до них, зареєстрованих в управлінні соціального захисту населення Маневицької райдержадміністрації в січні-липні 2018 року

Tuesday, 31 July 2018 07:56

Відпочинок на озері

Купальний сезон в самому розпалі, тому члени клубу «Золотий вік», що функціонує у територіальному центрі соціального обслуговування райдержадміністрації вирушили на триденний відпочинок до реабілітаційно-оздоровчого комплексу РАЕС «Біле озеро», що на Рівненщині.

Пане міністре, я розлучена, на дитину отримую від чоловіка аліменти, але 
їх ні на що не вистачає. Кажуть, щоб колишній платив на дитину більше, 
треба підняти мінімальний розмір аліментів. Коли це нарешті відбудеться?
Іванна Рож

Зроблено ще один крок до якісного, адресного вирішення проблеми зайнятості. Бажання безробітних, роботодавців та посередника між ними – служби зайнятості - це робота, що приносить задоволення та результати.

Так, сьогодні в Маневицькій районній філії Волинського обласного центру зайнятості проведено міні-ярмарок для підприємства ТзОВ «ТВК «ВОЛДІ» торгової марки «CHOCOBOOM».

Thursday, 26 July 2018 11:07

За покликом серця

На сьогодні сучасний ринок праці України має цілу низку проблем. І тому для клієнтів, які звертаються за сприянням у працевлаштуванні до служби зайнятості, значно підвищився ризик довготривалого безробіття. Враховуючи передовий досвід розвинутих країн світу, з початку 2018 року Державною службою зайнятості запроваджені нові підходи до обслуговування клієнтів, а саме проведення профілювання зареєстрованих безробітних для попередження ризиків довготривалого безробіття. Маневицька районна філія активно впроваджує запропоновану методику в роботу.

Thursday, 26 July 2018 11:03

Зустріч директора

Найважливішою передумовою успішної діяльності всієї служби зайнятості  є побудова тісної взаємодії з  роботодавцями.

Відповідно до постанови  Кабінету Міністрів України «Про затвердження Порядку проведення психологічної реабілітації учасників антитерористичної операції та постраждалих учасників Революції Гідності» від 12 грудня 2017 № 1057 (зі змінами),  враховуючи надану інформацію та підтверджуючі документи від суб’єктів надання послуг з психологічної реабілітації управлінням соціального захисту населення Маневицької районної державної адміністрації  прийнято рішення про включення до переліку  суб’єктів надання послуг із психологічної реабілітації для учасників антитерористичної операції та постраждалих учасників Революції Гідності (наказ начальника управління № 21 від 24 липня 2018 року) наступні заклади:

24 липня в залі засідань територіального центру відбулася нарада із соціальними робітниками відділень соціальної допомоги вдома територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) районної державної адміністрації.

Директор територіального центру Андрій Леферович підвів підсумки роботи за перше півріччяпоточного року та розглянули питання розвитку системи соціального обслуговування громадян району з визначенням характерних особливостей, актуальних проблем.В нараді взяв участь начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації Руслан Козак, який високо оцінив роботу соціальних робітників територіального центру. Визначив завдання щодо подальшої взаємодії при реалізації в районі державної політики у сфері соціального захисту та соціального обслуговування населення.

Page 1 of 65
Developed By Computer Department
Of Volyn Regional State Administration Staff
Supported By
Ratne regional state administration
Усі права на матеріали, розміщені на цьому сайті, належать Ратнівській райдержадміністрації.
© 2012 manadmin.gov.ua