25 April 2017 OFFICIAL WEB-SITE

 3 травня 2017 року

Черевахівська сільська рада

 10 травня 2017 року

Четвертнянська сільська рада

Годомичівська сільська рада

  16 травня 2017 року

Комарівська сільська рада

Старочорторийська сільська рада

23 травня  2017 року

Рудниківська сільська рада

Чорнижівська сільська рада

30 травня  2017 року

Гораймівська сільська рада

Куликовичівська сільська рада

Відповідно до пункту 2 статті 28 Закону України «Про державну службу»,  пункту 59 постанови Кабінету Міністрів України від 25 березня    2016 року №246 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу на зайняття посад державної служби»  повідомляємо,  що переможцем конкурсу на зайняття вакантної посади державної служби категорії «В» - головного спеціаліста відділу економіки і фінансів галузей народного господарства управління фінансів Маневицької райдержадміністрації став Ляцевич Ярослав Сергійович, який у підсумковому рейтингу набрав 13,8 балів. Оскільки інших учасників конкурсу не було, другий за результатами кандидат відсутній.

Для слухачів Університету третього віку та для членів клубу «Золотий вік» Великдень став не тільки духовним святом, але й приводом для зустрічі на природі, після Великого посту.

З 10 квітня по 14 квітня 2017 року прийнято 286 заяв на призначення державних допомог, компенсацій та субсидій. Протягом десяти календарних днів приймається рішення про призначення (не призначення) державних допомог, компенсацій, субсидій.

 

- державних соціальних допомог за рахунок державного бюджету у вигляді субвенції до місцевого бюджету на суму 12573,3 тис.грн. 
- допомога на догляд за інвалідами І чи ІІ групи внаслідок психічного розладу –
443,8 тис.грн.    

31 березня цього року перший заступник голови райдержадміністрації     Бурак А.І. провів  спільне засідання районної комісії з питань погашення заборгованості із  заробітної плати,  пенсій, стипендій, інших соціальних виплат, розрахунків платників податків з державним і місцевими бюджетами, забезпечення виплати

«Можу», «хочу», «треба» — це співвідношення між можливостями, здібностями людини та потребами суспільства. І для того, щоб свідомо і вільно обирати професію, треба дотримуватися принаймні трьох умов:

З 27 березня по 31 березня 2017 року прийнято 310 заяв на призначення державних допомог, компенсацій та субсидій. Протягом десяти календарних днів приймається рішення про призначення (не призначення) державних допомог, компенсацій, субсидій.   

28 березня 2017 року здійснено виїзд  “мобільного соціального офісу” у   Четвертнянську та Годомичівську сільські ради де надано 36 консультацій та прийнято 39 пакетів  документів на призначення різного виду допомог, компенсацій та субсидій.

Починаючи з 1 квітня 2017 року мінімальний розмір допомоги по безробіттю для застрахованих осіб, зазначених у частині першійстатті 22 Закону України «Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування на випадок безробіття», підвищується на 120 грн. та складе 1280 грн.

Про це повідомили в Державній службі зайнятості.

Page 1 of 43
Developed By Computer Department
Of Volyn Regional State Administration Staff
Supported By
Ratne regional state administration
Усі права на матеріали, розміщені на цьому сайті, належать Ратнівській райдержадміністрації.
© 2012 manadmin.gov.ua