21 January 2019 OFFICIAL WEB-SITE

16 січня 2019 року відбулась ярмарка вакансій у Маневицькій районній філії Волинського обласного центру  зайнятості для  безробітних громадян. Відкрила ярмарку вакансій начальник відділу взаємодії з роботодавцями Алла Корольчук та ознайомила присутніх із ситуацією на ринку праці, послугами, які надає служба зайнятості та представила начальника відділення зв’язку та інформатизації Маневицького військового комісаріату сержанта Андрія Реля.

Представник військкомату розповів, що процес професіоналізації сьогодні триває у всіх складових Українського війська: у видах Збройних Сил України, в органах управління всіх рівнів, безпосередньо у з’єднаннях, частинах та підрозділах. Отже, питання комплектування війська військовослужбовцями, які проходять військову службу за контрактом, стає одним з вирішальних чинників для успіху всієї військової реформи.

Захід провів провідний інспектор Маневицького РВУ управління державної служби з надзвичайних ситуацій у Волинській області Мефанік Степан Петрович, якого представила начальник відділу взаємодії з роботодавцями Алла Корольчук.

Інспектор зазначив, що  для запобігання виникненню пожеж кожен громадянин зобов'язаний суворо додержувати встановлених правил щодо їх попередження у житлових будинках, на підприємствах, у лісах, на торф'яниках, у полі та в інших місцях.

Завдяки проведенню таких інформаційних масових заходів досягається головна мета - максимальне поєднання інтересів роботодавців та населення, а також підвищення обізнаності громадян щодо комплексу соціальних послуг, які надає служба зайнятості.

Wednesday, 26 December 2018 13:17

Управління інформує

Повідомляємо, що протягом 2018 року управлінням соціального захисту населення Маневицької РДА оздоровлено:

24 – дитини з інвалідністю, інвалідність яких пов’язана з наслідками Чорнобильської катастрофи (у 2017 році -18 дітей);

125 – громадян, постраждалих внаслідок  Чорнобильської катастрофи, віднесених до першої категорії, в т. ч. 5 учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС ( у 2017 році – 151 особа категорії І в т. ч. 4 учасника ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС);

26 – учасників АТО ( у 2017 році – 58);

13  – інвалідів загального захворювання, та з дитинства (у 2017 році – 18 інвалідів);

3 – інваліда війни ( у 2017 – 4 інваліда);

2 – інваліда – спинальника (у 2017 році – 3 інваліда).

12 грудня відбулась ярмарка вакансій у Маневицькій районній філії Волинського обласного центру  зайнятості для 15 безробітних громадян. Відкрила ярмарку вакансій начальник відділу взаємодії з роботодавцями Алла Корольчук та ознайомила присутніх із ситуацією на ринку праці, послугами, які надає служба зайнятості, можливостями освоєння нових професій, підвищення кваліфікації за раніше набутими спеціальностями і презентувала роботодавця, що надає можливості для проходження військової служби за контрактом, а саме військова частина А 2892 зенітний ракетний полк, що у місті Володимир-Волинському.

Wednesday, 05 December 2018 09:08

Управління інформує

В управління соціального захисту населення райдержадміністрації до 15.10.2018 р. для забезпечення санаторно-курортними путівками та виплатою грошової компенсації замість путівки у 2019 з відповідними заявами  звернулося 332 особи, з них:

- 229 громадян, постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи, віднесених до першої категорії;

- 34 потерпілих дітей з інвалідністю, яким встановлено інвалідність, пов’язану з Чорнобильською катастрофою, разом з одним із батьків;

- 69 громадян, віднесених до першої категорії, які подали заяви на виплату грошової компенсації замість путівки.

Подільський спеціальний  навчально-реабілітаційний соціально-економічний коледж запрошує на безкоштовне навчання дітей з інвалідністю до 18 років, осіб з інвалідністю І-ІІІ груп, дітей-сиріт, напівсиріт, осіб, які постраждали від аварії на ЧАЕС (2000-2004 р.н.), особам з інвалідністю внаслідок  війни, переселенців зі сходу, учасників бойових дій. Коледж забезпечує студентів безкоштовним 4-разовим харчуванням, медичним обслуговуванням, спеціальним навчально-реабілітаційним супроводом, проживанням в гуртожитку, отриманням стипендії із збереженням пенсії у повному розмірі.

З нагоди відзначення Міжнародного дня людей з інвалідністю, територіальним центром соціального обслуговування (надання соціальних послуг) райдержадміністрації проведені зустрічі з підопічними, які отримують соціальні послуги та мають особливі потреби, з метою привернення уваги до проблем цих людей та захисту їхнього благополуччя.

Відповідно до пункту 2 статті 28 Закону України «Про державну службу»,  пункту 59 постанови Кабінету Міністрів України від 25 березня    2016 року №246 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу на зайняття посад державної служби» (із змінами та доповненнями), надаємо інформацію про переможців конкурсу та других за результатами конкурсу кандидатів на зайняття вакантних посад державної служби в структурних підрозділах Маневицької районної державної адміністрації Волинської області:

Відповідно до пункту 2 статті 28 Закону України «Про державну службу»,  пункту 59 постанови Кабінету Міністрів України від 25 березня    2016 року №246 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу на зайняття посад державної служби» (із змінами та доповненнями) повідомляємо, що переможцем конкурсу на зайняття вакантної посади державної служби категорії «В» - провідного спеціаліста відділу ведення Державного реєстру виборців апарату Маневицької райдержадміністрації (на час відпустки для догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку основного працівника) стала Шевчук Анна Миколаївна, яка у підсумковому рейтингу набрала 8,6 балів.

Оскільки інших учасників конкурсу не було, другий за результатами кандидат відсутній.

Page 1 of 70
Developed By Computer Department
Of Volyn Regional State Administration Staff
Supported By
Ratne regional state administration
Усі права на матеріали, розміщені на цьому сайті, належать Ратнівській райдержадміністрації.
© 2012 manadmin.gov.ua