25 November 2017 OFFICIAL WEB-SITE
Friday, 24 November 2017 10:48

Управління інформує

ПРОЖИТКОВИЙ МІНІМУМ

Friday, 24 November 2017 10:47

Управління інформує

Виплачено в листопаді:

  • за рахунок коштів Фонду для здійснення заходів щодо ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи виплачено 732 компенсації на харчування потерпілим 1, 2 категорії на суму 293,1 тис.грн.
  • за рахунок коштів місцевого бюджету виплачено 90 компенсацій як фізичній особі, яка надає соціальні послуги на суму 16,6 тис.грн.

Члени постійно діючої робочої групи з питань контролю за організацією безоплатного харчування учнів загальноосвітніх та професійно-технічних навчальних закладів району, розташованих на територіях радіоактивного забруднення (склад якої затверджений розпорядженням першого заступника голови райдержадміністрації 19.10.2016 №434) та представником організатора харчування, з метою здійснення контролю в частині дотримання фізіологічних норм, якості та обсягів надання послуг ТзОВ «ТРАНС ЛОГІСТІК ЦЕНТР» з яким укладено двосторонній договір з надання кейтерингових послуг ( з харчування дітей, потерпілих від наслідків Чорнобильської катастрофи) 22 листопада 2017 року відвідали їдальні під час обіду дітей загальноосвітніх шкіл І-ІІІ ступенів сіл Комарово, Будки, Цміни, Старий Чорторийськ.

Члени постійно діючої робочої групи з питань контролю за організацією безоплатного харчування учнів загальноосвітніх та професійно-технічних навчальних закладів району, розташованих на територіях радіоактивного забруднення 20 листопада поточного року відвідали загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів №1 смт. Маневичі імені Андрія Снітка, навчально - виховний комплекс «Маневицька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2 - гімназія ім. А. П. Бринського», загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів села Оконськ, Маневицький професійний ліцей з метою здійснення контролю в частині дотримання норм харчування, якості та обсягів наданих послуг ТОВ «ТРАНС ЛОГІСТІК ЦЕНТР» з яким укладено двосторонній договір з надання кейтерингових послуг ( з харчування дітей, потерпілих від Чорнобильської катастрофи).

Monday, 20 November 2017 15:02

Управління інформує

Проведена виплата за рахунок коштів субвенції з державного бюджету місцевому бюджету державної соціальної допомоги на дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, грошового забезпечення батькам-вихователям і прийомним батькам за надання соціальних послуг у дитячих будинках сімейного типу та прийомних сім’ях за принципом “гроші ходять за дитиною” на суму 74,7 тис. грн.

Monday, 20 November 2017 13:55

Управління інформує

З 13 листопада по 17 листопада 2017 року в управлінні соціального захисту населення Маневицької РДА прийнято 279 заяв на призначення державних допомог, компенсацій та субсидій.

17 листопада 2017 року в Маневицькому районному центрі зайнятості  відбувся інформаційний семінар для фізичних осіб – підприємців з метою ознайомлення з програмою підтримки підприємництва створеною Ощадбанком «Будуй своє».

Thursday, 16 November 2017 16:02

Управління інформує

За 10 місяців 2017 року до управління соціального захисту населення райдержадміністрації за призначенням пільг на придбання твердого палива та скрапленого балонного газу готівкою звернулось :

Днями в Маневицькому районному центрі зайнятості відбувся захід в рамках освітнього проекту «Школа безпеки та порядку» для безробітних на тему: «Захист лісових насаджень від пожеж».

Page 1 of 52
Developed By Computer Department
Of Volyn Regional State Administration Staff
Supported By
Ratne regional state administration
Усі права на матеріали, розміщені на цьому сайті, належать Ратнівській райдержадміністрації.
© 2012 manadmin.gov.ua