22 September 2017 OFFICIAL WEB-SITE

У  вересні 2017 року виплачено: 

- державних соціальних допомог за рахунок державного бюджету у вигляді субвенції до місцевого бюджету на суму 11645,03 тис.грн. 
- допомога на догляд за інвалідами І чи ІІ групи внаслідок психічного розладу – 376,2 тис.грн.    

- щомісячна адресна допомога особам, які переміщуються з тимчасово окупованої території України та районів проведення АТО – 34,6 тис. грн.

Thursday, 21 September 2017 09:36

Управління інформує

З 11 вересня по 15 вересня 2017 року прийнято 190 заяв на призначення державних допомог, компенсацій та субсидій. Протягом десяти календарних днів приймається рішення про призначення (не призначення) державних допомог, компенсацій, субсидій.   

12 вересня 2017 року здійснено виїзд  “мобільного соціального офісу” у   Куклинську  та Будківську сільські ради де надано 18 консультацій та прийнято 30 пакетів  документів на призначення різного виду допомог, компенсацій та субсидій.

Згідно журналу прийому громадян за консультаціями звернулася 102  особи.

Friday, 15 September 2017 09:49

Управління інформує

Інформуємо, що з 01.01.2017 року запрацював новий механізм оплати послуг за санаторно-курортне лікування громадян, постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи, який базується на  укладанні тристоронньої угоди між постраждалою особою, управлінням соціального захисту населення та санаторно-курортним закладом. При цьому постраждала особа самостійно обирає  санаторно-курортний заклад для оздоровлення.

Стосовно періоду врахування доходів для призначення субсидіїСтосовно періоду врахування доходів для призначення субсидії

Постановою Кабінету Міністрів України від 18.08.2017 № 609 “Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України” (далі-Постанова) змінено період, за який враховуються доходи під час призначення субсидії для відшкодування  витрат на оплату житлово-комунальних послуг, з чотирьох кварталів до двох кварталів.

Monday, 11 September 2017 14:05

Управління інформує

З 4 вересня по 8 вересня 2017 року прийнято 178 заяв на призначення державних допомог, компенсацій та субсидій. Протягом десяти календарних днів приймається рішення про призначення (не призначення) державних допомог, компенсацій, субсидій.   

5 вересня 2017 року здійснено виїзд  “мобільного соціального офісу” у   Троянівську  та Новорудську сільські ради де надано 18 консультацій та прийнято 15 пакетів  документів на призначення різного виду допомог, компенсацій та субсидій.

Згідно журналу прийому громадян за консультаціями звернулася 101  особа.

Матеріали по виборах до Колківської селищної об’єднаної територіальної громади до Колківської селищної об’єднаної територіальної громади

Thursday, 07 September 2017 14:24

Зустріч з роботодавцем

Днями пройшла робоча зустріч  з одним з найбільш успішних роботодавців району – Сергієм Оксенюком та провідним фахівцем з питань зайнятості відділу взаємодії з роботодавцями Маневицького районного центру зайнятості Дариною Куницькою.

Я переїхала з Дніпропетровщини  до Маневич зовсім недавно, тому не знала з чого почати пошук роботи - говорить Анастасія Коваль. – І перше куди я звернулась за допомогою – до Маневицького центру зайнятості. 

Wednesday, 06 September 2017 10:10

Профорієнтаційний семінар

Сьогодні в Маневицькому районному центрі зайнятості проведений профорієнтаційний семінар для осіб старше 45 років.

- Скажете, що знайти роботу за лічені дні неможливо? Можливо! Якщо говорити відверто, коли 7 липня 2017 року ішла в центр зайнятості, то думала, що стану, як то кажуть, на облік. Що знайду роботу дуже сумнівалась, – говорить Оксана Філюк.

Page 1 of 50
Developed By Computer Department
Of Volyn Regional State Administration Staff
Supported By
Ratne regional state administration
Усі права на матеріали, розміщені на цьому сайті, належать Ратнівській райдержадміністрації.
© 2012 manadmin.gov.ua