28 May 2017 OFFICIAL WEB-SITE
Тісна співпраця місцевих органів самоврядування зі службою зайнятості довела, що у вирішенні місцевих проблем сільських та селищних рад району допоможе укладання договорів на проведення громадських робіт за рахунок коштів Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування на випадок безробіття та місцевого бюджету.

З метою вивчення соціально - економічного стану ринку праці Прилісненської територіальної громади та поглиблення співпраці із службою зайнятості 23 травня 2017р. відбулась зустріч начальника відділу взаємодії з роботодавцями Маневицького районного центру зайнятості Леонтія Довжика з головою громади Ігорем Терещенком.

Нещодавно за ініціативи директора районного центру зайнятості Юрія Корольчука була проведена спільна робоча зустріч з директором  Маневицького професійного ліцею Олександром Піддубним, директором Колківського ВПУ Людмилою Панасюк.

Нещодавно за ініціативи директора районного центру зайнятості Юрія Корольчука була проведена спільна робоча зустріч з директором  Маневицького професійного ліцею Олександром Піддубним, директором Колківського ВПУ Людмилою Панасюк.

Не секрет, що кожен керівник хоче мати гарного та відповідального працівника. В свою чергу працівник хоче мати гарні умови праці та нормальну зарплату.

з/п

Зміст питання

Інформація

1

Назва району (міста обласного значення)

Маневицький район

2

ПІБ голови

Линдюк Андрій Олександрович

3

Посадова особа, що відповідає за екологічні питання

Інспектор відділу промисловості, інфраструктури, житлово-комунального господарства та будівництва управління регіонального розвитку районної державної адміністрації Швиднюк Галина Анатоліївна, (03 376)21 651, This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

4

Чисельність населення району (міста)

54,5 тис. чол.

5

Адміністративно-територіальні одиниці  

селища міського типу – 2

села - 69

6

Площа району (міста)

2,2 тис. км2

7

Межування з іншими районами

на півночі – Любешівський район;

на сході – Володимирецький район Рівненської області;

на південному сході – Костопільський район Рівненської області;

на півдні - Рожищенський, Ківерцівський райони;

на заході – Ковельський район;

на північному заході – Камінь-Каширський район

В умовах гострої конкуренції на ринку праці, дефіциту якісних вакансій, особливо у сільській місцевості, все більшої популярності набувають громадські та інші роботи тимчасового характеру, які організовує служба зайнятості спільно з органами влади, підприємствами, установами та організаціями на паритетних засадах.

Page 1 of 44
Developed By Computer Department
Of Volyn Regional State Administration Staff
Supported By
Ratne regional state administration
Усі права на матеріали, розміщені на цьому сайті, належать Ратнівській райдержадміністрації.
© 2012 manadmin.gov.ua