Версія для друку
П'ятниця, 24 червня 2016 09:09

Про розроблення детального плану території

    МАНЕВИЦЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

 24 червня 2016 року                      смт Маневичі                                     № 282

Про розроблення детального плану території

         Розглянувши клопотання Маневицької селищної ради від 09 червня 2016 року №270/02-03, відповідно до статті 6, 13, 41 Закону України „Про місцеві державні адміністрації”, статті 19 Закону України „Про регулювання містобудівної діяльності”, постанови Кабінету Міністрів України від 25 травня 2011 року № 555 „Порядок проведення громадських слухань щодо врахувань громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні”, наказу Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 16 листопада 2011 року    № 290Про затвердження Порядку розроблення містобудівної документації”, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 20 грудня 2011 року за                   № 1468/20206, ДБН Б.1.1-14:2012 „Склад та зміст детального плану території”, врахувавши наявний Державний акт на право користування землею 1984 року серії Б № 006764, а також нотаріально посвідчене погодження Державного підприємства „Маневицьке лісове господарство” щодо вилучення земельної ділянки, зареєстроване в реєстрі 24 лютого 2015 року за № 127 (НАМ № 176317):

         1. Розробити детальний план території земельної ділянки площею                 4,0 га в адміністративних межах Маневицької селищної ради Маневицького району Волинської області (за межами населених пунктів) для розширення існуючого кладовища у північному напрямку .

2. Замовником розроблення детального плану території земельної ділянки площею 4,0 га в адміністративних межах Маневицької селищної ради Маневицького району Волинської області (за межами населеного пункту) визначити Маневицьку районну державну адміністрацію.

3. Фінансування робіт з розроблення детального плану території земельної ділянки площею 4,0 га в адміністративних межах Маневицької селищної  ради Маневицького району Волинської області (за межами населених пунктів) здійснити за рахунок коштів Маневицької селищної ради.

4. Сектору містобудування та архітектури управління регіонального розвитку Маневицької районної державної адміністрації спільно з Маневицькою селищною радою забезпечити:

1) укладення договору на розроблення містобудівної документації з проектною організацією, яка має у своєму складі особу з відповідним кваліфікаційним сертифікатом на виконання робіт з розроблення містобудівної документації, підготовку та надання вихідних даних на розробку детального плану території та розгляд проектних матеріалів у порядку, визначеному чинним законодавством України;

         2) оприлюднення цього розпорядження на офіційному веб-сайті райдержадміністрації;

3) організацію та проведення процедури громадських слухань проекту детального плану території у відповідності до чинного законодавства України;

4) подання проекту детального плану території на затвердження в установленому законодавством України порядку.

5. Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.

Голова                                                                                               А.ЛИНДЮК

Турик 21 651

Переглядів 3261