Версія для друку
П'ятниця, 05 травня 2017 13:55

Маневицька районна державна адміністрація повідомляє про початок процедури громадських слухань

Маневицька районна державна адміністрація повідомляє про початок процедури громадських слухань проекту Детального плану території земельної ділянки в адміністративних межах Колківської селищної ради Маневицького району Волинської області (за межами населених пунктів) для обслуговування складу мінеральних добавок та нового будівництва цеху з виробництва будівельних матеріалів (далі – Детальний план території) відповідно до порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 25 травня 2011 р. № 555.

Детальним планом території визначено формування просторової композиції та параметрів забудови ділянок; встановлено червоні лінії та лінії регулювання забудови; визначено планувальні обмеження використання території, містобудівні умови та обмеження.

Детальний план території розробляється на підставі розпорядження голови Маневицької районної державної адміністрації від 11 квітня 2017 року № 171 «Про розроблення детального плану території». Замовником з розроблення детального плану території є Маневицька районна державна адміністрація. Розробник детального плану території – ТзОВ ,,АРТБУДПРОЕКТ” м. Луцьк.

Для більш детального ознайомлення необхідно звернутися до сектору містобудування та архітектури управління регіонального розвитку районної державної адміністрації за адресою: смт Маневичі, вул. Незалежності, 30 каб. 401.

Контактна особа: завідувач сектору містобудування та архітектури управління регіонального розвитку районної державної адміністрації Яцина Мар’яна Василівна (тел.2-15-93).

         Процедура розгляду та врахування пропозицій громадськості до проекту детального плану території триватиме з 10 травня 2017 року до 9 червня 2017 року, по закінченню якої 12 червня 2017 року о 14.00 год. у секторі містобудування та архітектури управління регіонального розвитку районної державної адміністрації каб. 401 (вул. Незалежності, 30, смт Маневичі) відбудуться громадські слухання щодо врахування громадських інтересів при обговоренні проекту містобудівної документації «Детального плану території земельної ділянки в адміністративних межах Колківської селищної ради Маневицького району Волинської області (за межами населених пунктів) для обслуговування складу мінеральних добавок та нового будівництва цеху з виробництва будівельних матеріалів)».

В громадських слуханнях можуть прийняти участь:

1) повнолітні дієздатні фізичні особи, які проживають на території, щодо якої розроблено відповідний проект  містобудівної документації на місцевому рівні;

2) юридичні особи, об’єкти нерухомого майна яких розташовані на території, щодо якої розроблено відповідний проект містобудівної документації на місцевому рівні;

3) власники та користувачі земельних ділянок, розташованих на території, щодо якої розроблено проект містобудівної документації, та на суміжних з нею територіях;

4) представники органів самоорганізації населення, діяльність яких поширюється на відповідну територію;

5) народні депутати України,  депутати  відповідних  місцевих рад.

Пропозиції надаються громадянами та іншими особами згідно ст.21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», у письмовому вигляді із зазначенням прізвища, ім’я та по-батькові, місця проживання, особистим підписом і повинні містити обґрунтування з урахуванням вимог законодавства, будівельних норм, державних стандартів та правил. Пропозиції що поступили після встановленого строку залишаються без розгляду.

Пропозиції необхідно подавати до Маневицької районної державної адміністрації за адресою: 44600, смт Маневичі, вул.Незалежності, 30

Переглядів 1534