Версія для друку
П'ятниця, 05 травня 2017 13:58

Про розроблення детального плану території

МАНЕВИЦЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

 11 квітня 2017 року                    смт Маневичі                                          № 171

Про розроблення детального плану території

         Розглянувши звернення Горбача Олександра Сильвестровича від 16 березня  2017 року та Лойка Адама Феодосійовича від 27 березня 2017 року про розроблення детального плану території, відповідно до статей 6, 13, 41 Закону України "Про місцеві державні адміністрації", статті 19 Закону України "Про регулювання містобудівної діяльності", постанови Кабінету Міністрів України від 25 травня 2011 року № 555 "Порядок проведення громадських слухань щодо врахувань громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні", наказу Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 16 листопада 2011 року № 290"Про затвердження Порядку розроблення містобудівної документації", зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 20 грудня 2011 року за № 1468/20206, ДБН Б.1.1-14:2012 "Склад та зміст детального плану території", на підставі витягу з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно про реєстрацію права власності від 14 грудня 2015 року, індексний №49780481, на об`єкт нерухомості (склад мінеральних добавок):

         1. Розробити детальний план території земельної ділянки в адміністративних межах Колківської селищної ради Маневицького району Волинської області (за межами населених пунктів) для обслуговування складу мінеральних добавок та нового будівництва цеху з виробництва будівельних матеріалів.

2. Замовником розроблення детального плану території земельної ділянки в адміністративних межах Колківської селищної ради Маневицького району Волинської області (за межами населених пунктів) визначити Маневицьку районну державну адміністрацію.

3. Фінансування робіт з розроблення детального плану території земельної ділянки в адміністративних межах Колківської селищної ради Маневицького району Волинської області (за межами населених пунктів) здійснити за рахунок коштів Горбача Олександра Сильвестровича та Лойка Адама Феодосійовича.

4. Сектору містобудування та архітектури управління регіонального розвитку районної державної адміністрації (М.Яцина) спільно з Горбачем Олександром Сильвестровичем та Лойком Адамом Феодосійовичем забезпечити:

1) укладення договору на розроблення містобудівної документації з проектною організацією, яка має у своєму складі особу з відповідним кваліфікаційним сертифікатом на виконання робіт з розроблення містобудівної документації, підготовку та надання вихідних даних на розробку детального плану території та розгляд проектних матеріалів у порядку, визначеному чинним законодавством України;

         2) оприлюднення цього розпорядження на офіційному веб-сайті районної державної адміністрації;

3) організацію та проведення процедури громадських слухань проекту детального плану території у відповідності до вимог чинного законодавства України;

4) подання проекту детального плану території на затвердження в установленому законодавстовм України порядку.

5. Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.

Голова                                                                                                      А.ЛИНДЮК

Турик 21 561

Яцина 21 593

Переглядів 1364 Останнє редагування Четвер, 05 квітня 2018 14:54