22 вересня 2018 ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ
Відомості про район
Нормативно-правова база
Влада і громадськість
Регуляторна політика
Прес-центр
 • Відеоінформація
 • ЗМІ про нас
 • Виступи керівництва
 • Каталог послуг
  Реформи в Україні
 • Запобігання проявам корупції
 • Державний реєстр виборців
 • Відділ статистики інформує
 • Соціальний захист населення
 • Управління юстиції
 • Районний центр зайнятості
 • Оголошення
 • Земельні питання
 • Вивчення громадської думки
 • Адміністративні послуги
 • Публічна інформація
 • Децентралізація влади
 • Містобудування та архітектура
  Економічний розвиток
 • Маневиччина туристична
 • Бюро правової допомоги
 • Допомога армії
 • Вибори ОТГ
 • Вакансії державної служби
 • Відділ ДРАЦС
 • Очищення влади
 • Громадське обговорення
 • Безвіз
 • ЄВРОАТЛАНТИЧНА ІНТЕГРАЦІЯ
 • Енергоефективність
 • Електронне звернення
 • Рік англійської мови
 • Програма "Власний дім"
 • Фонд соціального страхування
 • АРХІВ НОВИН

  « Жовтень 2017 »
  Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
              1
  2 3 4 5 6 7 8
  9 10 11 12 13 14 15
  16 17 18 19 20 21 22
  23 24 25 26 27 28 29
  30 31          
  Фільтрувати матеріали за датою: Четвер, 05 жовтня 2017

  Маневицьке відділення Ковельської ОДПІ повідомляє, що станом на 01.10.2017 року платників податків на обліку в інспекції за основним місцем реєстрації перебуває 471 юридичних осіб та 1059 фізичних осіб-підприємців з яких 759 сплачують єдиний податок, а також у інспекції зареєстровано 101 юридична особа та зареєстровані платниками податків за неосновним місцем обліку і сплачують податки до місцевих бюджетів нашого району. За січень- вересень 2017 року з обліку як суб’єкти підприємницької діяльності – фізичні особи знялося 342 платники, 126 зареєструвалися як фізичні особи - підприємці.

  5 жовтня голова райдержадміністрації Андрій Линдюк провів робочу зустріч із представниками релігійної громади Християн Віри Євангельської. У ході розмови були обговорені заходи,  які відбудуться у районі згідно розпорядження голови обласної державної адміністрації від 28 грудня 2016 року № 623 «Про відзначення в області 500- річчя Реформації». Зокрема 13-15 жовтня  цього року безкоштовні медичні консультації для жителів району та усіх бажаючих нададуть кваліфіковані лікарі Міжнародної благодійної організації «Надія в дії».  Видача медичної карточки і запис до лікаря буде проводитися в п’ятницю 13 жовтня 2017 року о 16.00 год. за адресою вул.. Ринкова, 31б, смт Маневичі, Дім Молитви ХВЄ. Довідка за телефоном:0686488404 Ліда Василівна,0967819184 Альвіна Вікторівна.

  Крім того на листопад 2017 року заплановано інформаційно – просвітницький форум «Через духовну реформацію до відродження країни».

  На виконання  розпоряджень голови  райдержадміністрації  від 29.12.2016 року №576 «Про плани роботи Маневицької районної державної адміністрації», від 21 березня 2017 року №147   «Про здійснення контролю за діяльністю управлінь, відділів районної державної адміністрації та виконанням делегованих повноважень виконавчими  комітетами селищних, сільських рад» 4 жовтня відповідальними працівниками апарату  райдержадміністрації під головуванням керівника апарату Олександра Коробчука здійснено комплексну перевірку виконання делегованих повноважень органів  виконавчої влади виконкомами Лісівської та Старочорторийської сільських рад.

  Днями, з метою розширення співпраці з найбільш успішним роботодавцем не лише району, а й регіону, директор Маневицького районного центру зайнятості Юрій Корольчук зустрівся з власником польського підприємства ‘‘POLKOGROUP’’ Славоміром Полковським.

  Підвищені пенсії отримають майже 9 млн пенсіонерів, надалі пенсії будуть перераховуватись автоматично в залежності від інфляції і росту заробітної плати

  Маневицький  районний відділ ДРАЦС ГТУЮ у Волинській області пропонує урочисту державну реєстрацію шлюбу усім бажаючим одружитися; також серед пропозицій - проведення традиційного обряду “Шлюбу” одним обрядовцем за скороченим сценарієм  та  організацію індивідуальних обрядів державної реєстрації шлюбу у вихідні та святкові дні. Також Ви можете самостійно вибрати місце проведення урочистості, куди приїде співробітник ДРАЦСу. За детальною інформацією звертайтеся до Маневицького  районного відділу ДРАЦСу ГТУЮ у Волинській області.

  Працівники Маневицького районного відділу державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Волинській області здійснили  виїзд до Оконської та Куклівської сільських рад. На засіданнях виконкомів зазначених сільських рад  ( на території яких проживають громадяни  ромської національності) було розглянуто виконання П.72 Плану дій з реалізації Національної стратегії у сфері людини на період до 2020 року, затвердженого розпорядженням Кабінету Міністрів України від 23.11.2015 № 1393-р.

   Зокрема начальник відділу Ірина Леферович провела бесіду з громадянами щодо питання забезпечення доступу ромів в Україні до ідентифікаційних документів та документів про державну реєстрацію актів цивільного стану.  Чиновниця наголосила, що «…запровадження ряду позитивних стимулів є для того, щоб безкоштовна та обов'язкова реєстрація народжень стала вільно доступною для усіх дітей, незважаючи на їх етнічне походження та соціальний статус, в тому числі ромської націаональності.»

  Шановний співвітчизнику!

  Хочу особисто розказати про одну з найважливіших реформ останніх років – пенсійну. Вона торкнеться кожного: і того, хто вже перебуває на заслуженому відпочинку, і того, хто, можливо, ще й не думає про нього.

  На превеликий жаль, сьогодні мільйони людей похилого віку, які все життя багато працювали, отримують пенсію, яка навіть не покриває найнагальніших потреб. На превеликий жаль, сьогодні при визначені розміру пенсії відсутня будь-яка справедливість – її розмір часто не залежить від того, де і скільки людина працювала. На превеликий жаль, пенсійна система працює сьогодні так, що без відповідних змін за 5–10 років ситуація може скластись так, що держава не зможе гарантувати виплати пенсій.

  Із цим неможливо миритись, і саме тому Уряд розробив пропозиції до пенсійної реформи, основною метою яких є відновлення справедливості відносно наших шановних пенсіонерів – і сьогодні, і на майбутнє.

  Основна ідея запропонованої реформи проста: якщо людина чесно працювала все життя, вона має гарантовано отримувати гідну пенсію. При цьому глибоко переконаний, що людина, яка чесно пропрацювала все життя, не може отримувати таку ж пенсію, як і той, хто протягом життя не турбувався про забезпечення власної старості.

  Над тим, щоб знайти правильні та реалістичні рішення, ми працювали кілька місяців, і тепер таке рішення знайдено. Ми сподіваємось на підтримку депутатів Верховної Ради України, аби нові пенсії нашим пенсіонерам почали розраховувати вже від жовтня цього року.

  Методики викладання, перенавчання вчителів та нова якість підручників – головні аспекти, від яких залежить успішне впровадження ст.7 Закону «Про освіту» в школах нацменшин без зайвого стресу та шкоди учням. Про це йшлося під час наради щодо імплементації мовної статті Закону «Про освіту» в Закарпатській та Чернівецькій областях за участі представників управлінь освіти, а також директорів шкіл з угорською та румунською мовами навчання.

  «Антикорупційний суд має формуватися на конкурсній основі під пильним наглядом української громадськості. Проте я вважаю, що неможливо, щоб цей суд перетворився на політичну інквізицію, як дехто мріє. Наголошую, про це не може бути й мови», - заявив Президент Петро Порошенко під час зустрічі з колективом Національного університету «Чернігівський колегіум» імені Т. Шевченка.

  Петро Порошенко наголосив, що цей суд має бути ефективною антикорупційною інституцією, яка керується верховенством права і принципами національного суверенітету. «Українці самі здатні сформувати судову систему, включно з антикорупційним судом», - зазначив Президент.

  Сторінка 1 із 2
  Розробка: Відділ інформаційних технологій
  апарату Волинської облдержадміністрації
  Інформаційне наповнення:
  Маневицька районна державна адміністрація
  Усі права на матеріали, розміщені на цьому сайті, належать Маневицькій райдержадміністрації.
  Адреса: 44600, смт. Маневичі, вул. Незалежності, 30; Тел. 21471 , факс: 21787; E-mail: post@manаdm.gov.ua
  © 2014 manadmin.gov.ua