17 листопада 2019 ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ
Відомості про район
Нормативно-правова база
Влада і громадськість
Регуляторна політика
Прес-центр
 • Відеоінформація
 • ЗМІ про нас
 • Виступи керівництва
 • Каталог послуг
  Реформи в Україні
 • Запобігання проявам корупції
 • Державний реєстр виборців
 • Відділ статистики інформує
 • Соціальний захист населення
 • Управління юстиції
 • Районний центр зайнятості
 • Оголошення
 • Земельні питання
 • Вивчення громадської думки
 • Адміністративні послуги
 • Публічна інформація
 • Децентралізація влади
 • Містобудування та архітектура
  Економічний розвиток
 • Маневиччина туристична
 • Бюро правової допомоги
 • Допомога армії
 • Вибори ОТГ
 • Вакансії державної служби
 • Відділ ДРАЦС
 • Очищення влади
 • Громадське обговорення
 • Безвіз
 • ЄВРОАТЛАНТИЧНА ІНТЕГРАЦІЯ
 • Енергоефективність
 • Електронне звернення
 • Рік англійської мови
 • Програма "Власний дім"
 • Фонд соціального страхування
 • Протидія домашньому насильству
 • АРХІВ НОВИН

  « Листопад 2019 »
  Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
          1 2 3
  4 5 6 7 8 9 10
  11 12 13 14 15 16 17
  18 19 20 21 22 23 24
  25 26 27 28 29 30  
  1. Повна назва документа державного планування: Стратегічна екологічна оцінка проекту «ВНЕСЕННЯ ЗМІН В ГЕНЕРАЛЬНИЙ ПЛАН с. Куликовичі Маневицького району Волинської області».
  1. Орган, що прийматиме рішення про затвердження документа державного планування: Куликовичівська сільська рада Маневицької РДА
  1. Передбачувана процедура громадського обговорення, у тому числі:

  а) дата початку та строки здійснення процедури: Дата подання заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки і оприлюднення її шляхом розміщення на офіційному веб-сайті Маневицької РДАhttp://manadm.gov.ua/– 31 жовтня 2019 року. Публікація заяви в газеті «Нова доба» –31жовтня 2019 р., в газеті «Волинь»–31 жовтня 2019р.

  б) способи участі громадськості (надання письмових зауважень і пропозицій, громадські слухання тощо): Громадськість в межах строку громадського обговорення має право подати в письмовій формі зауваження та пропозиції до заяви про визначення обсягу СЕО та проекту документу державного планування. Усі зауваження і пропозиції до проекту документа державного планування та заяви про визначення обсягу СЕО, одержані протягом встановленого строку, підлягають обов’язковому розгляду замовником. За результатами розгляду замовник враховує одержані зауваження або вмотивовано їх відхиляє.   

  в) дата, час і місце проведення запланованих громадських слухань (у разі проведення):     не заплановані;

  г) орган, від якого можна отримати інформацію та адресу, за якою можна ознайомитися з проектом документа державного планування, звітом про стратегічну екологічну оцінку та екологічною інформацією, у тому числі пов’язаною зі здоров’ям населення, що стосується документа державного планування: Куликовичівська сільська рада. Адреса: 44653, Волинська обл., Маневицький р-н, с. Куликовичі, вул. Перемоги, буд.12.

  ґ) орган, до якого подаються зауваження і пропозиції, поштова та електронна адреси та строки подання зауважень і пропозицій: Куликовичівська сільська рада. Адреса: 44653, Волинська обл., Маневицький р-н, с. Куликовичі, вул. Перемоги, буд.12.

  Зауваження та пропозиції до заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки проекту «ВНЕСЕННЯ ЗМІН В ГЕНЕРАЛЬНИЙ ПЛАН с. КуликовичіМаневицького району Волинської області» надаютьсяпротягом 15днів.

  д) місцезнаходження наявної екологічної інформації, у тому числі пов'язаної із здоров'ям населення, що стосується документа державного планування - Волинська обл., Маневицький р-н,с. Куликовичі, вул. Перемоги, буд. 12.

  1. Необхідність проведення транскордонних консультацій щодо проекту документа державного плануванняТранскордонні консультації в рамках зазначеної СЕО не проводяться.

   

   

  Вівторок, 05 листопада 2019 09:23

  ОГОЛОШЕННЯ

  5 листопада 2019 року  у Маневицькому  районі Волинської області з робочим візитом перебуватиме начальник Головного управління Державної казначейської служби України у Волинській області Леміщак М.-М.В. Особистий прийом громадян буде проводитися о 15.30 год. у приміщенні управління Державної казначейської служби України у  Маневицькому  районі Волинської області за адресою смт. Маневичі, вул. Незалежності,5.

  Понеділок, 21 жовтня 2019 18:07

  Оголошення про проведення конкурсу!

  Маневицька райдержадміністрація оголошує конкурси оборотних рейсів на пасажирські перевезення автобусними маршрутами загального користування, що не виходять за межі Маневицького району:  Колодії – Маневичі – Колодії (через Малу Ведмежку, Підгаття),  Маневичі – Чорниж – Маневичі (із заїздом в Копилля, Куликовичі, Майдан Липненський), Маневичі – Мала Осниця – Маневичі ( із заїздом в Копилля, Куликовичі, Заріччя).

  Функції організатора виконує райдержадміністрація.

  Прийом документів та отримання інформації про об’єкт конкурсу, його основні характеристики, перелік документів, що подаються претендентом для участі в конкурсі на перевезення пасажирів автомобільним транспортом проводяться за адресою: смт. Маневичі, вул. Незалежності, 30, відділ промисловості, інфраструктури, житлово-комунального господарства та будівництва  управління регіонального розвитку райдержадміністрації,      каб. 107, телефон 03376 21 651 (режим роботи – 8год. 00 хв. – 17 год. 15 хв. по понеділках – четвергах, по п’ятницях – 8 год. 00 хв. – 16год.00 хв., обідня перерва з 13 год.00 хв. до 14 год.00 хв.).

  Плата за участь у конкурсі не справляється.

  Кінцевий строк прийняття документів 5 листопада 2019 року.

  Конкурс буде проводитись 19 листопада 2019 року о 10 год. 00 хв. за адресою: смт. Маневичі, вул. Незалежності, 30.

  П'ятниця, 11 жовтня 2019 08:54

  Оголошення!

  Шановні краяни!

  Запрошуємо Вас на урочисті заходи та святковий концерт з нагоди відзначення в районі Дня захисника України, Дня Українського козацтва та 77-ої річниці Української Повстанської Армії, які відбудуться в Районному будинку культури 11 жовтня 2019 року.

  Початок о 14 годині.

  Середа, 09 жовтня 2019 08:49

  УКРАВТОДОР ІНФОРМУЄ

  list ukravtodoru 1

  list ukravtodoru 2

   

      На виконання листа Офісу Президента України від 25.09.2019На виконання листа Офісу Президента України від 25.09.2019№04-01/1985 про проведення памʼятних заходів до 78-их роковин від початкумасових розстрілів мирного населення в урочищі Бабин Яр у м. Києві, вчинених нацистами у 1941-1943 роках, прошу забезпечити:

  - покладання квітів чи встановлення ритуальних атрибутів до місцьпоховань та памʼятних знаків жертвам Голокосту (за їх наявності);

  - проведення тематичних інформаційно-освітніх заходів;

  - розміщення відповідних матеріалів у засобах масової інформації;

  - упорядкування памʼятних місць, повʼязаних із трагедією Голокосту,поховань жертв нацистських злочинів, забезпечити їх належну охорону.

  Вжити заходів щодо обмеження 29 вересня 2019 року розважальнихзаходів, внесення відповідних змін до програм місцевого  радіо.

  26 вересня 2019 року о 10 годині в залі засідань районної ради відбудеться сорок четверта чергова сесія районної ради сьомого скликання, на розгляд якої вносяться питання

  Маневицька райдержадміністрація оголошує конкурс на пасажирські перевезення  приміськими автобусними маршрутами загального користування, що не виходять за межі Маневицького району:  Маневичі – Серхів,  Маневичі – Кукли,  Маневичі – Старий Чорторийськ – Цміни, Маневичі – Череваха, Маневичі – Софіянівка, Маневичі – Галузія.

  Функції організатора виконує райдержадміністрація.

  Прийом документів та отримання інформації про об’єкт конкурсу, його основні характеристики, перелік документів, що подаються претендентом для участі в конкурсі на перевезення пасажирів автомобільним транспортом проводяться за адресою: смт. Маневичі, вул. Незалежності, 30, відділ промисловості, інфраструктури, житлово-комунального господарства та будівництва  управління регіонального розвитку райдержадміністрації,      каб. 107, телефон 03376 21 651 (режим роботи – 8год. 00 хв. – 17 год. 15 хв. по понеділках – четвергах, по п’ятницях – 8 год. 00 хв. – 16год.00 хв., обідня перерва з 13 год.00 хв. до 14 год.00 хв.).

  Плата за участь у конкурсі не справляється.

  Кінцевий строк прийняття документів 21 жовтня 2019 року.

  Конкурс буде проводитись 5 листопада 2019 року о 10 год. 00 хв. за адресою: смт. Маневичі, вул. Незалежності, 30.

  Сторінка 1 із 29
  Розробка: Відділ інформаційних технологій
  апарату Волинської облдержадміністрації
  Інформаційне наповнення:
  Маневицька районна державна адміністрація
  Усі права на матеріали, розміщені на цьому сайті, належать Маневицькій райдержадміністрації.
  Адреса: 44600, смт. Маневичі, вул. Незалежності, 30; Тел. 21471 , факс: 21787; E-mail: post@manаdm.gov.ua
  © 2014 manadmin.gov.ua