Версія для друку
Понеділок, 07 липня 2014 16:05

Із оперативної наради голови райдержадміністрації

Людмила Федорівна при розгляді питань діяльності відділів акцентувала свою увагу на стані надходження коштів до бюджету від підприємств та підприємців, які займаються заготівлею дикоростучих ягід та грибів. Як повідомив начальник фінансового управління РДА Олексій Мандзюк, станом на 07 липня 2014 року до бюджетів усіх рівнів надійшли кошти за заготівлю ягід чорниці в сумі 342,9 тисяч грн., а загалом від усієї дикоростучої продукції - 497 тисяч гривень. Було прийнято рішення і надалі контролювати сплату податків фірмами, які заготовляють за один день від 30 – 40 тонн чорниці, а ліміти беруть на 40 – 60 т., тобто на один день роботи.

Голова райдержадміністрації Людмила Федорівна Кирда висловила невдоволення станом використання водних об’єктів орендарями: „Скажіть, як простим людям добратися до озера, якщо дорога перекопана, стоїть височенна брама, зачинена на замок? Це у нас, що приватна власність, чи така оренда?”, - жителі села Карасин також зверталися до влади з проханням  допомогтивирішити питання. Людмила Федорівна дала доручення відповідальним працівникам вияснити  виконання умов договору та  оплату орендарями за користування водними плесами.

Начальник відділу освіти і науки райдержадміністрації Олександр Гаврилюк проаналізував стан ремонтних робіт загальноосвітніх закладів по підготовці до нового навчального року, зупинився на проблемних питаннях у організації харчування та оздоровлення школярів.

Головний лікар району Ігор Тьохта повідомив присутнім про проблеми, які виникли у реалізації державних програм із забезпечення населення інсуліном, туберкуліном та БЦЖ.

Людмила Федорівна наголосила  на сумлінному виконанні своїх посадових обов’язків працівниками райдержадміністрації її відділів та управлінь і толерантності у спілкуванні із жителями району.

Переглядів 976