Версія для друку
Понеділок, 14 липня 2014 16:18

Із оперативної наради голови райдержадміністрації

Також учасниками наради були: начальник управління Державної  казначейської служби України у Маневицькому районі Лариса Дарчук, заступник начальника, начальник Маневицького відділення Ківерцівської об’єднаної державної податкової інспекції головного управління Міндоходів у Волинській області Юрій Макаров.

Дарчук Лариса Йосипівна інформувала про підсумки виконання бюджету району за червень та з початку  2014 року та надходження від заготівлі другорядних лісових матеріалів.

Зокрема, вона повідомила, що за І півріччя 2014 року до загального зведеного бюджету Маневицького району надійшло  159771134 грн., включаючи: власні доходи; офіційні трансферти з державного бюджету місцевим (додаткові дотації, дотації вирівнювання, субвенції). Видатки загального фонду  місцевих бюджетів склали 159826524 грн. Казначейське обслуговування місцевих бюджетів проводилось відповідно до кошторисів  та планів використання коштів в межах залишків на реєстраційних рахунках. По загальному фонду державного бюджету  зареєстровано фінансові зобов’язання бюджетних установ, є кредитна заборгованість

Людмила Федорівна сказала: „ ...у зв’язку із складною ситуацією у державі, кошти розподіляються зверху у більш необхідніші місця, добре, що хоч немає заборгованості по захищених статтях”.  

Юрій Вікторович  Макаров інформував про мобілізацію надходжень до бюджетів усіх рівнів та єдиного соціального внеску за червень та січень – червень 2014 року. Зокрема, керівник вказав на загальну суму мобілізованих усіх платежів до бюджетів усіх рівнів, які адмініструються податковою службою, а це становить за півроку – 26261,3 тис.грн. Загальна сума боргу по сплаті єдиного соціального внеску станом на 01 липня 2014 року  становить 62280,22 грн.

Голова райдержадміністрації доручила відповідальним працівникам організувати проведення комісії, на яку запросити боржників – підприємців по сплаті єдиного соціального внеску.

Також Людмила Федорівна заслухала інформацію від керівників управлінь та відділів райдержадміністрації про проведену роботу за минулий тиждень та плани на поточний, ще раз наголосивши на сумлінному виконанні  своїх посадових обов’язків та толерантності у спілкуванні із жителями району.

Переглядів 957