Версія для друку
Понеділок, 18 квітня 2016 08:51

Волинь – єдиний регіон, де так активно підтримують військкомати

Відбулося чергове засідання ради оборони області, під час якого говорили переважно про контрактну службу та призов до війська. Одразу варто наголосити, що обидві кампанії реалізовують на теренах краю паралельно.

Щоправда, суттєво різнилося нинішнє засідання тим, що голова облдержадміністрації Володимир Гунчик доволі критично висловився щодо діяльності військових комісаріатів, наголосивши, що виконання державних завдань, зокрема щодо укомплектації військових частин контрактниками, в першу чергу компетенція військових, а не цивільних.

- На 99%, шановні комісари, це ваша компетенція і ваш прямий обов’язок, – зауважив Володимир Гунчик. – Те, що робить влада і громада – прояв громадянської позиції і розуміння важливості працювати на обороноздатність країни. Якщо бачитиму, що у військових комісаріатах працюють без ініціативи, вноситиму як голова облдержадміністрації пропозиції про кадрові зміни. У багатьох випадків військові комісари перетворюються на виконавців, зокрема й рішень ради оборони. Але ви повинні ставити задачу, а влада шукати можливостей надати підтримку.

Наголосив керівник найвищої виконавчої гілки влади в області й на тому, що саме волиняни впродовж 2015 року й у 2016-му надали особливо відчутну підтримку військкоматам. На відміну від інших регіонів країни, волиняни віднайшли ресурс для фінансування цільових програм.

Що ж до показників виконання завдань, то говорили, як і годиться мовою цифр. На другий квартал Волині у Генштабі передбачено укомплектувати військові частини 472 контрактниками. Ситуація, в порівнянні з попереднім періодом, суттєво не змінилася: є районі, котрі працюють активніше, але є й ті, де показники не піднялися вище нуля – Іваничівщина, Кавельщина, Камінь-Каширщина та Рожищенський край.

Відділ інформаційної політики облдержадміністрації.

Переглядів 3138