Версія для друку
Вівторок, 06 серпня 2019 16:53

Маневицьке районне управління Головного управління Держпродспоживслужби у Волинській області інформує

Маневицьке районне управління Головного управління Держпродспоживслужби у Волинській області  інформує про контроль щодо дотримання вимог санітарного законодавства в закладах оздоровлення та відпочинку дітей Маневицького району.

       В районі у 2019 році функціонувало 5 пришкільних таборів мовного спрямування з цілодобовим перебуванням дітей із забезпеченням дворазового харчування, зокрема, в Опорному закладі «НВК «Колківська ЗОШ І–ІІІ ступенів – ліцей», Годомичівській ЗОШ І — ІІІ ступенів, Четвертнянській ЗОШ І — ІІІ ступенів, Боровичівській ЗОШ І — ІІІ ступенів та  на базі НВК «ЗОШ І–ІІ ст. – ДНЗ с. Копилля», які відвідало приблизно 207 дітей. Перед початком роботи пришкільних таборів проведені їх комісійні обстеження, під час яких було виявлено незначні недоліки, які були усунені в ході перевірки.  Відповідна документація, яка необхідна  для роботи таборів,  розглянута  та підписана.

       На виконання доручення Прем’єр-міністра України Гройсмана В.Б. від 24.04.2019 року №11964/1/1-19 з метою здійснення контролю за діяльністю дитячих закладів оздоровлення та відпочинку Маневицьким районним управлінням Головного управління Держпродспоживслужби у Волинській області проведено позапланові перевірки з відбором проб для лабораторного дослідження у наметовому таборі відпочинку з цілодобовим перебуванням дітей «Надія» Церкви Євангельських Християн Баптистів в с. Розничі та Православному дитячому таборі відпочинку з цілодобовим перебуванням дітей «Стежина добра» Волинської Єпархії Української Православної Церкви у с. Старосілля.

      У наметовому таборі відпочинку з цілодобовим перебуванням дітей «Надія» Церкви Євангельських Християн Баптистів в с. Розничі серед відібраних проб виявлено перевищення концентрації нітратів у капусті ранній (14 кг). На виконання припису дана партія капусти була вилучена з обігу та утилізована. 

       Наметовий табір відпочинку з цілодобовим перебуванням дітей «Надія» Церкви Євангельських Християн Баптистів у с. Розничі функціонував у 2 зміни по 7 днів, відпочило приблизно 330 дітей. У Православному дитячому таборі відпочинку з цілодобовим перебуванням дітей «Стежина добра» Волинської Єпархії Української Православної Церкви у с. Старосілля здійснювався відпочинок дітей  протягом чотирьох змін (орієнтовно 90 дітей за кожну зміну).  Усі недоліки та зауваження, які були виявлені під час перевірок, були усунені. 

Переглядів 221