Версія для друку
Неділя, 25 серпня 2019 10:30

Відбулися заходи з нагоди 28-ої річниці Незалежності України

24 серпня відбулося ряд заходів, присвячених 28-ій річниці Незалежності України.

Розпочалося святкування із легкоатлетичних змагань (біг) серед підприємств, установ та організацій райцентру. У змаганні взяли участь 7 команд: ДП «Маневицьке ЛГ», загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 імені Героя України Андрія Снітка, НВК «Маневицька ЗОШ І-ІІІ ступенів №2-гімназія», ВК-42, Професійний ліцей, ДЮСШ та управління соціального захисту населення райдержадміністрації.

І місце зайняла команда ДЮСШ (результат 4.34);

ІІ місце – команда ДП «Маневицьке ЛГ» (результат 4.41);

ІІІ місце – команда Професійного ліцею (результат 4.42);

ІV місце – команда НВК «Маневицька ЗОШ І-ІІІ ступенів №2-гімназія» (результат 4.44);

V місце – команда загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 імені Героя України Андрія Снітка (результат 4.51);

VI місце – ВК-42 (результат 4.53);

VII місце – управління соціального захисту населення райдержадміністрації (результат 5.10).

Біля пам’ятного Стенду «Назавжди в наших серцях» відбулося урочисте нагородження учасників бойових дій в російсько-українській війні.

З ініціативи голови Маневицької райдержадміністрації Андрія Линдюка були вручені нагрудні знаки, який попередньо радився з учасниками бойових дій щодо саме нагороди «Учасник бойових дій в російсько-українській війні». І отримав одноголосну підтримку серед ветеранів АТО.

І як зазначив голова Маневицької райдержадміністрації Андрій Линдюк:

  • Вперше, під час найбільшого державного свята, на центральній площі району було вручено нагрудні знаки сім’ям загиблих у війні (а їх в районі 21), сім’ї зниклого безвісти, воякам, які повернулись і померли (і таких є вже 9), а також понад 250 землякам-героям, які воювали у сучасній російсько-українській війні.

Усі інші можуть отримати свої нагороди у Володимира Павловича Лінника – головного спеціаліста з питань мобілізаційної та оборонної роботи сектору з питань цивільного захисту, мобілізаційної та оборонної роботи апарату Маневицької райдержадміністрації (приміщення Маневицької РДА, кабінет №406).

Також Андрій Линдюк у своєму робочому кабінеті зустрівся із родинами загиблих у російсько-українській війні та мамою зниклого безвісти.

Опісля відбулася урочиста частина свята, нагородження та представлення іноземних делегацій. На святкування до Маневицького району приїхав мер Купішкіського району Дайнюс Бадраускаус з делегацією (Литва), голова ради міста Гжегош Лєснєвіч та віце-президент міста Згеж Томаш Дзізіч з чисельною делегацією у складі депутатів міста (Польща), заступник голови Іванівського райвиконкому Григорій Сиса та Кам’янецького району Денис Шпак із делегацією (Білорусь).

Також святковою ходою учасники бойових дій та гості свята пройшли до площі перед районним Будинком культури, де на них чекали виставка-продаж «Містечко майстрів», міні-театралізовані фотозони, торгівля та кулінарна акція «Куліш від лісника».

Відділ з питань внутрішньої

та інформаційної політики

апарату райдержадміністрації

Переглядів 229 Останнє редагування Середа, 28 серпня 2019 10:35

Галерея зображень