25 січня 2020 ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ
Відомості про район
Нормативно-правова база
Влада і громадськість
Регуляторна політика
Прес-центр
  • Відеоінформація
  • ЗМІ про нас
  • Виступи керівництва
  • Каталог послуг
    Реформи в Україні
  • Запобігання проявам корупції
  • Державний реєстр виборців
  • Відділ статистики інформує
  • Соціальний захист населення
  • Управління юстиції
  • Районна філія ВОЦЗ
  • Оголошення
  • Земельні питання
  • Вивчення громадської думки
  • Адміністративні послуги
  • Публічна інформація
  • Децентралізація влади
  • Містобудування та архітектура
    Економічний розвиток
  • Маневиччина туристична
  • Бюро правової допомоги
  • Допомога армії
  • Вибори ОТГ
  • Вакансії державної служби
  • Відділ ДРАЦС
  • Очищення влади
  • Громадське обговорення
  • Безвіз
  • ЄВРОАТЛАНТИЧНА ІНТЕГРАЦІЯ
  • Енергоефективність
  • Електронне звернення
  • Рік англійської мови
  • Програма "Власний дім"
  • Фонд соціального страхування
  • Протидія домашньому насильству
  • АРХІВ НОВИН

    « Січень 2020 »
    Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
        1 2 3 4 5
    6 7 8 9 10 11 12
    13 14 15 16 17 18 19
    20 21 22 23 24 25 26
    27 28 29 30 31    
    Головна>Відбулося нагородження учасників відкритих районних туристичних змагань з техніки пішохідного туризму
    Четвер, 26 вересня 2019 12:47

    Відбулося нагородження учасників відкритих районних туристичних змагань з техніки пішохідного туризму

    25 вересня відбулося святкове офіційне закриття відкритих районних туристичних змагань з техніки пішохідного туризму.

    Перший заступник голови райдержадміністрації Андрій Бурак та завідувачка методичним кабінетом відділу освіти райдержадміністрації Валентина Книш привітали присутніх із вдалим завершенням змагань та вручили переможцям нагороди – кубки, грамоти та медалі.

    Загалом участь у змаганнях взяло 160 учнів, які були поділені на вікові групи: 12 команд молодшої вікової групи, 21 команда середньої та 10 старшої.

    У командному заліку, серед команд молодшої вікової групи призові місця посіли:

    ІІІ – ЗОШ І-ІІ ступенів села Велика Ведмежка філія Опорного закладу „Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів с. Цміни” (тренер – Микола Сахнюк);

    ІІ – ЗОШ І-ІІІ ступенів села Чорниж імені Володимира Мельника, ЦТДЮ (тренер – Петро Ковальчук);

    І – ЗОШ І-ІІІ ступенів села Оконськ (тренер – Наталія Мефанік).

    Серед команд середньої вікової групи призові місця посіли:

    ІІІ - ЗОШ І-ІІІ ступенів села Оконськ (тренер – Наталія Мефанік);

    ІІ -  ЗОШ І-ІІІ ступенів села Чорниж імені Володимира Мельника, ЦТДЮ (тренер – Петро Ковальчук);

    І - НВК „Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад села Череваха”№1 (тренер – Сергій Кушнір). 

    Серед команд старшої вікової групи призові місця посіли:

    ІІІ - НВК „Маневицька ЗОШ I-III ступенів №2-гімназія”, ЦТДЮ (тренер – Мирослава Шишолік);

    ІІ - загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 імені Героя України Андрія Снітка (тренер – Микола Мізюк);

    І- ЗОШ І-ІІІ ступенів села Чорниж імені Володимира Мельника, ЦТДЮ (тренер – Петро Ковальчук).

    Усі нагороджені кубками та грамотами відділу освіти райдержадміністрації.

    В особистому заліку призові місця здобули чимало учнів.

    У молодшій віковій групі:

    І місце – Дарина Чеб (загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 імені Героя України Андрія Снітка) та Денис Семенюк (ЗОШ І-ІІІ ступенів села Оконськ);

    ІІ місце – Наталія Головчак (ЗОШ І-ІІІ ступенів села Оконськ) та Олександр Сидорчук (ЗОШ І-ІІІ ступенів села Чорниж імені Володимира Мельника, ЦТДЮ);

    ІІІ місце – Дарина Ляшук (ЗОШ І-ІІ ступенів села Велика Ведмежка філія Опорного закладу „Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів с. Цміни”) та Дмитро Чубай (НВК „Маневицька ЗОШ I-III ступенів №2-гімназія”).

    У середній віковій групі:

    І місце – Віталій Осадчий (НВК „Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад села Череваха”) та Вероніка Бебес (ЗОШ І-ІІІ ступенів села Чорниж імені Володимира Мельника, ЦТДЮ);

    ІІ місце – Денис Романюк (НВК „Маневицька ЗОШ I-III ступенів №2-гімназія”) та Зоряна Воловик (ЗОШ І-ІІІ ступенів села Оконськ);

    ІІІ місце – Микола Павлюк (ЗОШ І-ІІ ступенів села Велика Ведмежка філія Опорного закладу „Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів с. Цміни”) та Вікторія Нікітчук (ЗОШ І-ІІ ступенів села Велика Ведмежка філія Опорного закладу „Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів с. Цміни”).

    У старшій віковій групі:

    І місце – Олексій Федорук (НВК „Маневицька ЗОШ I-III ступенів №2-гімназія”, ЦТДЮ) та Марина Оніщук (ЗОШ І-ІІІ ступенів села Чорниж імені Володимира Мельника, ЦТДЮ);

    ІІ місце – Дмитро Копитюк (ЗОШ І-ІІІ ступенів села Чорниж імені Володимира Мельника, ЦТДЮ) та Юлія Оксенюк (загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 імені Героя України Андрія Снітка);

    ІІІ місце – Назар Мацан (загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 імені Героя України Андрія Снітка) та Вікторія Сидорчук (ЗОШ І-ІІІ ступенів села Чорниж імені Володимира Мельника, ЦТДЮ).

    Усі нагороджені медалями та грамотами відділу освіти райдержадміністрації.

    Відділ з питань внутрішньої

    та інформаційної політики

    апарату райдержадміністрації

    Переглядів 141
    Розробка: Відділ інформаційних технологій
    апарату Волинської облдержадміністрації
    Інформаційне наповнення:
    Маневицька районна державна адміністрація
    Усі права на матеріали, розміщені на цьому сайті, належать Маневицькій райдержадміністрації.
    Адреса: 44600, смт. Маневичі, вул. Незалежності, 30; Тел. 21471 , факс: 21787; E-mail: post@manаdm.gov.ua
    © 2014 manadmin.gov.ua