Версія для друку
П'ятниця, 25 жовтня 2019 10:21

У бібліотеці Маневицького професійного ліцею відбулася зустріч з поетесою Марією Волинською

У бібліотеці Маневицького професійного ліцею відбулася зустріч з нашою землячкою, уродженкою села Четвертня, поетесою Марією Волинською (Махновець).

Директор ЦБС Любов Солов'янчик представила присутнім гостю та розповіла, що вона активна учасниця Революції Гідності, яка пережила зі своїм народом біль трагічних подій на Хрещатику, а згодом на Сході України. Учасниця та лауреат конкурсів «Кришталеве перо», «Міс поезія», голова ГО «Інтелектуальна Україна».

Події і реалії нашого життя останніх років – протистояння влади й народу, війна на Сході держави, геройство українських вояків – знаходили своє відображення у все нових віршах, які склали поетичну збірку «Майдан: до... і після... Живе слово нового часу». Поезії пані Марії наповнені душевним болем, любов’ю і вірою в перемогу добра і правди. Написані душею, проходять вони і через душі тих, хто їх слухає, або читає.
Не залишить нікого байдужим і книга Марії Волинської «Спалах вічності», присвячена воїнам-героям Маневиччини, які загинули на Сході України, борючись за її цілісність.

Також пані Марія презентувала аудіо диск «Живе слово» з віршами у своєму виконанні.

Марія Волинська зачитала свої поезії, які заряджені неймовірно позитивною енергетикою цієї прекрасної жінки з гарячим українським серцем і чистим поетичним голосом.

Читання віршів «Сини України» Тетяною Шишолик, заступника директора по роботі з дітьми ЦБС та «Герої Маневиччини» Наталею Ковердюк, бібліотекаря Маневицького професійного ліцею, нагадали ті буремні дні, що стали для України і світу непереборним шоком. В пам'яті кожного ожили трагічні і жахливі події. Хвилиною мовчання вшанували Героїв, які полягли за волю й незалежність нашої держави, заплативши ціною власного життя за мирне небо.

«Не стояти на місці, не плакати, не скиглити, нарікаючи на поранені крила, а діяти чесно і рішуче в усіх обставинах, куди заводить життя» - такий девіз Марії Волинської.

Зустріч була теплою, надзвичайно зворушливою та залишила багато приємних вражень. Слухачі були щиро вдячні за поезії, даровані авторкою, яка поділилися з ними своїми роздумами, почуттями, поглядами на життя через поетичне слово. 

Відділ культури та туризму райдержадміністрації

Переглядів 258

Галерея зображень