13 серпня 2020 ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ
Відомості про район
Нормативно-правова база
Влада і громадськість
Регуляторна політика
Прес-центр
 • Відеоінформація
 • ЗМІ про нас
 • Виступи керівництва
 • Каталог послуг
  Реформи в Україні
 • Запобігання проявам корупції
 • Державний реєстр виборців
 • Відділ статистики інформує
 • Соціальний захист населення
 • Управління юстиції
 • Районна філія ВОЦЗ
 • Оголошення
 • Земельні питання
 • Вивчення громадської думки
 • Адміністративні послуги
 • Публічна інформація
 • Децентралізація влади
 • Містобудування та архітектура
  Економічний розвиток
 • Маневиччина туристична
 • Бюро правової допомоги
 • Допомога армії
 • Вибори ОТГ
 • Вакансії державної служби
 • Відділ ДРАЦС
 • Очищення влади
 • Громадське обговорення
 • Безвіз
 • ЄВРОАТЛАНТИЧНА ІНТЕГРАЦІЯ
 • Енергоефективність
 • Електронне звернення
 • Рік англійської мови
 • Програма "Власний дім"
 • Фонд соціального страхування
 • Протидія домашньому насильству
 • АРХІВ НОВИН

  « Серпень 2020 »
  Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
            1 2
  3 4 5 6 7 8 9
  10 11 12 13 14 15 16
  17 18 19 20 21 22 23
  24 25 26 27 28 29 30
  31            
  Головна>Відбулося засідання колегії райдержадміністрації
  Четвер, 31 жовтня 2019 09:19

  Відбулося засідання колегії райдержадміністрації

  На засіданні колегії райдержадміністрації, яке проводив перший заступник голови райдержадміністрації Андрій Бурак, розглянули питання: Про готовність господарств району до сталого функціонування в осінньо-зимовий період 2019-2020 років, Про організацію підвезення школярів Маневицького району до закладів загальної середньої освіти, Про роботу комунального підприємства "Маневицька центральна районна лікарня" по наданню медичної допомоги жителям району за 9 місяців 2019 року, Про здачу крові безоплатними донорами у  2019 році та Про роботу виконавчих комітетів Копиллівського, Будківського, Комарівського, Лісівського та Старочорторийського  сільських голів  щодо здійснення делегованих повноважень органів виконавчої влади відповідно до Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", стан дотримання вимог Закону України "Про звернення громадян"  у сільських  радах. По всіх питаннях прийняті відповідні рішення.

  Начальник управління регіонального розвитку РДА Олександр Турик інформував, що управліннями, відділами райдержадміністрації, виконкомами селищної та сільських рад, підприємствами, організаціями, установами проведено комплекс заходів по ремонту і підготовці приміщень, споруд, систем опалення, водопостачання і водовідведення, забезпечення паливом, створено необхідний резерв матеріально-технічних ресурсів для ліквідації аварійних ситуацій в осінньо-зимовий період. Всі котельні  та паливні району готові до роботи в опалювальний період,   видані акти готовності.   Заклади освіти, охорони здоров’я, культури, об’єкти соціального захисту населення, а також житлові будинки підготовлені до опалювального сезону і мають паспорти готовності. Підприємствами житлово-комунального господарства відповідно до планів заходів з підготовки житлового фонду до опалювального сезону 2019-2020 років підготовлено до опалювального періоду 47 багатоквартирних житлових будинків, а саме Маневицьким ВУ ЖКГ - 38, ЖКП Прилісненської сільської ради - 9. Проведено перевірки та очищення димових та вентиляційних каналів багатоквартирних будинків, відремонтовано оголовки димовентиляційних каналів,  дрібні ремонти під’їздів, фасадів, горищ та підвальних приміщень, профілактика та поточний ремонт водопровідних і каналізаційних мереж, каналізаційно-насосних станцій, очисних споруд.

  Станом на 01.09.2019 року Маневицьким ВУ ЖКГ надано житлово-комунальних послуг споживачам на суму 1869,828 тис. грн., оплачено 1707,774 тис. грн. (оплата складає 91%). Борг споживачів складає 493,428 тис. грн. ( в тому числі борг минулих років складає 331,375, борг поточного року – 162,053 тис. грн.). З початку року ЖКП Прилісненської сільської ради надано житлово-комунальних послуг споживачам на суму 1477,976 тис. грн., оплачено 1569,575 тис. грн. (оплата складає 106,2%). Борг споживачів складає 251,006 тис. грн. (це борг за минулі роки, який з початку року зменшився на 91,599 тис. грн.).

  Всі навчальні заклади готові до роботи в зимових умовах на 100%. З метою підготовки було проведено ремонт котелень, їх реконструкція, модернізація, заміна вікон та дверних конструкцій на енергозберігаючі, завезення палива. В ЗОШ І-ІІІ ступенів с. Оконськ проведено заміну котла та 23 вікон та 3 дверей на  енергозберігаючі. В планах є ще провести заміну котлів в школах сіл Велика Осниця, Граддя, Бережниця - філія Опорного закладу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів с. Троянівка» та встановлення додаткового котла в навчальному закладі села Будки. Проведено поточний ремонт фасаду загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 імені Героя України Андрія Снітка на суму 49,995 тис.грн., проведено заміну димової труби в НВК «Маневицька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2-гімназія»  на суму 88,832 тис. грн. Проведено поточний ремонт Опорного закладу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів с.Цміни» в розмірі 199,928 тис. грн. та поточний ремонт загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. с. Ст.Чорторийськ на суму 197,980 тис. грн. Ведуться роботи  по утепленню фасаду НВК «Маневицька ЗОШ І-ІІІ ст. №2-гімназія» та трудового комплексу.

  За кошти субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на фінансування заходів соціально-економічної компенсації ризику населення, яке проживає на території зони спостереження ведеться капітальний ремонт покрівлі загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів с. Костюхнівка (кошторисна вартість 1407,478 тис. грн.) та капітальний ремонт (заміна вікон) Маневицької дитячо-юнацької спортивної школи (кошторисна вартість 400,815 тис. грн.)

  Відділом освіти заготовлено 1200 т. торфобрикету, 20 т. торфокрихти та 13 м³ дров паливних, що складає 30% від потреби.

  КП «Маневицька ЦРЛ» проведено ремонт покрівлі господарської споруди (7,8 тис. грн.) та ремонт 50м опалювальної системи (7,0 тис. грн.).

  Закуплено котел в котельню поліклініки, вартістю 110,0 тис. грн. Отримано благодійну допомогу відходів деревини 50 м³ на суму 7,5 тис. грн.

  Ще до початку опалювального періоду необхідно провести наступні роботи:

  • поточний ремонт покрівлі басейну (204м²), вартість 48,0 тис. грн.;
  • ремонт гребінки опалювальної системи (150 м.п.), вартість 200,0 тис. грн.;
  • поточний ремонт покрівлі господарської споруди (31,3 м² на суму 7,8 тис. грн.);
  • поточний ремонт покрівлі сушильного цеху пральні (240м² на суму 49,6 тис. грн.);
  • заміну твердопаливного котла в котельні поліклініки, вартість 200,0 тис. грн.;
  • закупити торфобрикет 228,7 т. на суму 287,9 тис. грн.

  КП «Колківська РЛ» проведено частковий ремонт двох резервних старих котлів, замінено свердловинний насос в системі водопостачання. Планується підключення нового водогінного котла. На опалювальний сезон для потреб котельні потрібно 240 тонн крихти і 70 м3 тирси. На даний час заготовлено крихти - 26 тон, тирси - 70 м3.

  КП «Маневицький РЦПМСД» проведено утеплення фасаду ФАПу села Оконськ, вартість робіт 160,0 тис. грн. та замінено котел в Боровичівському ФАПі на суму 45,0 тис. грн. Проводяться роботи капітального ремонту (термомодернізація) Старочорторийської амбулаторії загальної практики сімейної медицини по вул. Сокола, 103, в с. Старий Чорторийськ вартістю 938,557 тис. грн.

  Забезпеченість паливом по амбулаторіях та ФАПах складає 40%.

  На придбання палива для лікувальних закладів кошти виділені, але в зв’язку з тим, що немає місця зберігання повної кількості палива лікарнями укладені угоди з ДП «Волиньторф» про зберігання та вчасне постачання автотранспортом в осінньо-зимовий період 2019-2020 років.

  Територіальним центром соціального обслуговування райдержадміністрації проведено необхідні ремонтні роботи по обслуговуванню будівлі управління соціального захисту населення та стаціонарного відділення, покрівель та вентиляційних установок. Утворено запас твердого палива на опалювальний сезон у кількості 10% від потреби. У відділенні стаціонарного догляду для постійного проживання с. Старий Чорторийськ територіального центру передбачено утворення та обладнання пункту обігріву та додаткові ліжко-місця для тимчасового перебування бездомних громадян.

  Відділом культури та туризму райдержадміністрації проведені профілактичні роботи на котельнях закладів культури.  Для придбання палива районному будинку культури, Маневицькій музичній школі та сільським бібліотекам-філіям передбачено 124,6 тис. грн.  Сформовано резервний запас палива на 18%.

  Філією ,,Маневицька ДЕД” заплановано заготовити 3500 тонн протиожеледної суміші та 320 тонн солі. На даний час на залишку знаходиться 500 тонн протиожеледної суміші та 60 тонн солі, заготовлено 1150 тонн піску.

  Транспортні засоби і механізми для проведення аварійно-відновлювальних робіт в екстремальних умовах знаходяться в технічно придатному стані. Роботи з огляду та ремонту електричних мереж Маневицькою філією ПАТ «Волиньобленерго» проводяться згідно плану-графіка розробленого на 2019 рік.

  В цілому, питання підготовки господарства району до роботи в осінньо-зимовий період перебуває на постійному контролі відділу промисловості, інфраструктури, житлово-комунального господарства та будівництва управління регіонального розвитку райдержадміністрації.

  В.о. начальника відділу освіти РДА Володимир Фурманчук доповів, що  для закладів загальної середньої освіти Маневицького району організовано регулярне безкоштовне підвезення учнів до місць навчання та в зворотному напрямку, які проживають за межею пішохідної доступності тобто понад 3 км і більше. У поточному навчальному році організовано підвезення для 814 учнів 15 автобусами, три з яких орендовані. Організовано підвіз до:

  -  загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 імені Героя України Андрія Снітка із сіл Череваха,  Софіянівка та із хутора Лоше – загалом 13  учнів;

  - навчально-виховного комплексу «Маневицька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2-гімназія» із  з хутора Лоше   - 1 дитина;

  - загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів с. Велика Осниця - 92 дітей із сіл Тельчі, Мала Осниця та Заріччя;

  - загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів с. Будки довозиться 94 учні із сіл Лісове, Гута-Лісівська та села Кам’януха;

  - загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів с. Велика Яблунька - 32 учні з  сіл  Граддя, Довжиця, Загорівка та  Мала Яблунька;

  - до загальноосвітньої  школи І-ІІ ступенів с. Граддя із села Довжиця та із Граддівського лісництва підвозиться 57 дітей;

  - загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів    с. Костюхнівка підвозиться 43 учні  із сіл Колодії та с.Вовчицьк;

  - загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів   с. Красноволя підвозиться 140 учнів  із сіл  Матейки, Нічогівка, Тельчі, Погулянка  та з урочища Весела;

  - загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів   с. Кукли Маневицького району Волинської області, с. Северинівка у кількості 26 учнів;

  - загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів с. Старий Чорторийськ підвозиться  33 учні та один вчитель, який також є вихователем для супроводу дітей у шкільному автобусі із села Новосілки;

  - до Опорного закладу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів с. Троянівка» підвозиться 104 дитини та 10 вчителів із сіл Бережниця, Черськ, Майдан, Градиськ,  Набруска,  станція  Троянівка. Також із села Майдан до ЗОШ І-ІІ ст. с.Черськ філії;

  - до Опорного закладу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів с. Цміни» Маневицького району Волинської області підвозиться усього 178 дітей та 13 вчителів.

  У кожному закладі, де є шкільні автобуси, призначені вихователі для супроводу дітей у шкільному автобусі, всього по району введено 7,5 ставок – по 0,5 ставки на один автобус.

  Практично усі заклади освіти забезпечені автобусами для підвезення школярів та вчителів до закладів освіти та у зворотньому напрямку. Є потреба у закупівлі нових шкільних автобусів, оскільки  три автобуси орендуються, за що сплачуються кошти із місцевого бюджету та два автобуси технічно застарілі, потребують заміни. На утримання шкільних автобусів на рік затрачається близько 3 млн. 923 тис. 275 грн., із них на паливно-мастильні матеріали – 2 млн. 460 тис. 600 грн., 500 тис. на запчастини, обслуговування, ремонт, страховий поліс та щорічний технічний огляд – 257 тис. 200 грн., 327 тис. 475 грн. – заробітна плата для водіїв та  оренда -378 тис. грн.

  В інформації щодо показників донорства в районі прозвучало:       

  - Плановий показник за 9 місяців становив 585 чоловік, було залучено 514, процент виконання 88,0%. Найкраще спрацювали акушер-гінекологи, які залучили 342 донори, лікарі анестезіологи - 46, хірурги – 37. Було заготовлено 234 л. 650 мл. консервованої донорської крові, 221,6 л. без консерванту. На приготування компонентів, препаратів крові передано в ВОЦСК 211,7 л. (464 дози).        

  На жаль більше 6 літрів крові  прийшлось забракувати по причинах: позитивна реакція на сифіліс – 1 донор (400,0 мл.), 3 дози – АЛТ (печінкові проби – 1200мл.), гепатит С – 3 дози – 1200 мл., СНІД – 1 доза 500 мл. та 5 доз 2 л. 500 мл. - хільозна кров. 36 донорів були усунуті від кровоздач із певних причин. Заплановано на жовтень, листопад дні Донора по організаціях і підприємствах району в кількості 150 чоловік.

  Члени колегії також заслухали звіт про роботу за 9 місяців  КП «Маневицька ЦРЛ».  Річним уточненим кошторисом на 2019 рік затверджені видатки на загальну  суму 39121,6 тис. грн. , з них по загальному фонду 35659,0, а по спеціальному 3462,6 тис. грн. Річним уточненим кошторисом на 2019 р. передбачені видатки за рахунок коштів медичної субвенції на загальну суму 30620,2 тис. грн., у т.ч. на закупівлю інсулінів та  цукрознижуючих препаратів хворим на цукровий,  нецукровий діабет на суму 922,2 тис. грн.

  За ІІІ квартал 2019 р. використано коштів медичної субвенції на суму 23140 тис. грн. По загальному фонду використано коштів 26402,5 тис. грн., з них заробітна плата з нарахуваннями 21138,6 тис. грн. або 80,1% від загальної суми – (82,3 % в 2018 р). Медикаменти та витратні матеріали 3,9% (3,1 - 2018р.), продукти харчування - 1% (1% - 2018р.), комунальні послуги 7,3 % (3,8 - 2018р.), інші видатки - 7,7 % (6,8 - 2018р.).

  За звітний період по загальному фонду фактичне забезпечення медикаментами та витратними матеріалами на стаціонарну та амбулаторну допомогу складає 973 тис. грн. Для надання стаціонарної допомоги по загальному фонду використано медикаментів та витратних матеріалів на суму 513 тис. грн. Вартість одного ліжкодня по медикаментозному забезпеченню становить по загальному 12,78 грн. (2018р. - 10,69). Фактичне забезпечення хворих у стаціонарі  продуктами харчування становить по загальному фонду 274,3 тис. грн. Вартість одного ліжкодня по забезпеченню продуктами харчування по загальному фонду становить – 6,82 (2018р. – 9,63).

  За ІІІ квартал 2019 р. виконано 138264  лікарських відвідування та проліковано стаціонарно 4002 хворих.

  Станом на 01.09.2019 р. по КП «Маневицька ЦРЛ» затверджена штатна чисельність в кількості 387,75 одиниці, в т.ч. лікарі – 83 штатні одиниці, середній персонал – 157,5, молодший – 74,25 штатні одиниці  спеціалісти (не медики) - 19  одиниць , обслуговуючий персонал - 54 одиниці. Середньомісячна заробітна плата на фактично зайняту посаду становить: лікарі - 6607,6 (2018-6018) середній персонал - 5118,9 (2018 – 4452), молодший – 4334,6 (3738), спеціалісти (не медики) - 4394,2 (4015), обслуговуючий персонал - 4203 (3832).

  Станом на 01.10.2019 р. фактично зайнято 374,75 посад. Не зайнятими є 7 лікарських посад.

  Фінансування на 1 ліжкодень - 658,8 грн. з розрахунку на одного жителя сума використаних коштів дорівнює - 488,1 грн.

        Кадрове забезпечення. Показник забезпеченості лікарями на 10 тис. населення (без зубних лікарів) становить – 18.5 (9 міс. 2018р. -  18.3). Всього по району працює – 83 лікаря, з них 3 біолога (без зубних лікарів). Забезпеченість середнім персоналом  на 10 тис. становить 43.4 (44,5). Всього в районі працює 157 середніх медичних працівники (в 2018 році – 242).

  Демографічна ситуація. За 9 місяців в районі зареєстровано 350 новонароджених  дітей та 557 осіб померло, різниця мінус 207 осіб (за 9 міс. 2018 року народилась 457 дітей,  померло 570). Смертність становить – 10.2, народжуваність – 6,4, природній приріст – мінус 3,9 (за аналогічний період минулого року народжуваність 8.3, смертність 10.4).  І вже   ситуація до кінця року не зміниться. У звітному періоді померло 2 немовлят (показник на 1000 нар. живими 5,7), за аналогічний період минулого року 3.  Причина смерті -   поліорганна недостатність, сепсис та набряк, набухання головного мозку. Зафіксовано 2 випадки мертвонароджених (показник на 1000 нар. живими та мертвими 6.87), перинатальна смертність  на 1000 (нар. живими і мертвими - 6,8 ), за аналогічний період минулого року -13,0.

   Структура смертності населення в порівнянні з аналогічним періодом минулого року виглядає слідуючим чином:  І місце – хвороби системи кровообігу – 351 випадок (63,8 %),  за 9 місяців 2018 року – 347  випадки (60,8%).  ІІ місце – новоутворення – 54 випадки (11,0%), за 9 міс. 2018 року новоутворення - 76 випадків  (13,0%) .  ІІІ місце –  хвороби органів травлення  48 випадків (8,0%), за 9 міс. 2018 року травми - 38 випадків (6,7%).

  В працездатному віці померло 134 особи, з них 120 чоловіки. Структура  смертності  осіб працездатного віку: І місце – хвороби органів травлення 30  випадків (23,0%), за 9 міс. 2018 р. хвороб органів дихання 32 випадки  - (22,2 %); ІІ місце – травми - 29 випадків (25,0%), 9 міс. 2018 р. травми -  28 випадків (21,0 %);  ІІІ місце – хвороби системи кровообігу – 28 випадків (21,0%), за 9 міс. 2018р. хвороби системи кровообігу 24 випадки  (16,1%). Як і раніше високу питому вагу серед померлих у працездатному віці займають чоловіки – 90,0 % (за 9 міс. 2018 р. - 88,0%). Середня тривалість життя  становить 71 рік,  чоловіків -  64 і жінок -  79. 

  Виявлення контрольованих захворювань. В ц.р. виявлено 19 випадків туберкульозу (2018р. - 14), злоякісних новоутворів - 103 (2018р. - 83), інфарктів міокарда -15, дифузний зоб - 129, 20 випадків вузлового зобу. Охоплення профілактичними медичними оглядами дорослого населення лишається на рівні минулого року і  складає  90,9 %,  підлітки охоплені – 100%, діти – 100%.

  В порівнянні з минулим роком дещо знизилась кількість охоплених жінок онкопрофоглядами старших 18 років і складає 29,1 % проти 39,2%, з них цитологічного обстежено – 91,6% проти 96,7%. Станом на 01.10.2019 року на обліку в онкологічному кабінеті Маневицької ЦРЛ  перебуває  923 пацієнти,  в тому числі 910 дорослих, дітей 13.  Протягом 9 міс. 2019 року на облік взято  103 особи (189,4 на 100 тис.).

  Структура онкозахворюваності. На 1 місці - рак молочної  залози 18 випадків, на 2 місці  по 8 випадків шийки матки та ободової кишки, на 3 місці – по 7 випадків шкіри, щитовидної залози, шлунку та простати, а також 7 випадків захворювання легень та ендометрії.

  По стадіях захворювання: І стадія – 18 осіб, ІІ стадія -  38 осіб, ІІІ стадія – 23 осіб, ІV стадія - 20 осіб. В невизначеній стадії – 10.

           В минулому році в поліклінічному відділенні встановлено мамограф, за ІІІ кв. поточного року обстежено 489 жінок, проведено 975 досліджень, виявлено 164 випадки патологічних змін, з них  підозра на рак - 2,  мастопатій -139, фіброаденом – 6, кіст 15, інші захворювання - 4. 

         В хірургічному кабінеті амбулаторно-поліклінічного закладу проведено 2279 операцій, з них дітей до 17 років  488. Найбільше операцій проведено на шкірі та підшкірній клітковині – 1711.

   Кабінетом УЗД (гінекологічним) проведено обстежень – 925, виявлено 138 випадків гінекологічної патології, з них 6 підозр на рак. Проведено 15617  ультразвукових досліджень, виявлено 170 випадків патології щитовидної залози. За 9 місяців 2019 року в ендоскопічному кабінеті  проведено  1021 фіброгастроскопії (в 2018 році - 852). Проведено 26 колоноскопій, з них 14 біопсії,  виявлено 2 випадки раку стравоходу. Кабінетами функціональної діагностики за поточний період 2019 року проведено 15617 обстежень, за аналогічний період минулого року - 14950. План ліжкоднів по району виконано на 95,7% (за 9міс. 2018р – 92.4%). Зайнятість ліжка по району становить за 9 місяців 2019 року 232.7 (за аналогічний період 2018 року 235.7). Середня тривалість лікування хворих  лишається практично на рівні минулого року - 8,5 (в 2018р - 8,2).

   В хірургічному відділенні стаціонару проведено 806 операцій, за аналогічний період минулого року  738, хірургічна активність – 56,2% (в 2018 - 48.1%), післяопераційна летальність 3.7% проти 5,7. В амбулаторних умовах виконано 2279 оператичних втручань.  В пологовому відділенні відбулося  291 пологи (в 2018 році - 362), з них 64 операцій кесаревого розтину (21.9%) - (в 2018 році - 21,2%), народилось 291 немовля. В акушерському відділенні проліковано 304 хворих, в 2018 році - 384, збільшилась оперативна активність, яка становить 45.3% проти 341,4% в минулому році. В гінекологічному відділенні проліковано 158 хворих (в 2018 році - 243). Проведено 74 гінекологічних операції (в 2018 році - 61), зросли  показники оперативної активності – 73,4% в поточному році (в 2018 - 38,5). У відділенні патології вагітних проліковано 184 хворих, за аналогічний період минулого року - 109, виконання плану становить – 65,0%.

  Туберкульоз продовжує залишатись серйозною проблемою та викликом для здоров`я населення в районі. Всього на обліку у фтизіатра – 794 особи, село 643 або 81,0%. Станом на 01.10.2019 виявлено 19 випадків туберкульозу та зареєстровано 1 особу поєднаної  ко-інфекції туберкульоз ВІЛ - інфекція (засуджений). Захворюваність по формах вперше виявлених у 2019 р.

        За 9 місяців  2019 р. виявлено 10 випадків деструктивного туберкульозу, бацилярного - 16, що є свідченням пізнього звернення хворого за медичною допомогою та низькою настороженістю на туберкульоз при активному патронажі медичними працівниками.  Захворюваність по соціальній структурі: непрацюючі -11 осіб,  пенсіонери – 4, студентів - 2, ув`язнених -2.

        Станом на 01.10.2019 р. зареєстровано 15 вогнищ. Контактних 31 особа в т.ч. 10 дітей. Хворих з активним туберкульозом 29 осіб. Станом на  сьогоднішній день 7 хворим з резистентним туберкульозом, з них 5 осіб лікуються контрольовано, з них 4 на супроводі працівників Червоного Хреста, 1 відео ДОТС., 2 особи на стаціонарному лікуванні, 2 особи на паліативному.

        За 9 місяців зареєстровано 5 випадків смертності від туберкульозу. На даний момент перебувають на лікуванні ВОТПМО м. Луцьк - 11 осіб, Поворська  лікарня – 3,  протитуберкульозний санаторій смт Колки – 10 осіб.

        За 9 місяців 2019 р. загальна кількість мікроскопій на предмет виявлення МБТ становить 852, з них амбулаторних - 712. Виявлено КСП 7 осіб, серед стаціонарних хворих, що перебували в ЦРЛ обстежено 185 осіб. Виявлено  МБТ у 6 осіб, що свідчить про пізній забір мокротиння у хворих з бронхолегеневим синдромом на до госпітальному етапі.

  Тубкабінет обстежив по зверненню 151 особу, виявлено 7 осіб позитивних. Закладами ПМЗД обстежено 513 осіб, виявлено - 0. З  ФАПів доставлено мокротиння 83, Колківська лікарня передали мокротиння - 34.

        За 9 місяців біжучого року народилась 291 дитина. В пологовому будинку вакциновано  247 дітей  - 84,8 %. Стандарт 95%. Не вакциновані діти групи ризику на туберкульоз. В поліклініці до вакциновано до 1 року – 47осіб в рік і старші - 97 осіб. Підлягає постановці проби Манту в біжучому році 6283 дітей, зроблено - 1160, що становить 18,4 %. Обстежено за 9 місяців 2019 р. методом ФОГК 9425 осіб, в т.ч. підлітки 1418 .

        Станом на 01.10.2019 р. на Д обліку знаходиться 54 ВІЛ - Інфіковані особи, з них 3 дітей (віком від 1-5р.). В стадії СНІДу - 23 особи або 42,2% на 100 тис. населення. За аналогічний період 2018 р. 19 осіб - 37,7%. Протягом 9 місяців біжучого року виявлено  13 ВІЛ позитивних осіб - 23,9 %. (2018р. -5,9,15), з них в стадії СНІДу 2 особи – показник 3,68% (2018р. 3особи -5,49).

  Якщо в перші роки епідемії інфікувались переважно чоловіки, то протягом останніх років значно збільшилась частка інфікування жінок. В районі інфіковано – 33.

  Чоловіки (62,2%)  та 19 жінок (35,8), 2 дітей. При проведенні серомоніторингу  в 2019 р. обстежено 1025 осіб (за виключенням донорів 640 і вагітних - 527).  За аналогічний період 2018 р. - 875 осіб (за виключенням донорів 539 і вагітних 576).

  Відділ з питань внутрішньої

  та інформаційної політики

  апарату райдержадміністрації

  Переглядів 247
  Розробка: Відділ інформаційних технологій
  апарату Волинської облдержадміністрації
  Інформаційне наповнення:
  Маневицька районна державна адміністрація
  Усі права на матеріали, розміщені на цьому сайті, належать Маневицькій райдержадміністрації.
  Адреса: 44600, смт. Маневичі, вул. Незалежності, 30; Тел. 21471 , факс: 21787; E-mail: post@manаdm.gov.ua
  © 2014 manadmin.gov.ua