Версія для друку
Четвер, 21 листопада 2019 10:46

З нагоди Дня Гідності та Свободи відбувся захід під гаслом «Вільні творити майбутнє»

З нагоди Дня Гідності та Свободи сьогодні на площі перед Маневицькою районною державною адміністрацією, біля стенду «Назавжди у наших серцях», відбувся урочистий мітинг вшанування учасників Революції Гідності та увіковічення пам’яті Героїв Небесної Сотні.

На заході були присутні перший заступник голови райдержадміністрації Андрій Бурак та голова районної ради Анатолій Мельник.

Ведуча заходу Ірина Мельник зазначила, що саме цього дня, 21 листопада, ми всі вшановуємо патріотизм і мужність громадян, які захищали національні інтереси української держави та її європейський вибір, пам’ять про тих, хто віддав своє життя заради вільної України.

Духовенство району провело поминальну панахиду за невинно вбитими та Героями Небесної Сотні, а також хвилиною мовчання вшанували усіх, хто загинув за свободу, гідність та честь нашої держави.

Отець Сергій, настоятель Свято-Воскресенського храму УПЦ у своєму виступі звернув увагу присутніх на те, що:

  • Сьогодні ми відзначаємо релігійне свято – День святого Михаїла. Саме він є покровителем воїнів, тих, хто бореться із несправедливістю та ворогами. Дорогі браття і сестри, сама основна причина усіх бід, які відбуваються у нашій державі – це є гріх. А з гріхом потрібно боротися. І коли ми будемо сидіти, склавши руки, не заглянувши в своє серце, не розібравшись у своїх почуттях, думках, то нічого кращого у нашому житті не буде. Тож потрібно усім єднатися, не забувати, що всі ми одна велика країна – Україна, а Господь Бог нам у всьому допоможе.

Працівники Маневицького районного Будинку культури Леонід Марчук та Роман Зінчук виконали музичні композиції.

Учасники мітингу поклали квіти до стенду «Назавжди у наших серцях».

Відділ з питань внутрішньої

та інформаційної політики

апарату райдержадміністрації

Переглядів 309

Галерея зображень