Версія для друку
П'ятниця, 29 листопада 2019 10:14

Створення безпечного освітнього середовища в закладах освіти

Про захист прав, інтересів дітей та створення безпечного освітнього середовища йшлось на районному семінарі  класних керівників, який відбувся 28 листопада 2019 року на базі  закладів загальної середньої освіти сіл Комарове та Будки.  Відкрила семінар  завідувач районним методичним кабінетом   Валентина Леонтіївна Книш, яка звернула увагу на необхідності робити у школі все, аби  діти могли навчатись без страху і насилля та отримувати ціннісні життєві навички, які відповідають сьогоденню.

Учасники семінару ознайомились з однією із актуальних проблем, які стоять перед суспільством - подолання і недопущення будь-яких проявів насильства  щодо дітей. Педагоги загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів с.Комарове поділились досвідом роботи з організації безпечного освітнього процесу. Заступник з навчально – виховної роботи ЗОШ І-ІІІ ступенів с. Будки   Марія Василівна  Кудкудак розповіла про ключові причини і фактори, що породжують  насильство серед  дітей. Практичні навички класні керівники  отримали , взявши  участь у  тренінгу  «Формування педагогічних дій з протидії булінгу», який провів практичний психолог ЗОШ І-ІІІ ступенів с.Будки Олександр Миколайович Мартинюк.

Про  формування демократичних цінностей в  закладі загальної середньої освіти: захист прав дитини та створення атмосфери довіри та взаємоповаги йшлось у виступі   Ніли Павлівни Каліс, методиста відділу освіти райдержадміністрації.

Підводячи підсумки семінару Книш В.Л. наголосила на способах дій, реагуванні на випадки булінгу та знання всіма учасниками освітнього процесу своїх прав та обов'язків.

Учасники семінару ще раз переконались у тому, що головне – це створення освітнього середовища, вільного від будь - яких форм насильства, забезпечення комфортних і безпечних умов навчання.

Методичний кабінет відділу освіти райдержадміністрації

Переглядів 619

Галерея зображень