Версія для друку
Понеділок, 02 грудня 2019 14:56

Відбулось чергове засідання групи взаємопідтримки прийомних батьків та батьків-вихователів

02 грудня 2019 року, згідно плану роботи Маневицького районного центру соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді, відбулось чергове засідання групи взаємопідтримки прийомних батьків та батьків-вихователів.

На території Маневицького району функціонує 1 прийомна сім`я, в якій виховується 2 дітей та 2 дитячих будинки сімейного типу, в яких виховується 13 дітей. Метою цього заходу було підвищення компетентності батьків, обмін досвідом, обговорення проблем, які виникають у процесі виховання.

З метою забезпечення найкращих інтересів дітей, які виховуються в прийомних сім`ях, дитячих будинках сімейного типу з батьками були обговорені наступні питання:

– про права дітей та Всеукраїнську акцію «16 днів проти насильства», завданням якої є привернення уваги громадськості до актуальних для українського суспільства проблем щодо подолання насильства в сім`ї та підвищення рівня обізнаності населення із зазначених проблем;

– про профілактику вірусних захворювань;

–  про успішність дітей.

В ході зустрічі батькам були запропоновані для перегляду фільми: «Кібербулінг» та відеоролики: «Діти - дзеркало батьків» та «Чи можна дітям таке говорити». Зустріч завершилася обговоренням поточних проблем та обміном досвіду.

Маневицький районний центр соціальних

служб для сім`ї, дітей та молоді

Переглядів 244