Версія для друку
Понеділок, 16 грудня 2019 10:22

Проєкт «Дороги, що з’єднують польські та українські кордони»

10 грудня в Маневицькій районній державній адміністрації відбулася робоча зустріч команди інфраструктурного проєкту «Дороги, що з’єднують польські та українські кордони», що реалізується в рамках Програми транскордонного співробітництва  європейського інструменту сусідства «Польща-Білорусь-Україна 2014-2020».

У зустрічі взяли участь перший заступник голови Маневицької районної державної адміністрації Андрій Бурак, керівник апарату райдержадміністрації Олександр Коробчук, начальник відділу інвестицій та міжнародного співробітництва РДА Надія Савчук, начальник відділу фінансово-господарського забезпечення – головний бухгалтер апарату РДА Людмила Лисюк, експерт з розрахунків проєкту Надія Семенюк, провідний консультант сектору у справах молоді та спорту  РДА Богдан Данилюк. У складі польської делегації: вуйт гміни Біляни Збігнев Возняк, керівник відділу інфраструктури та навколишнього середовища гміни Біляни Ярослав Краснодебський, експерт з розрахунків проєкту Юліта Феліпек та координатор проєкту Лукаш Оледзкі.

          Представники партнерів проєкту з України та Польщі підвели проміжні підсумки впровадження проєкту за перший рік і обговорили подальші плани проєкту на наступний рік.

Загальний бюджет проєкту - 2,5 млн. євро. З них 1,317 млн. євро передбачено для проведення капітального ремонту 15,9 км  автомобільної дороги  О 031169 Собіщиці-Колодії-Вовчицьк-/М-07/-Комарове-Розничі-/Р-14/ (на ділянці км 8+700 до км 9+200; км 9+700 до км 26+000) Маневицького району Волинської області та 1,02 млн. євро  для ремонту  доріг на території гміни Біляни. Решта коштів заплановано на промоцію та інші заходи. Проєкт  передбачає співфінансування за кошти ЄС у розмірі 90% від загальної вартості проєкту та частки з місцевих бюджетів у розмірі 10%.

У зв’язку із збільшенням вартості будівельних робіт на фінансування ремонту автомобільної дороги на території Маневицького району додатково ще буде залучено коштів з місцевих бюджетів  в сумі 19,7 млн. грн. Відповідно до розпорядження голови обласної державної адміністрації від 11.12.2019р. №731 «Про перерозподіл субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на фінансове забезпечення будівництва,  реконструкції, ремонту і утримання автомобільних доріг загального користування місцевого значення, вулиць і доріг комунальної власності у населених пунктах на 2019 рік» передбачено 5,0 млн.грн. А ще 12,0 млн. грн. в обласній державній адміністрації планують виділити в 2020 році.

В ході зустрічі обговорено участь у III конкурсі проєктних заявок Програми транскордонного співробітництва Польща-Білорусь-Україна 2014-2020.

Тож партнери міжнародного проєкту сподіваються на плідне продовження співпраці.

 

Начальник відділу інвестицій та

міжнародного співробітництва РДА                             Надія Савчук

Переглядів 804 Останнє редагування Понеділок, 17 серпня 2020 08:40

Галерея зображень