Версія для друку
Понеділок, 17 лютого 2020 17:44

У Маневичах вшанували воїнів-інтернаціоналістів

15 лютого – День вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 31-ша річниця виведення військ з Афганістану.

З нагоди цього пам'ятного дня у Маневицькій центральній районній бібліотеці відбулася година вшанування "Болить душа, а серце пам'ятає".

В заході взяли участь представники влади: перший заступник голови райдержадміністрації Андрій Бурак, заступник голови районної ради Ігор Дерлюк та селищний голова Олександр Гаврилюк, які подякували воїнам-інтернаціоналістам за подвиг і самопожертву, висловили співчуття родинам загиблих та наголосили на важливості завжди зберігати в пам’яті приклади мужності і вірності військовому обов’язку, які продемонстрували наші земляки.

Усі присутні вшанували хвилиною мовчання світлу пам’ять полеглих та поклали квіти до підніжжя пам‘ятника воїнам-афганцям.

Протягом усього заходу музичний супровід та пісні-спогади дарували працівники районного будинку культури Ніна Мережа, Людмила Синютіна, Василь Дарчук та Борис Сачук. Вірші читали учні 10-Б класу НВК "Маневицька ЗОШ І-ІІІ ступенів №2-гімназія" Олександра Зеленко та Тарас Медведюк.

Афганських подій ніколи і нікому не викреслити з календаря. Істина залишається одна - незмінно житиме пам'ять про усіх наших Героїв.

Переглядів 219

Галерея зображень