Версія для друку
Понеділок, 28 вересня 2020 16:30

Про готовність медичних закладів району до роботи в осінньо-зимовий період 2020-2021 років, стан захворювання на COVID-19 в районі та інші питання розглянули на нараді в РДА

28 вересня на нараді під керівництвом першого заступника голови райдержадміністрації Андрія Бурака розглянули питання готовності медичних закладів району до роботи в осінньо-зимовий період 2020-2021  років,  стан захворювання на  COVID-19 в районі, підготовку до проведення виборів 25 жовтня 2020 року та інші питання.

         Зокрема, директор комунального підприємства "Маневицький районний  центр  первинної медико-санітарної допомоги" Тетяна Самчук  проінформувала присутніх  про проведені капітальні ремонти Боровичівської та Старочорторийської амбулаторій ЗПСМ, про роботи із впровадження енергозберігаючих технологій тощо. Також, доповідач зазначила, що до кінця року планується проведення ремонтів перших поверхів вищезазначених амбулаторій з метою доступності для  людей з інвалідністю.

Олег Бегаль, у свою чергу, доповів про підготовку до роботи в осінньо-зимовий період КП «Маневицька ЦРЛ» та заходи, які ще будуть здійснюватися стосовно готовності теплових мереж до опалювального сезону.

         Про стан захворювання на  COVID-19 у  Маневицькому районі інформувала Надія Шуляр, завідувач Маневицького міжрайонного відділу Державної установи «Волинський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров’я України». Зі слів Надії Йосипівни, в районі  підтверджено 427 випадків COVID-19, з них захворіло 29 дітей (28 одужало) та 50 медичних працівників (одужало 49). Всього одужало  378 осіб, зафіксовано 12 летальних випадків. 

Наталія Маковецька, начальник  відділу державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства Маневицького районного управління головного управління Держпродспоживслужби у Маневицькому районі, зазначила, що  Маневицьким управлінням постійно здійснюються  моніторингові перевірки  дотримання протиепідемічних заходів в закладах, які працювали в умовах карантину, зокрема в магазинах, аптеках, закладах громадського харчування, дитячих об’єктах  і інших. Зі слів Наталії Петрівни, такими перевірками охоплено 124 об’єкти нагляду.  В  25 відсотках від загальної кількості перевірок  виявлено порушення, накладено 44 штрафи.  Основні недоліки, які виявляються під час перевірок, полягають в наступному: не дотримується масковий режим як зі сторони суб’єкта господарювання, так і зі сторони відвідувачів закладу; неналежно здійснюється вологе прибирання приміщень із застосуванням дезінфікуючих засобів; застосовуються нетипові, саморобні  деззасоби та антисептики.

Головний спеціаліст відділу освіти, культури, молоді та спорту райдержадміністрації Володимир Фурманчук  проінформував щодо  ситуації із захворювання на коронавірусну інфекцію по закладах загальної середньої освіти.   

         Про стан підготовки проведення виборів 25 жовтня 2020 року  доповів Вадим Мацан, начальник відділу ведення Державного реєстру виборців апарату райдержадміністрації.

Керівники структурних підрозділів райдержадміністрації прозвітували про проведену роботу за минулий тиждень та озвучили завдання на поточний тиждень.

Перший заступник голови РДА Андрій Бурак наголосив на завданнях, які необхідно вирішувати  найближчим часом.

Переглядів 627