Версія для друку
Понеділок, 12 жовтня 2020 08:24

Рішельє-Форум: державна служба для нової ери

25 вересня відбувся 11-й Всеукраїнський «Рішельє-Форум: державна служба для нової ери», який об’єднав представників влади, вітчизняних та міжнародних експертів, науковців, громадських діячів, а також тисячі онлайн-глядачів. Спільно учасники обговорювали важливі питання та сучасні тенденції розвитку державної служби.

Переглянути запис «Рішельє-Форум: державна служба для нової ери» можна за посиланням: https://bit.ly/2RUKyGW

1.jpg

Одним з спікерів форуму був експерт CIDS Дамір Ахметович, який розповів про те, як пандемія вплинула на розвиток державної служби

Подивитися запис секції "HR як центр інновацій на державній службі" можна за посиланням:https://bit.ly/3j3frou

2.jpg

Однією з гостей «Рішельє-Форум: державна служба для нової ери» була Заступник Міністра цифрової трансформації Валерія Іонан.

Пані Валерія поділилася найближчими планами міністерства і розповіла про важливість підвищення цифрової грамотності громадян та цифровізації в роботі державних службовців і наданні публічних послуг.

Переглянути запис «Рішельє-Форум: державна служба для нової ери» можна за посиланням: https://www.youtube.com/watch?v=W05Q1dISdIs...

3.jpg

Питанням персоналізації розвитку та утримання талантів на державній службі було присвячене одне з секційних засідань «Рішельє-форуму: державна служба для нової ери». Зокрема, мова йшла про розвиток культури самонавчання державних службовців. Олег Шаров, Генеральний директор Директорату вищої освіти і освіти дорослих МОН, розповів про основні положення законопроєкту «Про освіту дорослих».

Переглянути секційне засідання - https://bit.ly/3jeV0EY

4 copy

Переглядів 311