Версія для друку
Понеділок, 12 липня 2021 14:07

Урочистості з нагоди Дня міста Устилуга

11 липня голова райдержадміністрації Юрій Лобач разом зі своїм заступником Віктором Фіщуком та заступником голови райради Андрієм Оніщуком взяли участь в урочистостях з нагоди Дня міста Устилуга. На святкування після тривалої перерви, пов’язаної із пандемією, до своїх багаторічних партнерів-устилужан приїхали також представники польської гміни Людвін.

На початку гостей та жителів міста привітав Устилузький міський голова Віктор Поліщук. Потому до слова запросили голову РДА Юрія Лобача. «Устилуг має древню і цікаву історію, що може стати підґрунтям для розвитку туристичного потенціалу, а розташування його на самісінькому кордоні нехай слугує економічному зростанню міста, залученню внутрішніх та міжнародних інвестицій. Та усе ж головним надбанням кожної громади є її жителі, тож нехай у першу чергу Устилуг буде для них комфортним та безпечним, аби ми з упевненістю могли сказати, що це місто – для людей», - висловив побажання голова РДА. А за багаторічну працю, активну громадську позицію та особистий внесок у розвиток міста він вручив відзнаки районної влади і грошові премії вчительці української мови та літератури Устилузької ЗОШ Галині Касьян і директору місцевого ВУЖКГ Івану Гукалу. З вітальним словом виступив заступник голови районної ради Андрій Оніщук, який вручив Подяку і премію старшій медичній сестрі міської лікарні Лілії Романовій.

В ході святкового концерту на сцену виходили вокальні та танцювальні колективи Устилузької, Зимнівської, Оваднівської, Володимир-Волинської громад. Було проведено футбольний та волейбольний турніри, розважальні програми для дітей та молоді, різноманітні майстер-класи, фотовиставку, увесь день на місці проведення заходів працювали атракціони та виїзна торгівля. Завершилось свято дискотекою під відкритим небом.

Переглядів 1684

Галерея зображень