Версія для друку
Середа, 31 липня 2019 09:51

Відбувся семінар для безробітних на тему: «Запобігання нелегальній трудовій міграції, торгівлі людьми, експлуатації дитячої праці»

Задля попередження та інформування про негативні явища, пов’язані з торгівлею людьми, в Маневицькій районній філії Волинського обласного центру зайнятості відбувся семінар для безробітних на тему: «Запобігання нелегальній трудовій міграції, торгівлі людьми, експлуатації дитячої праці». У 2013 році Генеральна Асамблея ООН проголосила 30 липня Всесвітнім днем протидії торгівлі людьми.

 Дана проблема залишається поширеним явищем, що порушує права людини. Тому, мета заходу – розширення уявлення та поглиблення розуміння шукачами роботи причин і наслідків торгівлі людьми, експлуатації дитячої праці.

Розпочала захід провідний фахівець з профорієнтації Ганна Ліщук  яка  поінформувала, про кількість громадян області, які потрапили у ситуації торгівлі людьми станом на 25 липня 2019року.

Ганна Ліщук ознайомила з поняттям «торгівля людьми», розповіла про форми та методи вербування, експлуатації людини, небезпечні стереотипи та реалії, з якими стикаються трудові мігранти за кордон. Учасники семінару дізнались про порядок в’їзду-виїзду громадян України за кордон, документи які необхідні для легального в’їзду в іншу державу, легальне працевлаштування, що таке ліцензія, договір із посередником, страховка, безготівковий рахунок, консульський захист. Під час заходу присутніх ознайомлено з законодавчими засадами та можливостями легального працевлаштування громадян України за кордоном, а також перевагами офіційного легального працевлаштування перед нелегальним.

По закінченню переглянути фільм, що містить корисні поради для тих, хто зібрався за кордон та контактні дані Міжнародних організацій по протидії торгівлі людьми.

Маневицька районна філія Волинського ОЦЗ

Переглядів 450