Версія для друку
Понеділок, 24 вересня 2018 08:14

Виїзні заходи служби зайнятості – крок назустріч мешканцям ОТГ

Ні для кого не секрет, що жителі  сільської місцевості мають більше труднощів при вирішенні проблеми зайнятості та працевлаштування ніж жителі міста. Пояснюється це багатьма причинами: особливостями регіонального ринку праці, кількості діючих роботодавців в сільській місцевості на території тої чи іншої громади, незадовільним транспортним сполученням, менталітетом сільського жителя.

Саме тому, фахівцями Маневицької районної філії Волинського ОЦЗ здійснюють виїзні заходи в населені пункти об’єднаних територіальних громад, в ході яких надаються послуги з працевлаштування та соціального захисту на випадок безробіття.

20 вересня жителі Прилісненської ОТГ мали можливість отримати кваліфіковані відповіді від фахівців служби зайнятості. Провідний фахівець з питань зайнятості Олена Карплюк  надавала консультації щодо можливостей служби зайнятості в здійсненні навчання та перенавчання, інформувала про можливість тестування щодо виявлення професійних нахилів та інтересів в тому числі не тільки самих шукачів роботи, а їх дітей старшого шкільного віку.

Окрім того, були надані  інформаційно-консультаційні послуги щодо реєстрації в службі зайнятості, призначення допомоги по безробіттю, та необхідних для цього документів. Усі бажаючі отримали листівки з актуальними вакансіями.

Мета виїзних заходів служби зайнятості – наблизити послуги служби до кожної зацікавленої у цьому людини і кожен з бажаючих зможе отримати кваліфіковані відповіді не витрачаючи час і кошти.

 Отже працюємо по новому, під гаслом «оперативно, якісно, вчасно»!

Провідний фахівець з питань

зайнятості відділу надання

 соціальних послуг

 Олена Карплюк

Переглядів 1051

Галерея зображень