Версія для друку
Вівторок, 26 листопада 2019 08:56

18 листопада відбувся профорієнтаційний захід фахівців Маневицької районної філії Волинського обласного центру зайнятості в Маневицькому професійному ліцеї

Незважаючи на те, що учні навчального закладу вже зробили свій професійний вибір та отримують освіту за певною спеціальністю, достатньо часто не усвідомлюють де вони будуть працювати, та чи  взагалі будуть працювати за спеціальністю. Тому, важливого значення набуває професійна орієнтація молоді в сучасних умовах.

Начальник відділу взаємодії з роботодавцями Алла Корольчук та фахівець з профорієнтації Ганна Ліщук  поінформували присутніх про вакансії на ринку праці району та перспективи працевлаштування в регіоні за спеціальностями і професіями, яких навчають у ліцеї, а також розповіли про профорієнтаційні послуги служби зайнятості.

Учням цікаво було дізнатись про професії, які будуть найбільш затребуваними на ринку праці в недалекому майбутньому, й те, що, за висновками українських експертів, до топ-затребуваних увійшли професії сфери будівництва, зокрема: інженери-будівельники, архітектори, дизайнери офісів та інтер’єрів.

Усі учасники отримали масу позитивних вражень, а інформація, яка була викладена сподіваємось, стане в нагоді.

Переглядів 141

Галерея зображень