Версія для друку
П'ятниця, 13 грудня 2019 09:02

Інформаційний семінар

В рамках Всеукраїнського тижня права в Маневицькій районній філії Волинського обласного центру зайнятості 12 грудня працівниками районної філії разом з начальником відділу «Маневицьке бюро правової допомоги»  Луцького місцевого центру з надання безоплатної правової допомоги проведено інформаційний семінар для безробітних громадян.

 Розглядалися питання щодо додержання прав людини, зокрема, прав неповнолітніх в трудових відносинах, гендерної рівності, права жінки в трудових відносинах, переваг офіційного працевлаштування.

В ході проведення інформаційного семінару безробітні мали можливість отримати роз’яснення та консультації з питань реалізації і захисту прав людини в трудовій сфері, роз’яснення стосовно норм Конституції України щодо прав громадян на працю, відпочинок, соціальний захист, про важливість легалізації трудових відносин.

Довідково. З нагоди проголошення Генеральною асамблеєю ООН у 1948 році Загальної декларації прав людини Указом Президента України від 08 грудня 2008 року № 1149/2008 започатковано проведення Всеукраїнського тижня права, який проводиться щороку в тиждень, що включає 10 грудня – День прав людини.

Переглядів 101

Галерея зображень