Версія для друку
Середа, 06 липня 2016 10:17

Мовний табір «Forum» у НВК «Колківська ЗОШ 1-ІІІ ступенів-ліцей»

Протягом 14 днів у школі-ліцей працював мовний табір, в якому відпочивало 50 дітей , учнів 6-10 класів . Роботу організували вчителі англійської мови  Рачек А.С.,Басалко Н.В.,Хілько В.М.,Черняк Л.В., Демчук І.А.,Пахольчук Ю.В. та Калуш О.О.. Було сформовано 4 загони: «BusyBees», « Fizzy», «Forsage» та «Chalangers».

Кожен день табору розпочинався з лінійки, на якій командири загонів здавали рапорти англійською мовою , а члени загону скандували свій девіз. Щодня  проходила зарядка , під час якої діти вивчили багато «руханок»  англійською мовою.

Програма дня кожного разу була насиченою, корисною та пізнавальною. При вході в  приміщення школи кожен зміг потренувати і перевірити свій словниковий запас , який відповідав темі дня (Vocabulary of the Day). Відбулась  зустріч  з випускницями школи Давидовською Галиною та Каразією Юлею , котрі  повязали своє професійне життя  з англійською мовою ,  довгий час працювали і подорожували  за кордоном. Також велике захоплення  та  інтерес учнів викликала скап-зустріч з колишнім вчителем та волонтером Корпусу Миру Бенджаміном Хогом на тему: «Інтереси та захоплення  американської молоді».

На таких заходах як : Ювілей Королеви Єлизавети 2, Чайна церемонія по-британськи та День Поезії діти не лише вдосконалювали свої навички говоріння , але й  поглиблювали знання з культури ті історії Великої Британії.

Цікаві факти про рідну країну , гімн України англійською мовою, пісні  та флешмоб «I love Ukraine» нікого не залишили байдужими в День України.

Екскурсії в Музей народного театру селища, робота  на квітниках  та велоестафета (в День Спорту) були не лише гарно проведеним часом на свіжому повітрі, але й  поповненням словникового запасу для кожного учасника табору по темах: «Спорт», «Мистецтво» та «Правила безпеки».

Щодня під час  навчальних занять з англійської мови одним з напрямів практичної роботи були перегляди навчальних англомовних фільмів. Серіал «Wordon the street» значно допоміг вдосконалити діалогічне мовлення та глибше пізнати культурні відмінності між Великою Британією та Україною.

Долучилися до прекрасного і вивчили багато нового вихованці табору у День Мистецтва: малювали мир і Україну на асфальті , презентували листівки до Дня Батька та робили проектні роботи на тему «Flower pictures», а також  проникливо декламували вірші англійською мовою та розповідали про їх авторів В.Шекспіра, Р.Бернса, Р.Стівенсона, Дж. Байрона та інших.

Кращі з кращих знавців англійської мови  взяли участь  у конкурсах «Інтелектуальна мішень», «Персони», а дівчата виборювали звання «Міс Табору 2016».

Для організації  і роботи  табору вчителями англійської мови використовувались  матеріали: національної програми «Go Global Camp», проекту «A TeachersGuidetoLeadershipEducationandCommunityAction»(Корпус Миру США в Україні), навчальний серіал «Wordon the street» British Council та інші інтернет-ресурси.

 

Презентація дитячого мовного табору денного перебування “FORUM” у НВК “Колківська ЗОШ І-ІІІ ступенів-ліцей”, 2016

 

Відділ освіти райдуржадміністрації

Переглядів 1973 Останнє редагування Середа, 06 липня 2016 10:29