22 вересня 2018 ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ
Відомості про район
Нормативно-правова база
Влада і громадськість
Регуляторна політика
Прес-центр
  • Відеоінформація
  • ЗМІ про нас
  • Виступи керівництва
  • Каталог послуг
    Реформи в Україні
  • Запобігання проявам корупції
  • Державний реєстр виборців
  • Відділ статистики інформує
  • Соціальний захист населення
  • Управління юстиції
  • Районний центр зайнятості
  • Оголошення
  • Земельні питання
  • Вивчення громадської думки
  • Адміністративні послуги
  • Публічна інформація
  • Децентралізація влади
  • Містобудування та архітектура
    Економічний розвиток
  • Маневиччина туристична
  • Бюро правової допомоги
  • Допомога армії
  • Вибори ОТГ
  • Вакансії державної служби
  • Відділ ДРАЦС
  • Очищення влади
  • Громадське обговорення
  • Безвіз
  • ЄВРОАТЛАНТИЧНА ІНТЕГРАЦІЯ
  • Енергоефективність
  • Електронне звернення
  • Рік англійської мови
  • Програма "Власний дім"
  • Фонд соціального страхування
  • АРХІВ НОВИН

    « Вересень 2018 »
    Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
              1 2
    3 4 5 6 7 8 9
    10 11 12 13 14 15 16
    17 18 19 20 21 22 23
    24 25 26 27 28 29 30
    П'ятниця, 09 листопада 2012 10:22

    Селищні, сільські ради

    Рада/ОТГ П.І.П голови П.І.П секретаря Телефон
    Маневицька селищна рада Гаврилюк Олександр Оксентійович Черчик Володимир Васильович 1-23-90
    смт.Маневичі 2-17-45
    Колківська ОТГ Палінкевич Олександр Олексійович Лотвин Ганна Оксентіївна 3-29-42
    смт.Колки 3-29-04
    Боровичівський старостинський округ №1 В.о старости Мандзюк Тамара Василівна   9-44-42
    с.Боровичі 9-44-19
    с.Грузятин  
    Годомичівський старостинський округ №2 В.о старости Бойко Володимир Сергійович   9-53-19
    с.Годомичі 9-53-42
    Рудниківський старостинський округ №3 В.о старости Кушнірчук  Анатолій Васильович   9-58-42
    с.Рудники 9-58-44
    с.Калинівка  
    с.Мар'янівка  
    с.Новоукраїнка  
    с.Островки  
    Старосільський старостинський округ №4 В.о старости Регешук Віктор Олексійович   3-21-42
    с.Старосілля 3-21-53
    с.Ситниця  
    с.Семки  
    с.Розничі  
    Четвертнянський старостинський округ №5 В.о старости Махновець Ольга Миколаївна   9-38-42
    с.Четвертня
    с.Криничне
    Будківська сільська рада Цикалюк Галина Дмитрівна Анісімова Людмила Володимирівна 9-55-42
    с.Будки 9-55-45
    с.Рудка  
    с.Кам'януха  
    Великоведмезька сільська рада Бойчук Людмила Костянтинівна Клочун Світлана Семенівна 9-65-42
    с.Велика Ведмежа 9-65-31
    с.Нові Підцаревичі  
    Великоосницька сільська рада Ковбасюк Сергій Володимирович Ковб Ніна Андріївна 9-68-19
    с.Велика Осниця
    с.Мала Осниця
    с.Заріччя
    Гораймівська сільська рада Борсук Неля Миколаївна Марущик Світлана Григорівна 9-71-42
    с.Гораймівка 9-71-19
    с.Майдан-Липненський  
    Довжицька сільська рада Халик Олександр Євгенович Похила Людмила Миколаївна 9-73-51
    с.Довжиця
    с.Велика Яблунька
    с.Граддя
    с.Загорівка
    с.Мала Яблунька
    Комарівська сільська рада Ліщук Сергій Іванович Ліщук Людмила Володимирівна 9-95-38
    с.Комарове
    с.Новосілки
    Копиллівська сільська рада Давидюк Костянтин Степанович Шрамко Тетяна Іванівна 9-49-19
    с.Копилля
    Костюхнівська сільська рада Онофрійчук Володимир Ничипорович Мирончук Наталія Миколаївна 9-69-42
    с.Костюхнівка
    с.Вовчицьк
    с.Колодії
    Красновільська сільська рада Світач Федір Степанович Татушко Людмила Бенедівна 9-70-42
    с.Красноволя 9-70-19
    с.Матейки  
    с.Нічогівка  
    с.Погулянка  
    с.Тельчі  
    Куклинська сільська рада Бортнік Наталія Петрівна Трощук Артур Петрович 9-63-19
    с.Кукли
    с.Северинівка
    Куликовичівська сільська рада Шикалюк Степан Васильович Кульковець Людмила Степанівна 9-91-22
    с.Куликовичі 9-91-42
    Лісівська сільська рада  Шмигельський Віталій Володимирович Нестерук Надія Францівна 9-13-13
    с.Лісове
    с.Гута-Лісівська
    Новорудська сільська рада Дарчук Микола Михайлович Бідун Тетяна Миколаївна 9-75-19
    с.Нова Руда 9-75-42
    с.Градиськ  
    с.Набруска  
    Оконська сільська рада Ярута Петро Мойсейович Ланова Віта Володимирівна 9-64-21
    с.Оконськ
    Прилісненська ОТГ Терещенко Ігор Ілліч Ремінська Руслана Володимирівна 9-85-18
    с.Прилісне 9-85-20
    Карасинський старостинський округ В.о старости Савчук Віктор Сергійович   9-57-45
    с.Карасин
    с.Замостя
    Городоцький старостинський округ       
    с.Городок
    Галузійський старостинський округ В.о старости Шпак Іван Іванович   9-80-42
    с.Галузія 9-80-19
    Лишнівський старостинський округ В.о старости Ковердюк Тетяна Петрівна   9-57-13
    с.Лишнівка
    Серхівський старостинський округ В.о старости Верешко Валентина Володимирівна   9-80-11
     с.Серхів
    Старочорторийська сільська рада Шулипа Микола Михайлович Свента Марія Агафонівна 9-51-42
    с.Старий Чорторийськ 9-51-31
    Троянівська сільська рада Ясюк Микола Андрійович Гладун Тетяна Михайлівна 9-54-42
    с.Троянівка 9-54-31
    с.Бережниця  
    с.Майдан с.Черськ  
    Цмінівська сільська рада Оксенюк Наталія Володимирівна  Васьковець Олеся Юріївна 9-99-31
    с.Цміни
    с.Козлиничі
    с.Мала Ведмежка
    с.Підгаття
    с.Хряськ
    Черевахівська сільська рада Чернишена Валентина Іванівна Сніжко Ганна Степанівна 9-93-10
    с.Череваха 9-93-19
    с.Софіянівка  
    Чорнижівська сільська рада Сокол Микола Анатолійович Оніщук Тетяна Іванівна 9-61-42
    с.Чорниж
    Переглядів 9104 Останнє редагування Вівторок, 26 грудня 2017 12:28
    Розробка: Відділ інформаційних технологій
    апарату Волинської облдержадміністрації
    Інформаційне наповнення:
    Маневицька районна державна адміністрація
    Усі права на матеріали, розміщені на цьому сайті, належать Маневицькій райдержадміністрації.
    Адреса: 44600, смт. Маневичі, вул. Незалежності, 30; Тел. 21471 , факс: 21787; E-mail: post@manаdm.gov.ua
    © 2014 manadmin.gov.ua