Версія для друку
Середа, 16 травня 2018 08:48

Заробітна плата у “конверті” – зло для людей і держави

Приймаючи рішення займатися підприємницькою діяльністю кожен роботодавець бере на себе відповідальність перед людьми, працю яких використовує. Це відповідальність за здоров’я працівників, за безпечні умови праці, добробут їх сімей, за їх сьогодення та майбутнє.

Основа соціальної захищеності працівника – офіційне укладання трудових відносин, виплата належної працівникові суми заробітної плати відповідно до чинного законодавства.

Намагаючись отримати прибуток з найменшими витратами і користуючись напруженістю на ринку праці, деякі роботодавці “забувають” належним чином оформляти трудові відносини зі своїми працівниками. Зазвичай, роботодавець обіцяє особі, яка працевлаштовується нелегально, більш високу заробітну плату, що створює у неї враження про переваги "тіньового" працевлаштування перед офіційним. Тому працівник погоджується на "взаємовигідні", як йому здається, умови праці. На перший погляд обидві сторони таких трудових відносин усім задоволені: роботодавець отримує більші прибутки, а працівник отримує більшу заробітну плату. Однак, якщо розглянути проблему глибше, то працівник у даному випадку перебуває у досить вразливому становищі, він стає повністю безправним перед роботодавцем, тому що по відношенню до такого працівника не діють державні гарантії, передбачені трудовим законодавством.

Кожен “трудовий нелегал” втрачає право на основну та додаткову відпустки, на оплату лікарняного, на дотримання встановленої законодавством норми тривалості робочого часу, отримання допомоги при травмуванні у разі нещасного випадку на виробництві, отримання допомоги по безробіттю та інше. Погоджуючись на «конверт», працівник ризикує залишитися без грошей взагалі, його можуть звільнити з роботи без будь-яких пояснень. І найголовніше - наймані працівники втрачають страховий стаж та можливість одержання пенсії по старості, по інвалідності та в інших випадках, передбачених законодавством, адже пенсію буде призначено тільки з офіційно нарахованої суми заробітної плати. 

Виплата зарплати у «конвертах» в умовах сьогодення є непідйомним тягарем сучасності, який несе за собою багато негараздів як державі так і кожному з нас.

Нелегальна заробітна плата послаблює соціальний захист працівників, зменшує надходження до бюджетів та державних соціальних фондів. Без створення належних умов праці для громадян з гідним рівнем її оплати та забезпечення соціальних гарантій працівникам, неможливе стабільне майбутнє та процвітання України.

 Проблема виплати зарплати «у конвертах» - це своєрідний трикутник: працедавець – робітник – держава. Тому боротися із цією проблемою потрібно об’єднавши зусилля.

Найдієвішим методом у боротьбі із зарплатою «у конвертах», насамперед є прагнення самих найманих працівників змусити роботодавців чесно платити заробітну плату, із дотриманням вимог чинного законодавства, а про факти виплати її «у конвертах» повідомляти органи держпраці, фіскальної служби та інші органи виконавчої влади.

Шановні громадяни! Не дайте позбавити себе соціальних благ, забезпечте собі старість та не дайте зробити себе порушниками законодавства. Вимагайте від своїх роботодавців офіційного оформлення на повний робочий день та виплату заробітної плати відповідно до  законодавства – прозоро і чесно, не погоджуйтесь на неповну зайнятість та виплати у «конвертах».

Шановні  роботодавці!   Не  чекайте  проведення  перевірки,  проявіть свою громадянську позицію, своєчасно  оформляйте  найманих робітників, виплачуйте і відображайте у звітності реальну заробітну плату. 

Управління соціального захисту населення райдержадміністрації

 

Переглядів 620