Версія для друку

Відзначення Міжнародного дня людей з інвалідністю у територіальному центрі

З нагоди відзначення Міжнародного дня людей з інвалідністю, територіальним центром соціального обслуговування (надання соціальних послуг) райдержадміністрації проведені зустрічі з підопічними, які отримують соціальні послуги та мають особливі потреби, з метою привернення уваги до проблем цих людей та захисту їхнього благополуччя.

Також, цього дня, до  відділення стаціонарного догляду для постійного проживання с.Старий Чорторийськ завітали із концертною програмою працівники місцевого сільського будинку культури та школярі Старочорторийської ЗОШ І-ІІІ ст., які дарували підопічним гарний настрій та позитивні емоції. Гучними оплесками присутні дякували усім учасникам художньої самодіяльності за чудову конценртну програму. По закінченню святкового дійства, підопічним відділення був організований обід за святковим меню.

Велика подяка від керівництва терцентру всім, хто небайдужий до проблем осіб з інвалідністю, хто має щедре серце та знайшов можливість подарувати гарний настрій та добре слово  нашим підопічним. Адже завдяки усім небайдужим ми можемо робити добро тим, хто найбільше його потребує.  

Переглядів 847 Останнє редагування Вівторок, 04 грудня 2018 14:35