22 вересня 2018 ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ
Відомості про район
Нормативно-правова база
Влада і громадськість
Регуляторна політика
Прес-центр
 • Відеоінформація
 • ЗМІ про нас
 • Виступи керівництва
 • Каталог послуг
  Реформи в Україні
 • Запобігання проявам корупції
 • Державний реєстр виборців
 • Відділ статистики інформує
 • Соціальний захист населення
 • Управління юстиції
 • Районний центр зайнятості
 • Оголошення
 • Земельні питання
 • Вивчення громадської думки
 • Адміністративні послуги
 • Публічна інформація
 • Децентралізація влади
 • Містобудування та архітектура
  Економічний розвиток
 • Маневиччина туристична
 • Бюро правової допомоги
 • Допомога армії
 • Вибори ОТГ
 • Вакансії державної служби
 • Відділ ДРАЦС
 • Очищення влади
 • Громадське обговорення
 • Безвіз
 • ЄВРОАТЛАНТИЧНА ІНТЕГРАЦІЯ
 • Енергоефективність
 • Електронне звернення
 • Рік англійської мови
 • Програма "Власний дім"
 • Фонд соціального страхування
 • АРХІВ НОВИН

  « Вересень 2018 »
  Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
            1 2
  3 4 5 6 7 8 9
  10 11 12 13 14 15 16
  17 18 19 20 21 22 23
  24 25 26 27 28 29 30

  Дорогі співвітчизники!

  Шановні народні депутати!

  Високоповажні представники дипломатичного корпусу!

  Ваші блаженства, преподобні отці!

  Сьогодні у цій залі Верховної Ради України голосуватимуть за зміни до Основного закону про незворотність курсу на набуття членства України в Європейському Союзі та в Організації Північноатлантичного договору. Користуючись нагодою, закликаю всіх вас, шановні народні депутати, підтримати цю ініціативу та скерувати цей документ на експертизу до Конституційного суду. Цей проект цілком і повністю відповідає нашим національним інтересам і відповідає настроям більшості нашого суспільства.

  У п’ятницю на Яворівському полігоні завершилися наймасштабніші міжнародні навчання «Репід Трайдент». Військовослужбовці 14 країн, 10 з яких країни-члени НАТО, відпрацьовували спільні дії у разі наступу «однієї із сусідніх країн». Ми ще раз продемонстрували усім нашим партнерам, що до НАТО йдемо не з порожніми руками, а як солідний партнер з вагомим внеском у загальну справу континентальної та трансатлантичної безпеки.

  Одним із ефективних шляхів вирішення питання працевлаштування є залучення громадян до самозайнятості та підприємницької діяльності.

  З бажанням знайти роботу жителька селища Маневичі Оксана Смальчук, звернулася до Маневицького районного центру зайнятості в пошуках нового робочого місця.

  Четвер, 20 вересня 2018 15:19

  Семінар бібліотечних працівників

  Сьогодні в районній бібліотеці для дітей відбувся семінар бібліотечних працівників. Відкрила семінар директор Маневицької ЦБС Любов Солов'янчик, яка ознайомила присутніх  із темою "Майбутнє бібліотек: тенденції, прогнози, роздуми". Заступник директора по роботі з дітьми  Олена Хом’як висвітлила питання про "Інвестиції дитячих бібліотек у майбутнє України: результати соціологічного дослідження "Читаю я і вся моя сім'я".

  Звертаємо Вашу увагу, що на території області та зокрема району почастішали випадки спалювання сухої трави, опалого листя та інших рослинних залишків. На відкритих територіях, господарських угіддях, уздовж транспортних магістралей, на узбіччях і навіть практично у центрі населених пунктів горить суха рослинність. Відтак пожежно-рятувальні підрозділи все частіше залучаються до ліквідації пожеж в екосистемах. Виникає загроза маштабних пожеж, знищення житлових будинків та життю людей.

  Сьогодні  в Маневицькій районній філії Волинського обласного центру зайнятості відбулась ярмарка вакансій по підбору персоналу на вакантні посади та робітничі місця для ПРАТ «Володимир-Волинська птахофабрика». 

  Презнтувала роботодавця менеджер з персоналу Ірина Шатохіна, яка ознайомила присутніх з актуальними вакансіями,  розповіла про соціальне забезпечення працівників, зокрема наявність житла, безкоштовного доїзду до місця роботи та наголосила про індивідуальний підхід до працівників.
           На ярмарці були присутні 21 особа з числа зареєстрованих безробітних, які цікавились умовами та графіком роботи, умовами проживання та доїзду до місця роботи.
           Також з роботодавцем досягнуто домовленостей провести екскурсію для бажаючих працювати на підприємстві.

  19 вересня 2018 року відбувся спільний виїзд працівників Маневицького районного центру соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді, відділу «Маневицьке бюро правової допомоги» та Маневицького районного сектору з питань пробації по сім`ях Старочорторийської сільської ради, з метою проведення профілактичної роботи та проведення перевірок цільового використання державної допомоги при народженні дитини.

  В ході роботи була проведена профілактична робота з особами, які відбули покарання в місцях позбавлення волі та які відбувають покарання не пов`язане з позбавленням волі. Також було проведено перевірку цільового використання державної допомоги при народженні дитини, перевірено умови проживання дітей, надано консультації з питань формування усвідомленого батьківства, виховання дітей без насильства, ведення здорового способу життя.

  На території даної сільської ради були розміщені інформаційно-довідкові листки про розвиток сімейних форм виховання в Україні та проведена інформаційна кампанія з пошуку кандидатів в прийомні батьки, батьки-вихователі та патронатні вихователі.

  Роботодавець, який потребує нових співробітників та рекламує вільні посади в своєму офісі отримує десятки, а то й сотні резюме від бажаючих влаштуватися на роботу. Саме тому резюме повинно виділятись на фоні інших та привернути увагу роботодавця.

  Резюме відіграє важливу роль при працевлаштуванні. Це зумовлено тим, що в сучасних умовах резюме стало обов’язковим атрибутом процесу працевлаштування претендента на певне робоче місце.

  Такий підхід набуває все більшого розповсюдження, тому що характерною рисою функціонування ринку праці є гостра конкуренція між претендентами на вакантне місце. У конкурентній боротьбі перемагають не тільки більш кваліфіковані та добросовісні працівники, а й ті, які зуміли добре представити свої переваги як майбутнього члена певної фірми (організації, установи) на етапі відбору претендентів на робоче місце.

  З метою надання знань щодо правильного складання резюме сьогодні фахівець з профорієнтації Маневицької районної філії для громадян, які шукають роботу провела семінар з тренінговими елементами на тему «Підготовка резюме».

  Під час зустрічі Ганна Ліщук ознайомила присутніх про види, структуру резюме, основні вимоги щодо його написання. Розповіла, на які основні моменти слід звернути увагу, та вивчили дієві джерела пошуку роботи. Проаналізувала типові помилки при написанні резюме. Присутні отримали практичні поради у написанні ефективного документа, який допоможе у заповненні форм та анкет, при підготовці до співбесіди з роботодавцем, під час пошуку роботи за телефоном. Присутні мали нагоду скласти та презентувати власне резюме.

  Провідний фахівець з профорієнтації                                                            Г.Ліщук

  Згідно нової структури обласної державної адміністрації з червня 2018 року назву управління культури обласної державної адміністрації змінено на управління культури, з питань релігій та національностей облдержадміністрації. Відповідно відбулися зміни і в частині функцій управління, які було доповнено завданнями щодо координації діяльності, здійснення контролю за діяльністю виконавчих органів влади на місцях в частині реалізації державної політики з питань релігій та національностей.

  Відтак, на розширеному засіданні колегії управління культури, з питань релігій та національностей голова облдержадміністрації Олександр Савченко представив керівника модернізованого управління – Ольгу Чубару.

  Вівторок, 18 вересня 2018 10:17

  До уваги жителів району!

  Повідомляємо, що управління соціального захисту населення Маневицької РДА до 12 жовтня 2018 року проводить прийом заяв постраждалих громадян категорії 1 та одного з батьків потерпілих дітей з інвалідністю, яка пов’язана з наслідками Чорнобильської катастрофи,  для забезпечення санаторно-курортним оздоровленням (або виплатою грошової компенсації замість путівки) в 2019 році

  Сторінка 1 із 274
  Розробка: Відділ інформаційних технологій
  апарату Волинської облдержадміністрації
  Інформаційне наповнення:
  Маневицька районна державна адміністрація
  Усі права на матеріали, розміщені на цьому сайті, належать Маневицькій райдержадміністрації.
  Адреса: 44600, смт. Маневичі, вул. Незалежності, 30; Тел. 21471 , факс: 21787; E-mail: post@manаdm.gov.ua
  © 2014 manadmin.gov.ua