23 липня 2019 ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ
Відомості про район
Нормативно-правова база
Влада і громадськість
Регуляторна політика
Прес-центр
 • Відеоінформація
 • ЗМІ про нас
 • Виступи керівництва
 • Каталог послуг
  Реформи в Україні
 • Запобігання проявам корупції
 • Державний реєстр виборців
 • Відділ статистики інформує
 • Соціальний захист населення
 • Управління юстиції
 • Районний центр зайнятості
 • Оголошення
 • Земельні питання
 • Вивчення громадської думки
 • Адміністративні послуги
 • Публічна інформація
 • Децентралізація влади
 • Містобудування та архітектура
  Економічний розвиток
 • Маневиччина туристична
 • Бюро правової допомоги
 • Допомога армії
 • Вибори ОТГ
 • Вакансії державної служби
 • Відділ ДРАЦС
 • Очищення влади
 • Громадське обговорення
 • Безвіз
 • ЄВРОАТЛАНТИЧНА ІНТЕГРАЦІЯ
 • Енергоефективність
 • Електронне звернення
 • Рік англійської мови
 • Програма "Власний дім"
 • Фонд соціального страхування
 • Протидія домашньому насильству
 • АРХІВ НОВИН

  « Липень 2019 »
  Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
  1 2 3 4 5 6 7
  8 9 10 11 12 13 14
  15 16 17 18 19 20 21
  22 23 24 25 26 27 28
  29 30 31        
  Четвер, 18 липня 2019 15:05

  Я Маю право голосу

  18.07.2019 року працівники Маневицького РВ ДРАЦС Головного 
  територіального управління юстиції у Волинській області в рамках 
  реалізації проекту «Я Маю право голосу"  навчали громадян селища 
  користуватися своїми правами та захищати їх у разі порушення.

  Четвер, 18 липня 2019 15:00

  Маневицький РВ ДРАЦС інформує

  У Маневицькому РВ ДРАЦС Головного територіального управління юстиції у 
  Волинській області було зареєстровано 50 державну реєстрацію шлюбу. 
  Наречених та присутніх на святі було ознайомлено з напрямком проекту 
  Міністерства юстиції України «Я МАЮ ПРАВО!» - протидією домашнього 
  насильства.

  Сьогодні відбулася підсумкова нарада щодо комплексної перевірки виконання вимог законів та інших нормативно - правових актів з питань цивільного захисту, техногенної і пожежної безпеки та діяльності аварійно-рятувальних служб  Волинської  області. Начальник управління нагляду у сфері техногенної безпеки та цивільного захисту Департаменту державного нагляду (контролю) у сфері пожежної техногенної безпеки та цивільного захисту Державної служби України з надзвичайних ситуацій Тарас Поліщук доповів, що є над чим працювати, але можна сказати, що в області належним чином організована робота щодо цивільного захисту населення і оцінив її як «обмежено позитивна».

  Голова райдержадміністрації Андрій Линдюк провів робочу зустріч із працівниками Служби автомобільних доріг, Держгеокадастру, патрульної поліції, Маневицького лісового господарства, головою Оконської сільської ради стосовно будівництва кільцевої розв’язки на дорозі М-07 на км 382+484.

  • Однією з аварійно – небезпечних ділянок, де найчастіше трапляються ДТП, є так зване Маневицьке перехрестя, - говорить Андрій Линдюк.  Питання будівницва транспортної розв’язки кільцевого типу на перехресті доріг М - 07 та Р - 14  обговорювалося неодноразово, а після недавнього ДТП знову стало актуальним.

   16 липня комплексна перевірка виконання вимог законів та інших нормативно - правових актів з питань цивільного захисту, техногенної і пожежної безпеки та діяльності аварійно-
  рятувальних служб  Волинської  області продовжила свою роботу у нашому районі.

  Розпочав підсумкове засідання комплексної перевірки голова райдержадміністрації Андрій Линдюк, надавши слово голові комісії Тарасу Поліщуку.

  • Сьогодні комісія завершує у Маневицькому районі свою роботу. Протягом тижня ми проводили комплексну перевірку у Володимир – Волинському, Шацькому, Ковельському районах, містах Нововолинську, Ковелі тощо. І незважаючи на те, що область знаходиться далеко від потужно навантажених та техногенно – небезпечних регіонів - всього 9 стратегічно небезпечних об’єктів на всю область, ви маєте інші загрози природного характеру: смерчі, буревії,  підтоплення та інші.  Органам цивільного захисту потрібно бути завжди готовим до захисту населення, мати план реагування, евакуації та знання. Ми перевіряємо, як усі ці вимоги реалізуються на практиці.

  За результатами комплексної перевірки підготується  підсумковий акт, який буде подано голові Волинської ОДА. Оцінка буде виставлена як територіальній підсистемі вцілому, так і кожній ланці зокрема. І якщо виявлені недоліки не будуть усунуті, то через рік  знову буде така ж перевірка.

  Відділ з питань внутрішньої

  та інформаційної політики апарату

  райдержадміністрації

  Першими сімейними радниками на Волині стали Євгенія Коваленко – адвокатеса, яка співпрацює із системою безоплатної правової допомоги, та Віктор Вальчук, юрист, який працює у галузі протидії домашньому насильству з 2000 року. Вони прийматимуть громадян щосереди з 14.00 до 17.00 у Луцькому місцевому центрі з надання безоплатної вторинної правової допомоги (м. Луцьк, вул. Прогресу, 7).

   Сімейні радники – це волонтери, які мають авторитет в соціальних групах, і які можуть оперативно надавати інформацію щодо шляхів вирішення проблем з питань виплати аліментів, захисту від домашнього насильства, батьківських прав та інших. Сімейні радники поширюють інформацію про систему БПД, радять громадянам куди слід звернутися за кваліфікованою допомогою. 
  Крім Луцьку, сімейні радники працюють ще у шести містах України. 8 липня ця ініціатива стартувала у Харкові. З жовтня минулого року сімейні радники приймають у Києві та Одесі, з листопада – у Львові, Миколаєві та Рівному.

  Одне із головних завдань сімейних радників – зруйнувати стереотипи, що сімейні проблеми не варто виносити на загал, що звернення за допомогою до органів державної влади не матиме ніякого результату. Хоча останнім часом завдяки правопросвітницьким кампаніям, діяльності сімейних радників ситуація змінюється на краще. Попит на консультації юристів та допомогу адвокатів системи БПД з сімейних питань зростає. У 2017 році 12,8% звернень (близько 72,4 тис), що надійшли до місцевих центрів з надання БВПД, стосувалися сімейних проблем. Минулого року – 16,7% (понад 104 тис). 
  «З початку цього року у Волинській області до місцевих центрів з надання БВПД надійшло майже 650 звернень з сімейних питань. У трійці найпоширеніших питань – аліменти, розлучення та насильство в сім’ї. Але ми розуміємо, що переважна більшість людей поки що не наважується говорити про свої проблеми», – зазначила директорка Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Волинській області Наталія Смолярчук. 
  Всі сімейні радники проходять навчання. Координаційний центр з надання правової допомоги за підтримки міжнародних партнерів проводить серію тренінгів з розвитку навичок комунікації та роботи з вразливими категоріями, в першу чергу – з постраждалими від домашнього насильства. Розроблений також дистанційний курс «Сімейний радник».

  «Вже майже 19 років я консультую постраждалих від домашнього насильства в усіх куточках країни. Тому просто не міг не приєднатися до важливої та корисної ініціативи «Сімейні радники». Зважаючи на 19-річний досвід роботи у сфері протидії домашньому насильству, переконаний – вихід є завжди, у постраждалих може бути нормальне життя, головне – не мовчати!», – зазначив сімейний радник Віктор Вальчук
  Сімейні радники співпрацюють також з фахівцями державної виконавчої служби Мін'юсту, співробітниками Міністерства соціальної політики, Національної поліції, психологами та ін. 
  Сімейні радники співпрацюють з юристами системи БПД, фахівцями державної виконавчої служби Мін'юсту, співробітниками Міністерства соціальної політики, Національної поліції, психологами та ін. Край важливе надання комплексної допомоги постраждалим від домашнього та гендерно зумовленого насильства – медичної, соціальної, психологічної, правової.

  ЗАГАЛЬНІ ВИМОГИ:

              Обслуговуючий персонал та особи, залучені для роботи на виборчих дільницях, повинні бути ознайомлені з даними вимогами пожежної безпеки.

              Відповідальність за забезпечення пожежної безпеки приміщень виборчих дільниць несуть керівники установ, підприємств й організацій, на об’єктах яких розміщаються виборчі дільниці. На керівників цих об'єктів покладаються обов'язки по утриманню приміщень виборчих дільниць, як і будинків у цілому, у яких вони розташовані, у безпечному­ протипожежному стані, забезпеченню їх первинними засобами пожежогасіння, а також своєчасному й повному виконанню протипожежних заходів, запропонованих органами державного­ пожежного нагляду. Контроль за дотриманням правил пожежної безпеки на виборчих дільницях покладається на голів виборчих дільниць, а під час їх відсутності - на чергових по виборчим дільницям.

  Маневицький районний відділ Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Волинській області звертається до громадян району з проханням дотримуватися елементарних правил поведінки під час відпочинку на водних об’єктах!

  Уникайте купання в затоплених кар’єрах, штучних каналах, озерах, які використовуються з промисловою метою, пожежних водоймах тощо. В районі також наявні стихійні місця масового відпочинку людей на воді – це озеро «Засвинське» та «Глибоке» Прилісненської сільської ради ОТГ, «Білий берег» на р. Стир та заплави р. Стир в смт Колки та с. Розничі, а також береги р. Стир в селах Боровичі, Годомичі, Копилля, Четвертня Колківської селищної ради ОТГ, береги р. Стир Комарівської та Старочарторийської сільських рад, а також став в смт Маневичі. В таких місцях купатись заборонено, так як вони не визначені як місця для купання. Відпочивайте в місцях, які спеціально облаштовані для купання, де є поблизу рятувальні пости та перевірене дно водойми. Саме таке місце, де в сезон відпочинку на воді чергують рятувальники, є озеро «Тросне» поблизу села Карасин.

  Рішеннями сільських рад району затверджено  технічну документацію з нормативної грошової оцінки земель сіл Граддя, Нова Руда, Бережниця, Лісове, Чорниж, Гораймівка, Комарове, Новосілки, Северинівка.

  Нова нормативна грошова оцінка земель вказаних населених пунктів вступить в дію з 01.01.2020 року.

  Сторінка 1 із 310
  Розробка: Відділ інформаційних технологій
  апарату Волинської облдержадміністрації
  Інформаційне наповнення:
  Маневицька районна державна адміністрація
  Усі права на матеріали, розміщені на цьому сайті, належать Маневицькій райдержадміністрації.
  Адреса: 44600, смт. Маневичі, вул. Незалежності, 30; Тел. 21471 , факс: 21787; E-mail: post@manаdm.gov.ua
  © 2014 manadmin.gov.ua