Версія для друку
Середа, 30 травня 2012 08:18

Герб та прапор

gerb flag

Символіка району (герб і прапор) затверджена рішенням районної ради від 21.11.2000 р. №12/6. Символікою Маневицького району (землі) є Герб – офійний знак та Прапор – символ територіальної громади району (землі).

Герб Маневицького району є відображенням природних особливостей краю. Герб району має форму щита із співвідношенням сторін 3:4. Головним елементом Герба у серцевині щита є зображення на блакитному його тлі (фоні) трьох ялин, що символізує основне багатство району. У главі щита зображення лелеки – символу любові, щастя і вірності, який завжди повертає до рідного краю. У підніжжя – золотисте колосся, що відображає основу життєвого достатку жителів району.

Прапор Маневицького району – прямокутне полотнище із співвідношенням ширини до довжини 2:3, на якому від древка відділяє кутом до середини рівнобедренний трикутник червоного кольору, від якого проходять рівнозначні по ширині смуги, розміщені в порядку зверху до низу блакитного, жовтого та зеленого кольорів. Основні кольори прапора характеризують:

  • червоний – історичний колір Волині, мужність, сміливість та великодушність;
  • блакитний – чесність, бездоганність та чесноту;
  • жовтий (золотий) – достаток і багатство краю;
  • зелений – надію, волю, радість та приналежність до Полісся, через наявність головного багатства Маневиччини – лісу і лук.

 

Переглядів 5464 Останнє редагування П'ятниця, 10 січня 2014 10:06

Схожі матеріали