Версія для друку
П'ятниця, 16 грудня 2016 09:50

Результати виборів депутатів Прилісненнської сільської ради Маневицького району Волинської області в одномандатних виборчих округах

Перші вибори депутатів сільських, селищних, міських рад, об’єднаних територіальних громад сільських, селищних , міських голів 11 грудня 2016 року

ПОВІДОМЛЕННЯ

 

про результати виборів депутатів Прилісненнської сільської ради Маневицького району Волинської області

в одномандатних виборчих округах

Номер одноман-датного виборчого округу

Прізвище, власне ім’я (усі власні імена), по батькові (за наявності) обраного депутата

Число, місяць, рік народження
(дд.мм.рррр)

Грома-дянство

Освіта (загальна середня, професійно-технічна, вища)

Партійність

Посада

Місце роботи (заняття)

Місце проживання

Суб’єкт висування кандидата (назва місцевої організації політичної партії або самовисування)

Код політич-ної партії

Дата прийняття рішення про визнання депутата обраним
(дд.мм.рррр)

Номер рішення про визнання депутата обраним

Результат виборів (обрано, повторне голосування, вибори не відбулися)

1

Вакуліч Ольга Миколаївна

04.03.1975

України

вища

позапартійна

головний бухгалтер  ЖКП  Прилісненської сільської ради

ЖКП

с.Прилісне

самовисування

 

12.12.2016

№ 123

обрано

2

Бортнік  Віктор Іванович

13.06.1970

України

Професійно-технічна

позапартійний

тракторист

ДП «Волиньторф

с.Прилісне

Маневицька районна організацїя політичної партії Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина"

052

12.12.2016

№124

обрано

3

Шумик Андрій  Іванович -

22.06.1948

України

вища

член політичної партії Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина"

пенсіонер

пенсіонер

с.Прилісне

Маневицька районна організацїя політичної партії Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина"

052

12.12.2016

№125

обрано

4

Романюк Ростислав Леонідович

20.08.1977

України

вища

позапартійний

начальник бюджетно-фінансового відділу - головний бухгалтер

управління пенсійного фонду смт Маневичі

с.Прилісне

Маневицька районна організація Політичної партії «Об’єднання «САМОПОМІЧ»

190

12.12.2016

№126

обрано

5

Мишковець Олеся  Олексіївна

10.10.1970

України

вища

позапартійна

заступник директора школи з виховної роботи

Прилісненська  ЗОШ І – ІІІ ступенів

с.Прилісне

Маневицька районна організацїя політичної партії Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина"

052

12.12.2016

№127

обрано

6

Рублик Володимир  Михайлович -

14.09.1960

України

вища

позапартійний

начальник котельні

ДП  « Волиньторф»,

с.Прилісне

МАНЕВИЦЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «УКРАЇНСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ ПАТРІОТІВ - УКРОП»

226

12.12.2016

№128

обрано

7

Буско Валентина  Миколаївна 

08.07.1960

України

вища

позапартійна

Директор ЗОШ І –ІІІ ступенів

Прилісненська  ЗОШ І – ІІІ ступенів

с.Прилісне

самовисування

 

12.12.2016

№129

обрано

8

Шадура Олександр Миколайович

02.04.1983

України

вища

член політичної партії «Об’єднання «САМОПОМІЧ»

старший майстер

ДП «Волиньторф»

с.Прилісне

Маневицька районна організація Політичної партії «Об’єднання «САМОПОМІЧ

190

12.12.2016

№130

обрано

9

Романік Віктор Миколайович

09.06.1979

України

вища

позапартійний

головний інженер»,

ДП «Волиньторф

с.Прилісне

МАНЕВИЦЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «УКРАЇНСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ ПАТРІОТІВ - УКРОП»

226

12.12.2016

№131

обрано

10

Мельник Валентина Володимирівна

03.12.1968

України

вища

член політичної партії Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина"

заступник директора

Галузійська ЗОШ І – ІІ ступенів

с. Галузія

Маневицька районна організація політичної партії Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина"

052

12.12.2016

№132

обрано

11

Красьоха Олена Володимирівна

01.03.1980

України

вища

позапартійна

директор Галузійської ЗОШ  І-ІІ ступенів

Галузійська ЗОШ  І-ІІ

с. Галузія

самовисування

 

12.12.2016

№133

обрано

12

Мишковець Сергій Іванович

12.09.1971

України

вища

позапартійний

лісничий

ДП «Городоцьке лісове господарство»,

с. Городок

самовисування

 

12.12.2016

№134

обрано

13

Лук’янчук Руслана Іванівна

11.05.1973

України

вища

позапартійна

інженер ЕОД

ДП «Городоцьке лісове господарство»,

с. Городок

самовисування

 

12.12.2016

№135

обрано

14

Кучерук Людмила Василівна

04.02.1985

України

Професійно-технічна

позапартійна

завідуюча ФАП

с. Городок

с. Городок

МАНЕВИЦЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «УКРАЇНСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ ПАТРІОТІВ - УКРОП»

226

12.12.2016

№136

обрано

15

Ремінський  Сергій  Сергійович

27.12.1980

України

Професійно-технічна

позапартійний

єгер

ДП «Городоцьке лісове господарство»,

с. Городок

самовисування

 

12.12.2016

№137

обрано

16

Богайчук Світлана Володимирівна

19.09.1979

України

вища

позапартійна

ветеринарний лікар

Маневицька районна  ветеринарна лікарня

с. Замостя

Маневицька районна організація політичної партії Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина"

052

12.12.2016

№138

обрано

17

Мельник Микола Григорович

23.05.1957

України

вища

позапартійний

начальник Маневицького райсількомунгоспу

Маневицький райсількомунгосп

с. Карасин

Маневицька районна партійна організація Аграрної партії України

120

12.12.2016

№139

обрано

18

Ремінська Руслана Володимирівна

08.03.1972

України

вища

позапартійна

секретар Карасинської сільської ради

Карасинська сільська рада

с. Карасин

Маневицька районна організація політичної партії Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина"

052

12.12.2016

№140

обрано

19

Ковердюк Анатолій Хомович

08.08.1977

України

Професійно-технічна

позапартійний

підсобний робітник

Підприємець Мельник М.С

с. Лишнівка

самовисування

 

12.12.2016

№141

обрано

20

Каращук Сергій Васильович

25.04.1979

України

Професійно-технічна

член ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА "СОЛІДАРНІСТЬ"

Тимчасово не працює

Тимчасово не працює

с. Лишнівка

самовисування

 

12.12.2016

№142

обрано

21

Назарук  Олег  Васильович

24.08.1982

України

вища

член політичної партії Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина"

вчитель Серхівської ЗОШ І – ІІ ступенів

Серхівська ЗОШ І – ІІ ступенів

с. Серхів

Маневицька районна організація політичної партії Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина"

052

12.12.2016

№143

обрано

22

Паламар Андрій  Миколайович

19.04.1978

України

Професійно-технічна

позапартійний

робітник по ремонту обладнання

Серхівська ЗОШ І – ІІ ступенів

с. Серхів

самовисування

 

12.12.2016

№144

обрано

Голова

     

Миткалик Л.В.

(назва територіальної виборчої комісії)

 

(підпис)

 

(прізвище та ініціали)

 

МП

     

Секретар

     

Ясюк В.І.

(назва територіальної виборчої комісії)

 

(підпис)

 

(прізвище та ініціали)

"13"  грудня   2016 року

Переглядів 1437