17 жовтня 2017 ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ
Відомості про район
Нормативно-правова база
Влада і громадськість
Регуляторна політика
Прес-центр
 • Відеоінформація
 • ЗМІ про нас
 • Каталог послуг
  Реформи в Україні
 • Запобігання проявам корупції
 • Державний реєстр виборців
 • Відділ статистики інформує
 • Соціальний захист населення
 • Управління юстиції
 • Районний центр зайнятості
 • Оголошення
 • Земельні питання
 • Вивчення громадської думки
 • Надання адміністративних послуг
 • Публічна інформація
 • Децентралізація влади
 • Містобудування та архітектура
 • Проведення торгів
 • Державні закупівлі
 • Очищення влади
 • Громадське обговорення
 • Енергоефективність
 • Економічний розвиток
 • Електронне звернення
 • Рік англійської мови
 • Вибори ОТГ
 • Вакансії державної служби
 • Маневиччина туристична
 • Бюро правової допомоги
 • Відділ ДРАЦС
 • Безвіз
 • ЄВРОАТЛАНТИЧНА ІНТЕГРАЦІЯ
 • АРХІВ НОВИН

  « Жовтень 2017 »
  Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
              1
  2 3 4 5 6 7 8
  9 10 11 12 13 14 15
  16 17 18 19 20 21 22
  23 24 25 26 27 28 29
  30 31          

  Управління соціального захисту населення Маневицької районної державної адміністрації інформує, що відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 19 жовтня 2016 року №719 «Питання забезпечення житлом деяких категорій осіб, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України, а також членів їх сімей» у 2017 році виділено субвенції з державного бюджету місцевому бюджету на виплату грошової компенсації за належні для отримання жилі приміщення для сімей загиблих осіб, визначених абзацами 5-8 пункту 1 статті 10, та потребують поліпшення житлових умов у сумі 723,5 тис.грн.

  Управління соціального захисту населення Маневицької районної державної адміністрації інформує, що протягом січня-жовтня 2017 року було  оздоровлено в санаторно-курортних закладах 163 пільговика, а саме:

  громадяни, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи категорії 1 та діти інваліди, захворювання яких пов’язане з наслідками аварії на ЧАЕС у супроводі одного з батьків – 121 осіб;

  учасники антитерористичної операції – 28 осіб;

      інваліди загального захворювання – 14 осіб.

  Вівторок, 17 жовтня 2017 11:37

  Робота «Мобільного офісу»

  З 9 жовтня по 13 жовтня 2017 року прийнято 206 заяв на призначення державних допомог, компенсацій та субсидій. Протягом десяти календарних днів приймається рішення про призначення (не призначення) державних допомог, компенсацій, субсидій.  

  10 жовтня 2017 року здійснено виїзд  “мобільного соціального офісу” у   Цмінівську  та Великоведмежську сільські ради де надано 64 консультації та прийнято 41 пакет  документів на призначення різного виду допомог, компенсацій та субсидій.

  Згідно журналу прийому громадян за консультаціями звернулася 110 осіб.

        

  Управління соціального захисту населення райдержадміністрації

  Вівторок, 17 жовтня 2017 11:35

  А ми тую козацькую славу збережемо

  З нагоди Дня захисника України, 75-ї річниці утворення  Української Повстанської Армії  та Дня українського козацтва в Маневицькому краєзнавчому музеї було проведено зустріч учнів 7-8 класів  Маневицької загальноосвітньої  школи №1 імені Андрія Снітка з учасником бойових дій АТО Андрієм Релем. Директор  краєзнавчого музею Петро Хомич розповів школярам про учасників визвольних змагань усіх періодів  та презентував виставку «Герої нашого часу».

   Учасник АТО Андрій Рель поділився спогадами про свої військові будні. Школярі подарували йому «Браслет – оберіг»,  виготовлений власноруч.

   

  Відділ з питань внутрішньої та інформаційної політики апарату райдержадміністрації

  З нагоди  Дня захисника України, 75-ї річниці утворення Української Повстанської Армії  та Дня Українського козацтва у загальноосвітніх закладах району проведено  тематичні заходи.

   Було організовано конкурс стінних газет «УПА. Відповідь нескореного народу», проведено тематичні шкільні лінійки «Героям Слава», на які запрошено учасників АТО, патріотичні виховні години, години спілкування «В єдності наша сила», уроки – мужності «Героїчні сторінки минулого»; організовано перегляд документальних фільмів «Два дні в Іловайську», «Аеропорт», «Хроніки Української Повстанської Армії»; конкурси малюнків на патріотичну тематику «Захиснику України присвячується»; круглі столи - «На коліна стаю перед Вами, сповідаючи жалобу свою»; спортивні змагання «Козацькі забави». У шкільних бібліотеках  та музейних кімнатах розгорнуто виставки «Історії героїв АТО: «Ми боремося за українську землю»; « Славетні імена України».

   

   

   

  Відділ з питань внутрішньої та інформаційної політики апарату райдержадміністрації

  У районному Будинку культури  селища Маневичі відбулися  урочистості та святковий концерт до Дня захисника України, 75-ї річниці утворення Української Повстанської Армії та Дня Українського козацтва.

  Присутніх зі святом привітали голови райдержадміністрації  Андрій Линдюк та районної ради Анатолій Мельник, секретар селищної ради  Володимир Черчик.

  Сільськогосподарські підприємства району  посіяли зернові культури на площі 1100 га озимих культур, а це 73% від запланованого. За словами начальника управління регіонального розвитку райдержадміністрації Олександра Турика цього року « станом на 12 жовтня  року за оперативними даними  в сільськогосподарських  підприємствах намолочено ранніх зернових культур у первинно - оприбуткованій вазі  7709 тонн зерна,  що на 4332 тонни більше ніж у попередньому році. Середня врожайність ранніх зернових культур склала  38,1 ц/га (+19,3), в розрізі культур:   озимої пшениці – 56,2 ц/га (+28,8), озиме тритикале – 34,4 ц/га (+12), озимого жита – 33,2 ц/га (+15,5), вівса 15,3 ц/га (+3,7), кукурудза на зерно – 85,2 ц/га (+42,7). Очікується  в нинішньому році валовий збір всіх зернових і зернобобових культур в межах 8,3 тис. тонн зерна, що на 4,9 тис. тонн більше до минулого року (в 2016 році зібрано 3,4 тис. тонн.) Найбільший валовий збір зерна традиційно в ТзОВ “Баффало” – 5631 т (+3100), ТзОВ “Агроситниця” – 852 т (+281).

  Найвища врожайність ранніх зернових у ТзОВ “Агроситниця” – 60,9 центнерів,  в ТзОВ “Баффало”  - 37,5 центнерів, СФГ “Росохи” – 24,3 центнерів з одного гектара.»

   

  Управління регіонального розвитку райдержадміністрації

  Працівники відділу державних соціальних інспекторів управління соціального захисту населення райдержадміністрації здійснюють контроль за правильністю надання державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям; державної допомоги сім’ям з дітьми; інших соціальних та компенсаційних виплат; цільовим використанням коштів державного бюджету спрямованих на цю мету.

         Державні соціальні інспектори  управління соціального захисту населення

  райдержадміністрації виявили недостовірну інформацію подану заявниками про доходи: станом на 1 жовтня  2017  виявлено 72 випадки подання заявниками недостовірної інформації про доходи та майновий стан.

  Державні кошти в розмірі  317 тис. 457 грн., які були виплачені заявникам, будуть повернуті на відповідний рахунок управління соціального захисту населення райдержадміністрації.

  Управління соціального захисту населення райдержадміністрації

  10 українських педагогічних університетів уже навчають та ще 6 навчатимуть вчителів англійської мови за новою програмою «Методика навчання англійської мови» – заняття ведуться виключно англійською, а час навчання збалансований між теорією та практикою. Програма розроблена в межах спільного проекту МОН та Британської ради в Україні «Шкільний учитель нового покоління», перші результати пілотування програми обговорювалися сьогодні, 12 жовтня 2017 року, в МОН.

  Уповноважений Президента України з прав дитини Микола Кулеба взяв участь у засіданні Міжвідомчої комісії з питань охорони дитинства. Учасники заходу обговорили першочергові дії центральних та місцевих органів виконавчої влади щодо забезпечення реалізації І-го етапу Національної стратегії реформування системи інституційного догляду та виховання дітей на 2017-2026 роки.
Міністр соціальної політики Андрій Рева, заступник Міністра охорони здоров'я Роман Ілик та заступник Міністра освіти і науки Павло Хобзей поінформували про роботу своїх відомств щодо впровадження реформи та обговорили подальші спільні кроки.

  Сторінка 1 із 180
  Розробка: Відділ інформаційних технологій
  апарату Волинської облдержадміністрації
  Інформаційне наповнення:
  Маневицька районна державна адміністрація
  Усі права на матеріали, розміщені на цьому сайті, належать Маневицькій райдержадміністрації.
  Адреса: 44600, смт. Маневичі, вул. Незалежності, 30; Тел. 21471 , факс: 21787; E-mail: post@manаdm.gov.ua
  © 2014 manadmin.gov.ua