Головна>Основні спортивні досягнення 2017 року
    Четвер, 21 грудня 2017 16:13

Основні спортивні досягнення 2017 року

2017 рік приніс Маневицькому району не мало спортивних досягнень та перемог.

В обласній спартакіада «Волинь спортивна 2017» команди району стали бронзовими призерами в змаганнях з важкої атлетики,  волейболу та футболу серед дівчат. В гандболі юнаки завоювали друге місце. І в загальнокомандному заліку з ігрових видів спорту команда Маневицького району посіла І місце серед районів області.

В спартакіаді серед державних службовців в  загальнокомандному заліку з ігрових видів спорту команда державних службовців Маневицького району посіла І місце.

На чемпіонаті України з футболу серед дівчат команда ДЮСШ посіла 5 місце(І ліга).

В чемпіонаті України з гандболу серед юнаків учні спортивної школи посіли четверте загальнокомандне місце.

Вперше проведено Міжнародний турнір з футболу, присвячений Дню Конституції України, за участю команд з міста Купішкіс, Республіка Литва та Іваново, Республіка Білорусь.

Проведено 6 районних турнірів з волейболу і гандболу.

Не забувають маневицькі спортсмени і своїх колишніх тренерів, директорів спортивної школи. На честь Олександра Лазарєва та Євгена Бубнюка проведено два пам’ятні турніри з футболу.

В селі Комарово був організований спортивний фестиваль серед сільських та селищних рад нашого району. Переможцем та призерами стали команди: І місце - Чорнижівська сільська рада (призовий фонд – 15тис.грн.), ІІ місце -   Прилісненська сільська рада (призовий фонд – 10 тис.грн), ІІІ місце – Колківська селищна рада (призовий фонд 7 тис.грн) Заохочувальні грошові нагороди також отримали команди за ІV місце Комарівська сільська рада і V місце Красновільська сільська рада по 4 тисячі гривень.