Вітання начальника РВА Юрія Лобача з нагоди Дня соціального працівника
Щорічно у першу неділю листопада відзначається професійне свято працівники соціальної сфери України. На плечі цих людей покладена дуже відповідальна робота – соціальна підтримка пенсіонерів, осіб з інвалідністю, малозабезпечених верств населення – тих, хто щодня потребує уваги, підтримки, турботи, а іноді й просто посмішки та доброго слова. В умовах війни роль соцпрацівників неоціненна, адже вони також турбуються про тих, хто втратив найрідніших людей і домівки, хто перебуває в соціальних цетрах, лікарнях та госпіталях.
Інформація про соціальні послуги — на Гіді
Зараз як ніколи українці об’єднані та підтримують одне одного. Соціальні послуги — це способи підтримки громадян, які опинились у скруті через хворобу, інвалідність, похилий вік тощо. У такий спосіб держава, громада і оточення підтримують тих, хто цього потребує. Комусь потрібна допомога у догляді за дитиною, а комусь — «соціальне таксі».Пропонуємо добірку базових соціальних послуг для тих, хто їх потребує.
Вакцинація від коронавірусу: час на бустерне щеплення
Якщо ви отримали дві дози щеплення від коронавірусу понад рік тому, не слід розпочинати курс вакцинації заново. Потрібно просто зробити бустерне щеплення та подовжити захист від важкого перебігу хвороби. Якщо ви пропустили термін введення бустерної дози, не біда – просто зробіть її якнайшвидше. Отримати бустерне щеплення від ковіду можна безкоштовно в будь-якому пункті щеплень. Адреси та контакти – https://vaccination.covid19.gov.ua/list
Що не можна робити, якщо у близької людини ПТСР? Пояснює МОЗ
Через війну у багатьох українців може розвинутись посттравматичний стресовий розлад (ПТСР) – зокрема, у військових та ветеранів. Люди з ПТСР не можуть передбачити, в який момент, за яких обставин і в якій формі проявляться їхні симптоми. У більшості випадків їх запускають внутрішні і зовнішні чинники, які називають тригерами, розповідають у Міністерстві охорони здоров’я.