Бій за майбутнє: до Дня пам'яті Героїв Крут
29 січня в Україні відзначають річницю бою під Крутами, який для Українського народу став символом героїзму та самопожертви молодого покоління в боротьбі за незалежність, прикладом для сучасних захисників України, як успішно боротися проти численного ворога. Ця битва символізує патріотизм, стійкість і самопожертву української молоді в боротьбі за державність. Міжнародне визнання української незалежності - це те, чим завдячуємо героям Крут. Бій під Крутами - бій за майбутнє України.
З вдячністю за допомогу району
З Подячним листом за постійну ресурсну та матеріальну підтримку армії та вагомий внесок підприємства у розвиток району, зміцнення його критичної інфраструктури начальник районної військової адміністрації Юрій Лобач завітав до керівника ПП «Універсам» Сергія Ковальчука. Він відзначив високий рівень відповідальності бізнесової структури, яка у період війни значну частку власного прибутку виділяє для забезпечення потреб армії, сил територіальної оборони, зміцнення об’єктів енергетичної сфери, підтримку територіальних громад, подолання паливно-енергетичної кризи, забезпечення стабільної роботи різних галузей господарства району. Очільник райвійськадміністрації подякував Сергію Ковальчуку за активну громадянську та державницьку позицію, побажав нових здобутків у мирній державі.
День пам'яті жертв Голокосту: історія та уроки скорботного дня
Голокост - це вісім літер болю і страждань. Цим словом називають геноцид євреїв та інших соціальних груп, вчинений нацистами в часи Другої світової війни. Під час Голокосту було вбито близько 6 мільйонів євреїв, що становить приблизно третину всього єврейського населення світу. Крім євреїв, нацисти також вбили близько чверті всіх ромів світу, приблизно 10% поляків, приблизно 3 мільйони радянських (включаючи українських) військовополонених, тисячі душевнохворих і непрацездатних.
Військова служба за контрактом зміцнить нашу армію та прискорить перемогу
Боронити рідну землю можуть громадяни, які підлягають мобілізації і громадяни, які укладають контракт про проходження військової служби. Зокрема і призовники віком від 18 років, які зараз не підлягають призову на строкову службу та бажають стати професійними військовослужбовцями. Серед основних вимог: вік до 45 років, вмотивованість, стан здоров’я та придатність за медичними показниками. Військовим, які укладають контракт, як і мобілізованим, держава гарантує гідне грошове забезпечення та соціальну підтримку.